Skocz do zawartości

The X Files - 1993 - Fox


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

No chciałem dać Tooms, Hungry i parę innych ale musiałem się ograniczać, żeby nie przesadzić z ilością odcinków.

Zresztą Tooms świetny, ale to "więcej tego samego" więc wyleciał :usmiech:

 

Co do Villigana to pisał prawie same genialne odcinki, których chyba największą zaletą (oprócz pomysłu i wykonania) było właśnie to, że zawsze bardzo wyłamywały się poza ustaloną strukturę tego serialu. 

Odnośnik do komentarza

No trochę słaba lista, bo nie dość, że pomija bardzo ważne odcinki mitologiczne, to jeszcze nie wiedzieć czemu pomija również parę genialnych MOTW.

Aż takiemu oglądaniu po łebkach mówię stanowcze nie.

 

Do tego laska mówi, że od sezonu 8ego jakość serialu się wyraźnie pogorszyła i żeby najlepiej skończyć na 7mym.

Co za pierdolenie, a szanowałem ją do tej pory.

 

Ja kończę właśnie 8my sezon i potwierdzam, że to jeden z najlepszych sezonów w historii tego serialu.

Odnośnik do komentarza

No panowie, to dzisiaj. Nie wiem jak wy ale ja mam zamiar obejrzeć całość, wszystkie 6 epizodów na raz więc dla mnie to będzie dłuższe czekaniem. Ale chyba się opłaci. Z tego co pamiętam to każdy epizod opowiadał nową historię i odcinki nie były ze sobą jakoś tak powiązane mocno jak np. Gra o Tron gdzie jest jeden wielki wątek. Chociaż coś mi mówi że skoro odcinków ma być tylko 6 to mogli by tak zrobić. Ale to jest Archiwum X więc kto wie. Nie czytałem zapowiedzi, wywiadów, przecieków więc zupełnie nie wiem o czym będzie ten sezon. Wiem tylko że podobno 

 

 

Mulder i Scully mają gówniaka. :huh: 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie oglądałem nic na nowo. Kiedyś jak na tvp2 leciało oglądałem, bardzo wybiórczo. Jednak jak znajdę wieczorem chwilę to obejrzę. A co! Nie ma szans w najbliższym czasie jakoś ogarnąć to co było. Przypuszczam, że to nie będzie jedna wielka opowieść a początek nowego sezonu ma przybliżyć podobno dotyczasowe wydarzenia w teleekspresowym skrócie.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem S10E01.

Osz kurwa jakie to było dobre :obama::banderas::fsg:

 

Eksfajle wróciły na pełnej kurwie.

Ten klimat, ta muzyka, ta chemia pomiędzy Mulderem a Scully.

A wydarzyło się tyle rzeczy i dostaliśmy tyle informacji, że chyba sobie zapuszczę jeszcze raz.

 

Podnieciłem się, a po recenzjach jakichś randomów trochę się obawiałem tylko dobrego odcinka.

Wyszło cudownie.

 

 

Po obejrzeniu całego odcinka tak naprawdę nie wiadomo, czy cały spisek jest tylko i wyłącznie dziełem ludzkiej konspiracji, czy jednak O'Malley i Mulder nie zostali zrobieni w konia.

Rozumiem, że mogli skopiować technologię obcych i nawet tą Energię Punktu Zero, ale przecież mieliśmy również kiedyś Alien Bounty Hunterów, którzy na zawołanie zmieniali kształty.

 

 

 

Jak dobrze, że jutro następny odcinek będę mógł obejrzeć, bo bym chyba nie wyrobił.

Wprawdzie ma być MOTW, ale i tak liczę na choćby odrobinę mytharcu.

 

:obama: / :banderas:

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem S10E01.

Osz kurwa jakie to było dobre :obama::banderas::fsg:

 

Eksfajle wróciły na pełnej kurwie.

Ten klimat, ta muzyka, ta chemia pomiędzy Mulderem a Scully.

A wydarzyło się tyle rzeczy i dostaliśmy tyle informacji, że chyba sobie zapuszczę jeszcze raz.

 

Podnieciłem się, a po recenzjach jakichś randomów trochę się obawiałem tylko dobrego odcinka.

Wyszło cudownie.

 

 

Po obejrzeniu całego odcinka tak naprawdę nie wiadomo, czy cały spisek jest tylko i wyłącznie dziełem ludzkiej konspiracji, czy jednak O'Malley i Mulder nie zostali zrobieni w konia.

Rozumiem, że mogli skopiować technologię obcych i nawet tą Energię Punktu Zero, ale przecież mieliśmy również kiedyś Alien Bounty Hunterów, którzy na zawołanie zmieniali kształty.

 

 

 

Jak dobrze, że jutro następny odcinek będę mógł obejrzeć, bo bym chyba nie wyrobił.

Wprawdzie ma być MOTW, ale i tak liczę na choćby odrobinę mytharcu.

 

:obama: / :banderas:

 

Jeszcze 47min!!! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...