Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Zwiastun multiplayera wygląda biednie. Wyraźnie widać, że brakuje tam dynamicznej akcji, jest tylko złudzenie wywołane montażem filmu. Jeśli ktoś grał w Aliens vs Predator 2 tryb EVAC na USS Auriga to wie o czym mówię :P Po 8 latach od tamtych czasów chciałbym zagrać w coś lepszego w tym klimacie. Multi w DS2 mógłby to zapewnić bo są ku temu możliwości, jest klimat, jakość itd. ale zwiastun nie wygląda obiecująco...

 

a to ujęcie z 1 minuty filmu to już w ogóle śmiech - 3 necromorphy (bezbronne na dystans) wybiegają z windy na końcu korytarza i biegną co sił w nogach korytarzem w kierunku ludzi. Gdy są już blisko zostają zatrzymani stazą i poćwiartowani... ehh po prostu rewelacyjny pokaz możliwości tego trybu :confused:

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Noo Move i Extraction to będzie to.

 

http://www.gametrailers.com/video/isaacs-arsenal-dead-space-2/704732 Isaac's Arsenal Interview

 

2 minuta haha ale załatwił tego "dzieciaka" w locie - świetne. Hmm zastanawia mnie fabuła w dwójce która ma się toczyć wokół Issaca zresztą już pierwszy teaser dawał spory znak zapytania o co chodzi z Isaaciem.

Jak to mówi Ibisz ciary na całym ciele jak widzę i myślę o DS2 ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gamezilla.pl/content/dead-space-2-beta-ruszyla Dead Space 2 - beta ruszyła!

 

Jakiś szczęśliwiec dostał? Piszcze wrażenia ;].

Ja niestety nie dostałem a jestem zarejestrowany na stronie DS2 na dwóch kontach ;/. Jestem ciekaw na jakiej zasadzie wysyłali, pewnie losowo.

 

PS. W końcu ekskluzywna beta na PS3 ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a jak się mają Polskie napisy w DS2 w jedynce były, a w drugiej odsłonie gry ???

 

W DS2 na 100% będą polskie napisy (wszystkie duże premiery od EA mają polskie napisy na PS3, PC i 360). Jedynie nie wiadomo co z DS: Extraction (raczej bym się nie spodziewał).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

 

strasznie słabe - animacja słaba, klimat słaby, ktoś fajnie skomentował: przypakowany graficznie Alien.vs.Predator....

 

jak dla mnie słabizna, ten tytuł to będzie raczej tylko singiel, multi wydaje się być wpakowane mocno na siłę

Odnośnik do komentarza

 

mam wrażenie, że spawacze, to zdecydowanie mocniejsza strona, po tych filmikach mam wrażenie, że necromorforobalopoczwary są po prostu słabsze w multi.

 

@xzdunx ma rację: ta gra to tylko singiel

Odnośnik do komentarza

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/10/11/dead-space-ignition-free-with-dead-space-2-pre-order.aspx Dead Space Ignition Free With Dead Space 2 Pre-Order

 

Fajnie tylko pytanie czy u nas też tak będzie.

Będzie. Składając przedpremierowe zamówienie na DS2 w Ultimie dostaje się w gratisie DS:E i właśnie DS:I. Cena preordera to 199,99.

Odnośnik do komentarza

Poważnie? Ale co już dostałaś? Bo tak się składa, że zamówienie na DS2 mam już w Ultimie od 10 lipca...

 

I nic nie dostałem... myślałem, że Extraction dostajesz dopiero na premierę.

 

Edit:

 

http://www.gametrailers.com/video/nycc-10-dead-space-2/706027 NYCC 10: Stasis Ability Gameplay (Cam)

 

Edit 2:

 

Jakby co to na amerykańskim store jest do pobrania demo DS: I.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

bardziej obstawiam za 600+... chyba że plastikowe gówna zamiast porządnych rzeczy dodadzą wtedy liczmy na 400... Ogólnie edycje kolekcjonerskie są dla dziwnych ludzi (przynajmniej w naszym kraju), sam raz się w takową zaopatrzyłem (ff13 ponieważ jestem fanem serii a kosztowała 240 czyli tylko 50 zł mniej niż standardowa a nie 400-600!!) ale żeby wydawać krocie za takie rzeczy...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

aktualnie gram w 1 cześć i jestem zachwycony... Strachy na Lachy, sa jak złoto, także zakup kolejnej części jest więcej niz pewny. co do kolekcjonerki to z chęcią sie w nią zaopatrzę, chodź zapewne zależy to od kasy.

jestem skłonny 100 jurasow poświecić, ale więcej.. chyba nie :/

inne pytanie, czy w ogóle sie załapie?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...