Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że takie króciutkie te video tym bardziej, że jest ciekawe bo o zmianach.

 

Jestem zaskoczony (w szoku) ostatnią częścią wywiadu. Tą całą strategią w zabijaniu i używaniu przeciwko sobie necroformów to znaczy wykorzystywaniu ich jeżeli to nie jest tylko czcze gadanie a rzeczywiście będzie tak w praktyce to poezja.

 

Btw fajnie jakby nowa część Obcego (prequel) wyszła jakoś w styczniu/lutym żeby zgrała się z premierą DS2 ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z tym wykorzystywaniem przeciwników to już raczej nie piar bo mamy konkretne potwierdzenie w postaci charakterystycznych necro... i broni. Pytanie tylko czy dane strategie będą potrzebne nawet na normalu czy tylko na najwyższych poziomach.

 

To już w ogóle będzie kosmos choć i tak samo strzelanie w DS opiera się na świetnym pomyśle odcinania danych części ciała. Co utrudnia i urozmaica rozgrywkę - strzelanie.

 

A z tym niedoświadczonym Isaaciem też się uśmiałem hehe.

Odnośnik do komentarza

Nowy trailer z multi:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-multiplayer-dead-space-2/704323?type=flv

 

Widać, że będą QTE jak wskoczą na nas Necromorphy ;]

 

O cholera ale szok :]. Skłamałbym pisząc, że mi się nie podoba i nie pasuje bo o dziwo wygląda to przekozacko. Ten sam początek kiedy idą Isaaci, zjeżdżają windą a potem idą z wycelowaną piłą (mission impossible w RE hehe) wygląda świetnie, megaklimatycznie.

 

Tak jakby klimat z singla został zachowany na dodatek wyglądało to jak z Obcego 2 przedzieranie się korytarzami.

 

Ma to ręce i nogi wiadomo, że raczej nie będzie to długotrwałe multi ale polowania z dobrą ekipą, znajomymi czemu nie.

 

Czekam na więcej filmików może jakaś beta będzie ale się podjarałem :].

Odnośnik do komentarza

Jako, że DS: Extraction nie ma osobnego tematu to dam tutaj:

 

http://www.ppe.pl/news-2834-Dead_Space_Extraction__pokaz_na_PS3.html Dead Space Extraction - pokaz na PS3

 

I tak jak prędzej pisałem PS Move nie będzie konieczny będzie można grać również na padzie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...