Skocz do zawartości

Medal of Honor


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

heh, a ja slyszalem od znajomego, ze graficznie jest o wiele gorzej nawet od MW2. podobno gra z teksturami ma mega problem, Singiel jest miejscami brzydki. Mialem dzisiaj kupic, ale najpierw pojde do niego obczaic. online Pass mial sluzyc do gry online, wiec moze jak w FIFA 7dni mozesz grac, a pozniej bedziesz musial wklepac kod, co bardzo obniza cene gry, w koncu jak ja sprzedasz, nabywca bedzie musial dokupic kod za dodatkowa kase, by sobie pograc online... <_<

Odnośnik do komentarza

Zamawiał ktoś grę z sklepu zgredów ? Dostaliście ją dzisiaj ?

Zdecydowanie oczekuję wysokiego poziomu od tej gry , Ci co grają - czy można powiedzieć że jest to idealna krzyżówka Modern Warfare i Bad Company ?

Powiem ci że wszystkie ruchy czyli przeładowanie itp są identyczne w bc2 ale mapki zrobili w stylu mw2 i jest wolniejsza od cal of duty

no i oczywiscie nie ma perków :)

Odnośnik do komentarza

Ci co grają - czy można powiedzieć że jest to idealna krzyżówka Modern Warfare i Bad Company ?

 

No ja bym tak nie powiedział. IMO zdecydowanie jest to bardziej MW niż BF. Wogóle jakoś nie widzę tu podobieństwa do BF'a, może poza trybem rush i bradley'em. Przedewszytkim jest wyjątkowo dynamicznie, im więcej gram tym bardziej się o tym przekonuję. Trup ściele się gęsto, myślę że mecze po 100 kili są tu jak najbardziej możliwe. Jest zdecydowanie mniej biegania - więcej strzelania.

Odnośnik do komentarza

:D chyba lecąc do przodu na pałę , z tego co czyta, to ludzie poszą o 6-7 H na Hardzie a ty z 3,5h wyskakujesz :D ?

 

przekonam się na dniach sam jak to jest .

 

 

Pograłem w multi i powiem ze jestem zadowolony ,fajna mieszanka BC z MW2 , akcji sporo nudno nie jest . Za multi 8,5 /10,

W singl ni grałem bo czasu nie ma narazie :)

Odnośnik do komentarza

a ja odradzam. pogralem u kumpla i cale szczescie, ze sam tego nie kupilem. Graficznie ta gra odstaje od MW 1, te wszystkie skrypty o ktorych mowa, nawet na mnie wrazenia nie zrobily, dolozcie do tego dropy animacji, beznadziejne miejscami tekstury +czas gry 4h i multi, ktory pewnie zadna rewelacja nie jest i zastanowcie sie, czy warto jest wydawac 170 zl na ten tytul. Ja jestem na nie !

Odnośnik do komentarza

Powiedzial mi ze singla przeszedl w 3,5-4 godziny maks, ba nawet myslal, ze bedzie kolejna misja, bo sie nie skupial na fabule a tu juz byl koniec. niby multi jest spoko, ale ja radzilbym poczekac na nowego COD'a. Zreszta Singiel jest taki porywajacy, ze po 3 misji poprosilem, zeby odpalil nowa Castlevanie :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wszyscy jechali pzred premierą po muti ze kaszana i wogolę bleeeee .. ...a tu prosze jakie miłe zaskoczenie bo multi jest całkiem zjadliwe i dobre . Owszem jest kilka mankamentów ale myślę ze patch jakiś wyjdzie .

Co do multi to akcji jest aż za nadto :) ,mapy małe ,bardzo dużo strzelania , szybka akcja ala CoD ale celowanie z BC2 więc trzeba w typa wymierzyć a nie tylko najechać celownikiem w jego okolice .

Multi na mocne 8/10.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś kilka godzin i jestem pozytywnie zaskoczony!

Kampania - nie oszukujmy się, ani ta z MW2, ani ta z MoHa, nie jest rewolucją, po prostu obie są dość intensywne, co lubię i uważam, że graficznie MoH, minimalnie ustępuje MW2 oraz, że jeśli ktoś lubi ostre jatki z talibami, napieprzanie z M16 i te sprawy, niech bierze w ciemno!

