Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki już sam do tego doszedłem :P trochę mi to zajęło :D

 

EDIT: świetny ten batman ,szkoda tylko ze kampania krótkawa w sumie 11H na normalu zajęło przejscie głównego wątku + sporadyczne zbieractwo .Teraz zostają misje poboczne +zbieractwo + wymaksowanie wszystkiego ..... pewnie jakieś 10+ h :) . Ale gierka śmiało może iść na GOTY .

 

Co daje ponowne przejscie na GAME+ ?(po za aczikiem) dodaje coś do fabuły .... brać to na Hardzie ?

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Co muszę zrobić żebym mógł wejść Catwoman do

Ivy ? pokonałem Two Face, pozbierałem wszystkie fanty od oprychów, ale jak idę do Ivy to Catwoman mówi, że nie mogę wejść bez całego ekwipunku.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To nie to.

Jej domostwo poszło z dymem.

Później poszukam w necie.

 

Siadłem dzisiaj i 5 godzin latałem po mieście i bawiłem się w zbieractwo i sidequesty. Normalnie mi się takie coś nie zdarza :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Robin jest całkiem spoko, dobrze dobrali stylizację - jak już ma być młody, to taki styl na kibola trochę pasuje. Gra się nim przyjemnie, choć i tak arsenał ma mniejszy niż Batman. Nowe mapki interesujące, szczególnie ta od walki - zamiast "areny" mamy pociąg, widzimy bohatera trochę jak w platformówce 2D, z boku, a za kolejne levele robią następne wagony.

Odnośnik do komentarza

uratowałem 4 zakładnika człowieka zagadki ,ale nie nie pokazała się kolejna lokalizacja piątego zakładnika tylko info ze muszę zebrać więcej zagadek riddlera (chodzi o te ? po ukrywane w mieście ? ) mam ich 280/400 ile ich trzeba mieć aby zobaczyć 5 lokalizacje zakładnika ?

 

i jeszcze jedno niektóre ? mają 3 zamki (punkty na których trzeba stanąć ) ale są one ukryte np na ścianach budynków na różnych wysokościach ,jak do diabła je aktywować tak aby otworzyć klatkę z ?

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Mam dość poważny problem ..coś chyba się zbugowało w grze .... zebrałem wszystkie zagadki "? " (40) dla kobiety kot ,a mimo to achivment za to nie wyskoczył mi . Sprawdzałem w statystykach i wszystkie są zebrane to raz

 

Dwa w grze zebrane mam Batmanem 393 zagadki riddlera na 440 dostępnych z czego 40 to zagadki dla kobiety kot . Na mapie mam zaznaczone tylko 6 zagadek a co zresztą ? Kręciłem się po Arkham ponad godzinę wypatrując informatorów riddlera ale dupa żadnego nie widać . Co z tym fantem zrobić ? ,co źle zrobiłem ?

 

mam 69% gry i nie uśmiecha mi się zaczynać od nowa :/

Odnośnik do komentarza

Brakujące zagadki są chyba wyzwaniami Batmana (szybuj 250m,wystrzel 5 razy linę bez dotykania ziemi itp..)

Edit:

Znalazłem :P

http://www.youtube.com/watch?v=GuE9nYPcwsc&feature=player_embedded

 

 

 

Edit2:

Z kocica to niestety nie pomogę bo sam jeszcze nie zebrałem jej "?"

Pewnie błąd,może na NG+ zacznij grać to ci aczik wyskoczy

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Obojętnie jakie, mogą to być zadania fizyczne, znalezione znaki zapytania, albo zagadki słowne. Przy 3 trzeba mieć zaliczonych przynajmniej 80. Może złe hasło ułożyłeś, bo przy dobrym musi na mapce pojawić się lokalizacja z kolejnym zakładnikiem, wtedy podchodzisz pod ścianę i Batman ją rozwala, otwierając dostęp do kolejnego przetrzymywanego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...