Skocz do zawartości

The X Files - 1993 - Fox


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A dla tych co mają mało czasu: http://www.tvinsider.com/article/62475/how-to-catch-up-on-9-seasons-of-the-x-files-plus-the-movies-in-just-4-days/?sf18484123=1

 

Ja kończę 8 sezon no i tu już czuć spadek formy bez Muldera. Mimo wszystko to dalej stare dobre X-Files.

 

Co ty gadasz, sezon 8my jest dużo lepszy od 7ego (który właśnie kończę i on też ma swoje rewelacyjne odcinki- 'X-Cops', 'The Goldberg Variation', 'The Amazing Maleeni' czy 'Je Souhaite')

Jak to bez Muldera, skoro jest w połowie odcinków.

Poza tym Doggett jest ŚWIETNĄ postacią, T-1000 wskoczył idealnie w swoją rolę.

 

Ten sezon jest chyba najbardziej niedocenianym ze wszystkich a wraz z nim zmniejszyli ilość głupawych odcinków (które są dobre przeważnie) i powrócili do poważniejszego tonu.

Wątek mitologiczny jest również ciekawszy (bo ten w siódmym sezonie się trochę rozjeżdża).

 

Dzisiaj będę odświeżał, bo go nie oglądałem od 7 lat, ale zapewne podtrzymam swoje wieloletnie zdanie.

Odnośnik do komentarza

Miał swoje słabsze momenty, szczególnie jak wprowadzili ten wątek z

Superżołnierzami

, bicz please.

Ale tak to ogólnie był absorbujący i bardzo klimatyczny.

Chociaż przyznaję, że kosmici strasznie

chujowe te saucery budują, bo w przeciągu 9 sezonów udało im się na ziemi rozjebać chyba z 5 razy

:pawel:

Odnośnik do komentarza

W roku zabrałem się za odświeżenie serialu i oglądałem wszystkie sezony po kolei. Niestety, od kilku miesięcy nie umiem przebrnąć przez finałowy, dziewiąty sezon. Dołek formy osiągnięty, irytująca Scully i jej dziecko, nie tak dobrzy agenci Reyes i Doggotett. Nie wiem czy zdążę przed nowym sezonem. Samo Z Archwum X uwielbiam, za dzieciaka oglądałem z otwartą gębą, chociaż wiele rzeczy było niezrozumiałych. Sentyment i zamiłowanie do filmów i gier z dreszczykiem robią swoje.

Odnośnik do komentarza

To skipuj chujowe odcinki i szybko znajdziesz się we finale pt The Truth.

9y sezon jest najgorszy i ogólnie bardzo słaby. Może 5 odcinków tam jest dobrych (4-D chyba najlepszy) a reszta to jakieś marne popłuczyny po X-files i nawet nowa para agentów nie jest w stanie tego szamba uratować.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś obejrzałem 4 sezony serialu i jakoś dałem sobie spokój, ale chciałbym nadrobić lecz interesuje mnie wątek tylko z ufokami/Mulderem. Wystarczy, że obejrzę tylko wątki mitologiczne? 

 

Nie, nie wystarczy, jak chcesz To Ci obiektywnie oprócz wątku mitologicznego wypiszę najlepsze odcinki typu Monster Of The Week.

Odnośnik do komentarza

 

Kiedyś obejrzałem 4 sezony serialu i jakoś dałem sobie spokój, ale chciałbym nadrobić lecz interesuje mnie wątek tylko z ufokami/Mulderem. Wystarczy, że obejrzę tylko wątki mitologiczne? 

 

Nie, nie wystarczy, jak chcesz To Ci obiektywnie oprócz wątku mitologicznego wypiszę najlepsze odcinki typu Monster Of The Week.

 

Byłbym wdzięczny. :hi: 

Odnośnik do komentarza

No to przecież linkiem już rzuciłem, lista odcinków wartych obejrzenia przed nowym sezonem: http://www.tvinsider.com/article/62475/how-to-catch-up-on-9-seasons-of-the-x-files-plus-the-movies-in-just-4-days/?sf18484123=1

 

Tam sporo ZAJEBISTYCH odcinków brakuje a niektóre są wrzucone imho bez powodu.

 

Zrobię listę dzisiaj, bo wczoraj już nie wyrobiłem czasowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...