Multi - pograłem z 10 meczy i baaaardzo wciągające, również przyjemne. Może brakuje tych killstreaków etc... ale na pewno gra warta do pogrania przez jakiś czas na multi ;).

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się lepiej niż myślałem. Wieczorkiem pograłem godzinkę w multi i myślę, że w weekend porobię achievmenty multiplayer więc się szykuje 10+ godzin dobrej zabawy tylko jeśli chodzi o czas grania w poszczególne rodzaje misji.. do tego jeszcze masterowanie klas - trochę pewnie to zajmie. Ale do dopiero w weekend - narazie trzeba obczaić kampanię ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra gra, "6" od IGN to jakaś kpina. Pewnie, gdyby to nazywało się 'Kol of Djuti 7 Modern Łorfer 3 Efganistan et Łor' recenzent dostałby orgazmu i wystawił 9,5. Ja w kampanii bawiłem się lepiej, niż przy MW2 i łyknąłem w 2 wieczory.

 

Z jakiegoś powodu irytuje mnie to, że tryb multi jest w zasadzie zupełnie inną grą i z kampanią ma niewiele wspólnego - inny silnik, inny hud itd. Sprawia to wrażenie jakiejś niespójności. Było już tak kiedyś w jakiejś grze? Często olewam multi i nie przypominam sobie czegoś takiego.

 

No i nie mogę się przyzwyczaić do samej rozgrywki w multi. Jakieś to wszystko chaotyczne i mało czytelne. Chyba wolałbym, żeby było na silniku Unreala, bo kampania wygląda lepiej. No i goście czający się ze snajperkami w miejscach w których ich za cholerę nie widać i strzelający Ci heada, jak się tylko wychylisz. Chyba wolę Battlefielda.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

CoD jest lepszy hmmmm no owszem ,ale powiedz mi która to częśc COD'a zrobiła mega przełomowa rewolucje ... CoD4 i od tego czasu nie widzmy nic nowego w kolejnych częściach .A już wypusty studia TREYARCH czy jak im tam to istna kpina ,kopia COD4 + nowe otoczenie i mamy CoD:WaW .. oceny z dupy ~9/10 :blink: .Ok wychodzi MW2 ...... coś tam IW próbowało zrobisz i zaszokować ponownie jednak nie do końca wyszło ...Treyarch co robi.... znowu kalka i bedziemy mieli BO z ocenami pewnie na poziomie 9/10 :verymad: .Tylko ze gry od Treyarch nie jak sie mają do gier od IW .

 

A moh .. bardzo przyjemne ,napewno duże pozytywne zaskoczenie .Ja się bawię świetnie przy tej grze .Dziś wieczorem siadam do singla :) .

BO pewnie kupie ale jak zobacze co tam dostajemy i jak cena zejdzie nieco . ALe nie spodziewam się żadnej rewelacji po "nowym" CoD wręcz przeciwnie większość zmian i dodatków jakie pokazano do tychczas zapisuję po stronie minusów ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

minusow ? To nie wiem jakie pozytywy widzisz w MoH. Okej - kampania ma swoje momenty, na te 4 godziny jest ich nie wiele. Graficznie - raz jest w nawet niezle, zeby zaraz poslac nas na jakas padake, z kiepskimi teksturami i bit mapa 2D w tle. Super - misja z helikopterem ? 5 klatek na sec miejscami ! Co to (pipi) ma byc ? mam sobie druga karte graficzna dokupic do konsoli, zeby to plynnie dzialalo ?

 

Ktos sie jaral skryptami w tej grze - gasz, skrypty w COD miarzdza miejscami jaja, bo nie dosc, ze za(pipi)iscie wygladaja, to caly czas sie cos dzieje na ekranie,a tutaj ? Nedza Panie - a to jakis samolocik przeleci i rozwali wierzyczke, a to czasami cos wybuchnie i nawet fajnie to nie wyglada. Czyli co ? COD ktory stoi w miejscu i tak jest lepszy niz nowa produkcja EA ? :thumbsup:

 

Wystarczy spojrzec na 1 film z singla z nadchodzacego COD'a, by zobaczyc ze skrypty, grafika, plynnosc gry to jednak nie ta liga. Polecilbym ta gre za pol ceny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...