Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

takie coś może tez dodac powiew swiezosci, ale nie w nadmiarze. co do samej postaci isaaca to wszyscy gadaja ze to on a moze to nie on? bo koniec jedynki wygladal tak jakby isaacowi sie cos stalo...albo biedak schudl ze strachu :D tylko newsy podaja ze isaac isaac;p moze sami nie sa pewni. chyba ze w ds2 zrobia cos na wzor ostatnio popularnych prequeli. kto tam ich wie :P

Odnośnik do komentarza

takie coś może tez dodac powiew swiezosci, ale nie w nadmiarze. co do samej postaci isaaca to wszyscy gadaja ze to on a moze to nie on? bo koniec jedynki wygladal tak jakby isaacowi sie cos stalo...albo biedak schudl ze strachu :D tylko newsy podaja ze isaac isaac;p moze sami nie sa pewni. chyba ze w ds2 zrobia cos na wzor ostatnio popularnych prequeli. kto tam ich wie :P

 

Może wpadł w depresję, bo

zaatakowała go jego ukochana?

i schudł przez to?

 

Kombinezon wiadomo, trochę przebajerowany, ale te szyfry mi się nie podobają. Zobaczycie, będziecie jeszcze pisać, że DS1 był lepszy :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

http://ps3.ign.com/articles/108/1080341p1.html pierwsze wrażenia z PAX East.

 

Strasznie krótkie te "wrażenia" ale temat będzie aktualizowany. No i są fotki Isaac-a (straszna jakość).

Wygląda jak Ninja z MGS ;].

 

No i najważniejsze. Prawdopodobnie na PS3/XO wyjdzie Dead Space Extraction (jedna z nielicznych gier które zazdrościłem Wii).

Trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://ps3.ign.com/articles/108/1080341p1.html pierwsze wrażenia z PAX East.

 

Strasznie krótkie te "wrażenia" ale temat będzie aktualizowany. No i są fotki Isaac-a (straszna jakość).

Wygląda jak Ninja z MGS ;].

 

No i najważniejsze. Prawdopodobnie na PS3/XO wyjdzie Dead Space Extraction (jedna z nielicznych gier które zazdrościłem Wii).

Trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie.

 

Co tam fotki. Jest

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

+ dla Ciebie ;]

 

O cholera za dużo nie można powiedzieć po tym filmiku. Ale tak jak zapowiadali, widać, że gra nabrała tempa.

Tylko żeby to się źle nie skończyło. To znaczy gra akcji > horror sci fi

 

Pierwsza część też była mocno nastawiona na akcję, a skoro tutaj fabularnie jest wytłumaczone, że bohater na starcie przygotowany jest na walkę (w jedynce przypadkowo znalazł się w nieodpowiednim miejscu :]), to i akcji będzie jeszcze więcej. Mi to akurat odpowiada. Tylko ten strój z power rangers i kask motocrossowy wygląda tak sobie. Ten z jedynki bardziej mi odpowiadał.

Odnośnik do komentarza

+ dla Ciebie ;]

 

O cholera za dużo nie można powiedzieć po tym filmiku. Ale tak jak zapowiadali, widać, że gra nabrała tempa.

Tylko żeby to się źle nie skończyło. To znaczy gra akcji > horror sci fi

 

Pierwsza część też była mocno nastawiona na akcję, a skoro tutaj fabularnie jest wytłumaczone, że bohater na starcie przygotowany jest na walkę (w jedynce przypadkowo znalazł się w nieodpowiednim miejscu :]), to i akcji będzie jeszcze więcej. Mi to akurat odpowiada. Tylko ten strój z power rangers i kask motocrossowy wygląda tak sobie. Ten z jedynki bardziej mi odpowiadał.

 

To jest strój do zerowej grawitacji. W DS2 będzie kilka zbroi do wyboru i rozbudowy.

Odnośnik do komentarza

 

 

No i najważniejsze. Prawdopodobnie na PS3/XO wyjdzie Dead Space Extraction (jedna z nielicznych gier które zazdrościłem Wii).

Trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie.

 

 

Sorry za mały OT ale czuje, że będzie to cholernie dobre połączenie z różdżkami. No i w końcu zarobią coś na niej.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza część ostro wbiła mi się w psychę klimatem rodem z Obcego. A druga na razie wygląda osom. Nic nie wnioskuje więcej, ale filmik potwierdza że klimacik jest. Choć nie podoba mi sie kostium Issaca i to że idą w stronę strzelania a nie budowania klimatu to trochę smutne, ale i tak czekam ;]

Odnośnik do komentarza

Choć nie podoba mi sie kostium Issaca i to że idą w stronę strzelania a nie budowania klimatu to trochę smutne, ale i tak czekam ;]

 

Według mnie bardzo ciężko to określić po obejrzeniu 40 sekund z przeszło ponad możliwych 8-9h gry. Każdy grywalny horrorek musi mieć bardziej intensywne momenty. Nie bądźmy zbyt pochopni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...