Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wolałbym Isaaca niż piłę ;/.

 

Ale trzymajcie się znana jest już cena u nas i tu absolutny SZOK pozytywny.

 

http://www.ultima.pl/dead_space_2_edycja_kolekcjonerska/i9504/ 280 zł wtf :blink:

 

Ale teraz najlepsze edycja kolekcjonerska na Ps3 wygląda zupełnie inaczej i nie zawiera piły http://www.ultima.pl/dead_space_2_edycja_kolekcjonerska/i9503/

Może dlatego, że dostaniemy DS: Extraction heh (bzdura). Nie mam pojęcia o co tu chodzi.

 

Ale to jeszcze nie koniec tak jak Wredna mówiła do zwykłej wersji DS2 dorzucają DS: Ignition (no i oczywiście Extraction) ale trzeba mieć z góry zapłacone (ja tak nigdy nie robię dlatego nie mam kodu ;p) http://www.ultima.pl/dead_space_2_bonus/i9004/ .

 

Co znowu dziwne do edycji kolekcjonerskiej nie dorzucają Ignition... kompletnie nic z tego nie kumam.

 

W każdym bądź razie zmieniłem już zamówienie na kolekcjonerkę ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja też wolałbym Isaaca niż piłę ;/.

 

Ale trzymajcie się znana jest już cena u nas i tu absolutny SZOK pozytywny.

 

http://www.ultima.pl...jonerska/i9504/ 280 zł wtf :blink:

 

Ale teraz najlepsze edycja kolekcjonerska na Ps3 wygląda zupełnie inaczej i nie zawiera piły http://www.ultima.pl...jonerska/i9503/

Może dlatego, że dostaniemy DS: Extraction heh (bzdura). Nie mam pojęcia o co tu chodzi.

 

Ale to jeszcze nie koniec tak jak Wredna mówiła do zwykłej wersji DS2 dorzucają DS: Ignition (no i oczywiście Extraction) ale trzeba mieć z góry zapłacone (ja tak nigdy nie robię dlatego nie mam kodu ;p) http://www.ultima.pl..._2_bonus/i9004/ .

 

Co znowu dziwne do edycji kolekcjonerskiej nie dorzucają Ignition... kompletnie nic z tego nie kumam.

 

W każdym bądź razie zmieniłem już zamówienie na kolekcjonerkę ;].

 

Wow tego się nie spodziewałem. Byłem pewien,że 400 stówy bite będzie trzeba zapłacić, a tu miła niespodzianka. Niewiele więcej od zwykłej wersji. Ja na pewno się skuszę ;)

Odnośnik do komentarza

@sprite - jesteś pewien? Brak Plasma Cutter wg. mnie dyskwalifikuje ten zakup... Ogólnie jak wspomniał @SłupekPL zamot na maxa...

 

BTW: Pograłem trochę w online - w sumie nic specjalnego (na pewno wydłuży trochę zabawę z gry ale to raczej średniak) - albo jesteśmy górnikami albo mięsem armatnikm - bardziej na co-op'a jest nastawiona rozgrywka wieloosobowa, bez zgrania będąc potworkami jak już wspomniałem jesteśmy mięskiem - pograł bym w prawdziwym co-op'ie z kimś kumatym ale chyba nikt ze znajomych nie ma dostępu do bety DS2 :/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dobra zadzwoniłem bo już mnie nerwica brała a na maila nie odpisywali ;].

 

Więc tak PS3 na 99 % nie dostanie repliki piły; facet nie ma pojęcia czemu mówił, że taką dostali informację od EA PL wczoraj. Czyli nie wykluczone, że może w Anglii będzie z piłą choć mi to osobiście zwisa ;] wolałbym figurkę Isaaca.

 

Druga sprawa do EK również dorzucają kod na DS: I (jednak nie trzeba płacić z góry) ale dopiero bliżej premiery. Co dla mnie osobiście jest lipą bo gra jest już od wczoraj do kupienia w psstore a weź teraz czekaj do stycznia ;/. ( Z innej beczki DS: I kosztuje tylko 18 zł - SZOK myślałem, że będzie po 50 parę złoty ;]).

 

Trzecia sprawa EK na PS3 już staniała od rana, obecnie kosztuje 239 zł. Co myślę, że jest bdb ceną za to co dostajemy i tak.

 

To tyle ja osobiście obstawiam, że nie dostaniemy piły ze względu na DS: E a piła to na pocieszenie dla Xbox-owców i PC ;].

 

Sorry wielkie za post pod postem ale mam pytanka ważne ;].

 

Obadałem przed chwilą demo DS: I heh ciężko je określić trzeba w nie po prostu zagrać. Ja jestem na tak 18 zł to mało (już nie mówię o gratisie do pre orderów tylko to dopiero styczeń ;/) no i choćby ze względu na klimat nawet w tych komiksach w mini-gierce i bonusy do odblokowania.

 

Ale mam parę pytań; kupuje ktoś z Was od razu czy czekacie aż wyślą Wam w styczniu w ramach pre ordera? DS: I ma trophy? Jakie dokładnie bonusy oprócz stroju możemy odblokować? Na czym polegają pozostałe mini-gierki oprócz tej w demie? Dużo ich jest i plansz?

