Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten komiks to i tak jest zwykły nabijacz kasy, tak samo jak Dead Space: Downfall. Stylistyka jak dla mnie może być ale zasadniczo podchodzę do tego podobnie jak Zwyrol. Jeśli byłby darmowym dodatkiem na PSN to chętnie bym to sprawdził, jeśli miałby być płatny to podziękuje.

 

:blink:

No właśnie nie jak Downfall przecież ten był za darmo tak samo jak komiks animowany.

 

Co do tej gry to widać, że to ta sama kreska co Downfall. Zobaczymy jak z ceną będzie mam nadzieję, że w miarę rozsądna.

Po tym co zobaczyłem to wątpię żeby ten komiks-gra coś "dawał" fabularnie....no nic chociaż stroje się przydadzą heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No to dzisiaj mamy prawdziwy wylew newsów.

 

Uniwersum Dead Space rośnie w siłę ;]. Przy pierwszej części dostaliśmy Downfall i komiks animowany.

Przy drugiej dostaniemy komiks-grę Dead Space Ignition. Myśleliście, że to koniec ? ;p

 

NIE!!!

 

http://www.joystiq.com/2010/07/23/dead-space-lives-in-two-new-formats-animated-movie-and-graphic/

 

Film animowany Dead Space Aftermath i komiks Dead Space Salvage uderzy odpowiednio w styczniu 2011 i w grudniu 2010.

 

Ten pierwszy będzie przynajmniej można pobrać ;] gorzej z komiksem ;/. Chociaż....

Szkoda, że pewnie u nas i tak się nie pojawi do kupna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie rozwalił mnie ten newsa po prostu zniszczył a dokładniej mówiąc motyw z Nicole, coś pięknego.

 

@Voytec

 

Dokładnie zgadzam się w 100 %. Też mam takie wrażenie jakby gra była już gotowa i za chwilę miała wyjść. Gameplaye, newsy, filmy, gry, co chwilę jakieś nowe informacje a tu cholera dopiero za pół roku premiera...........zwariuję.

 

A tak z innej beczki. Jak już kupicie DS2 w co najpierw zamierzacie zagrać w DS2 czy może Extraction?

 

W sumie Extraction jest prequelem i to w niego wypadałoby najpierw zagrać ale ja raczej tak nie zrobię ;]. Mimo wszystko DS2 na początek no i tak poza tym to w dniu premiery Dead Space 2 już będzie tyle tych filmów, komiksów (a nawet ta gra Ignition), że będzie to sobie trzeba jakoś uporządkować i obejrzeć-zagrać przed dwójką.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

:O:O:O ja myślałem, że Ty masz już dawno ograne Extraction ;p

Serio chyba nawet pisałeś coś albo mi się pomyliło.

 

Szykuje się sequel doskonały:

 

http://www.joystiq.com/2010/07/26/dead-space-2-producer-reflects-on-the-changes-and-challenges-of/ Dead Space 2 producer reflects on the changes and challenges of the sequel

 

I mamy pierwszy debut trailer z Dead Space: Aftermath:

 

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-dead-space/702125

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...