Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobią z tego Resident Evil 5 to będe płakać jak zraniony mamut ;(

Nie no Panie Czekolado nikt tak nie je.bie gier-kontynuacji jak Japońce.

Choćby nie wiem co to wątpię, żeby wyszły takie rzygi jak RE5.

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-dead-space-2/101173 E3 2010: Exclusive Debut Gameplay

 

Widać, że tak i będzie straszniej niż w RE5 czy nawet 4.

 

Że już nie wspomnę o tym, że Isaac jest na tyle rozgarnięty, że może chodzić i strzelać ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Resident Evil 5 był dobrą grą, a że nie był to horror tylko sam survival to inna sprawa. Tak samo pewnie będzie wyglądać DS2. Usuną elementy straszące jak gasnące światła, przemykające cienie, dziwne odgłosy itp.

 

RE5 to momentami nawet był upośledzonym shooterem na szynach. Moim zdaniem to jest coś co nigdy nie powinno się przytrafić tej serii. Jest grą dobrą, ale czasami byłem zażenowany (Wesker...)

 

W DS strzelanie było znacznie lepiej rozwiązane i mimo, że tylko czasami straszył był survivalem. Nawet momenty kiedy to musieliśmy eksterminować stado nekromorfów trzymały poziom. Gra po prostu była konsekwentna czego nie powiem o RE5.

 

Jak będzie wyglądać dwójka to nie wiem nie grałem, ale jestem dobrej myśli. Design nowych nekromorfów i same realia dają nadzieję na dobry shooter-survival horror.

Odnośnik do komentarza

Ejj no jak to nie ;p

 

Strzelania, inaczej nadmierne strzelanie a co za tym idzie jeżeli reszta by się z tym wiązała. To znaczy "1000 pukawek", byle jak najefektowniej zabić nekroforma, mnóstwo amunicji byleby jak najwięcej strzelać itd. itp. Jak najbardziej może zabić zaszczucie; survival.

 

Tylko teraz tak; ten urywek gameplayu. Może rzeczywiście nie zwiastuje niczego złego. Tylko z drugiej strony to jest raptem jakieś 30 sekund na krzyż.

Ciężko coś sensownego stwierdzić.

 

Choć jednego jestem pewny. Znowu porównując do RE5. DS przez to, że nie zmienia środowiska, o 360 stopni i przeciwników jak RE5.

To choćby przez samo to może być dalej "straszny".

 

Bo klimaty kosmiczne, Obcego czy Ukrytego Wymiaru to "fabryka do straszenia".

 

Ja po prostu chcę

s.rać w gacie

jak podczas grania w jedynkę ;]. Szczególnie na impossible. I tu brava za wrzucenie takiego hardkor poziomu w czasach easyyy.

Liczę, że w dwójce też się pojawi na takim samym poziomie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja przechodziłem na Hardzie tylko z Plasma Cutterem. Było świetnie. Tak się przyzwyczaiłem do tej broni, że za drugim podejściem reszta broni mimo, że pożyteczna nie dawała takiej frajdy jak PC. Mam nadzieję, że jego funkcje w dwójce zostaną zachowane.

Odnośnik do komentarza

zedd2.jpg

 

 

Pałer Rendżers.

 

Niestety mam takie same skojarzenia już od samego początku, tzn. gdy pokazali nowy wygląd Isaaca.

 

Producent twierdzi, że 2 część będzie straszniejsza :turned:http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=250661

 

Ciekawe są takie optymistyczne stwierdzenia "Dead Space 2 is more than a worthy sequel; it's going to be a monster",

bo gdy oglądam dostępne obecnie zwiastuny i gameplay, to poza odrobinę lepszą grafiką i bajerami typu latanie, cała reszta jest taka sama lub nawet gorsza... tylko sequel.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie dziwię Maka (sorry ale nie wiem jak odmienić ;]) bo sam w tym wszystkim już się gubię.

Pier.dolą co chwilę co innego.

 

Po co w ogóle o tym wspominali, że będzie mniej lub bardziej strasznie. Mogli bliżej premiery coś o tym wspomnieć jak już będą mieli końcowy produkt.

 

Tak tylko wzbudzili strach rzekomym brakiem strachu w graczach; niektórych? połowie? większości? mniejszości?.

Stąd jakieś niedomówienia, niejasności itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zwracam honor Slupek :)

 

Jakbyś Maka czytał PSX Extreme, to byś wiedział, że twórcy sprostowali te słowa - większa ilość akcji nie przeczy idei prawdziwego horroru. (Co potwierdził sam Butcher.)

 

Nie mieszkam w Polsce, nie czytam PSXE, czytam N+ wybiorczo, wiec jednymym zrodlem informacji jest dla mnie wloski GameInformer, ktorego prenumeruje. Popieralem sie ich cytatami (tworcow) w wywiadzie.

 

@Slupek: Jestem Maka poprostu. NIE Mąka, wiec nie rozkminiac sie z odmianal. Odmieniaj jak slowko rodzaju meskiego.

 

EDIT:

 

Mianownik: Maka

Dopelniacz: Maki

Celownik: Make

Biernik: Maką

Narzednik: (o) Mace

Miejscownik: (z) Maką

Wolacz: Maka

 

LOL

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...