 

Z góry dzięki jak ktoś odpowie ;].

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiem tak: walić Residenta 6 i jego spin offy ;p drugi najlepszy survival horror generacji nadchodzi ;]. Pierwszy to oczywiście pierwsza część.

 

Świetnie zrobiony trailer do tego ta chora muzyczka "Ring Around The Rosie" la lal laaa prawie jak wyliczanka z Freddiego hehe. Uwielbiam takie akcje, poryty kosmiczny chory alienowy klimat; znowu czuję tu inspirację "Ukrytym Wymiarem".

 

:wub: już miałem ciary ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że to tylko screeny z multi.

 

Edycja kolekcjonerska + PS Move (chyba, że szybciej wyjdzie LBP2) + DS: Extraction + DS: Ignition +

THC ;p

+ spory zapas pampersów + komiksy które się ukażą = a taki sobie urządzam styczeń z DS2 ;].

 

Oby tylko zima ostro dała w styczniu i dalej szybko było ciemno hihi co doda jeszcze więcej klimatu. Zawał murowany... ale dla tej gry będzie warto ;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja sobie wczoraj przeczytałem zapowiedź Butchera odnośnie multi. I kurde znowu nadzieja odżyła, że może jednak coś z tego wyjdzie.

 

O ile po pierwszym trailerze byłem na tak, po filmikach z bety na nie to po playteście Butcha jestem znowu na tak. Bo z zapowiedzi wynika, że to bardziej taki rozbudowany co-op niż typowe multi, tak to odebrałem.

 

Jak ogram Extraction, 5 razy kampanię DS2 to obczaję te co-op-multi ;].

 

Jeszcze ponad 2 miechy...

Odnośnik do komentarza

To ja osobiście poproszę żeby każda, absolutnie każda gra była takim samograjem jak DS. Ponadto poproszę żeby każda gra miała taki sam poziom trudności co impossible w DS.

Chciałbym żeby Assassin Creed, Enslaved, PoP z 2008 roku były takimi samograjami.

 

Umknął Ci jeden OGROMNY fakt ta linia nie była wpleciona w grę na stałe tylko była opcją dodatkową. Chciałeś grać bez linii - nie było problemu, chciałeś pomoc - używałeś linii. To nie była rzecz narzucana.

 

To tak jak nazwać Gran Turismo samograjem bo MOŻNA (słowo klucz) używać wspomagań. To tak jak nazwać Forzę 3 samograjem bo MOŻNA (słowo klucz) cofać wyścig.

 

Nie no uśmiałem się hehe ;], tej linii osobiście użyłem raz, dosłownie raz żeby sprawdzić o co kaman. A jeżeli mam być szczery to całkowicie zapomniałem o niej, dopiero po tym poście przypomniałem sobie o niej.

 

I nie mam nic przeciwko żeby w dwójce również się pojawiła. Oczywiście pod warunkiem "opcji dodatkowej" dla tych co chcą jej używać.

Odnośnik do komentarza

Może i opcjonalne, ale takie skazywanie drogi i tak ułatwia grę.

 

Ale co w tym złego? Niech ułatwia do woli dzięki temu gra może być dla kogoś przystępniejsza.

Rozbija się o to, że to jest opcja dodatkowa i naprawdę nie widzę kompletnie nic w tym złego. Failem by było gdyby ta linia była z góry narzucana ale NIE JEST.

 

Masz jakieś dziwne zarzuty o coś czego jak się chce (nie używa) nie ma...

Ja nie używałem i dla mnie po prostu tej linii nie było. I tyle.

 

Natomiast wyższy poziom truności to żaden argument, bo 99% gier stanowi wtedy wyzwanie.

 

Ok 99 % gier? Yhyyy ale nie w tej generacji gdzie veteran/hard często nic nie znaczy. Kiedyś tak było, że najwyższy poziom - wyzwanie ale nie teraz. Podam 10 pierwszych, lepszych przykładów gier które obijają teorie "99% gier".

 

Uncharted, Uncharted 2, MoH, mw2, Tomb Raider: Underworld, Infamous, Heavy Rain (ekstremalny przykład), GoW3 (1 moment tylko trudny i mówię o Tytanie względem normalu nie Chaosie), Batman: AA, ME, Bourne, Silent Hill: Homecoming.

Z palcem w pupie podałem ponad 10 przykładów. A takich gier jest setki, że wyższe poziomy różnią się tylko nazwą.

 

A na Impossible wystarczy sam plasma cutter.

 

No tak wystarcza ale co z tego? To w żaden sposób nie ułatwia sprawy jeszcze nie spotkałem się z opinią "impossile w DS jest prosty bo można używać tylko plasma cutter" :blink: . Poza tym warto używać tylko piły bo to najlepsza broń i to raczej logiczne, że na najwyższym poziomie używa się najlepszej broni. Byle do przodu.

 

Nie wiem masz jakieś dziwne zarzuty których nie jestem w stanie pojąć heh.

Linia pomocy której nie trzeba używać, ułatwia grę heh... U mnie ta linia była jakaś dziwnie niewidzialna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...