Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem z prawie wszystkimi subquestami + 140 zagadek Riddlera w 2 dni - od lat nie czulem takiej zajawki :) Teraz reszta znakow zapytania + challenge'e i zabieram sie za Arkham Asylum :)

Gra jest wspaniale urozmaicona i osmiesza AC pod kazdym wzgledem.

Dla mnie najlepsza gra w historii.

MISTRZ!

Odnośnik do komentarza

Skonczylem z prawie wszystkimi subquestami + 140 zagadek Riddlera w 2 dni - od lat nie czulem takiej zajawki :) Teraz reszta znakow zapytania + challenge'e i zabieram sie za Arkham Asylum :)

Gra jest wspaniale urozmaicona i osmiesza AC pod kazdym wzgledem.

Dla mnie najlepsza gra w historii.

MISTRZ!

Grajac w AA po AC nastaw sie, ze bedzie troche mniej wszystkiego, ale rowniez genialnie. Arkham City jest w kazdym wzgledzie poprawiony wzgledem Arkham Asylum, ale to nie umniejsza pierwszej czesci w ogole. Z resztą sam zobaczysz.

Odnośnik do komentarza

Nie w każdym, niektóre gadżety osłabili (batarang i pazur), mimo wszystko klimat w jedynce był lepszy. Każde spotkanie ze Scarecrow, wypuszczenie psycholi którzy latali po całym ośrodku, klimatyczny ogród botaniczny. Arkham City też ma swoje momenty, ale jednak jeśli chodzi o taką ogólnie pojęta atmosferę, to Arkham Asylum bardziej zapada w pamięć. Za to w AC bardziej podoba mi się gameplay, większy teren, usprawnione poruszanie się nad ziemią, nowe gadżety (granat zamrażający, czy zakłócacz) są bardzo przydatne, sporo zadań pobocznych, ciekawsze walki z szefami, nie wspominając już o trybie wyzwań, w który gram cały czas. Można ciągle szlifować wyniki, bawić się różnymi modyfikatorami i przede wszystkim jest kilka postaci (Nightwing i Robin za dodatkowa kasę, ale nieważne), którymi gra się zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Panowie - mam konto na UK (nie migrowałem) - chcę zakupić Catwoman, Nightwinga + te nowe mapki (Robina dostałem z grą). Wersja gry to PL. Czy dodatki ściągnięte z konta UK będą po polsku i będą w ogóle działały? Pytam, bo właśnie Bestia pisał, że np. DLC do Deus Exa po polsku jest tylko z polskiego LIVE?

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1326311241' post='2540010']

Nie ma żadnych problemów.

 

Dzięki za info :) W sumie to już zdążyłem ściągnąć, ponieważ stwierdziłem, że skoro Robin ściągnięty z LIVE UK działa i jest w PL to pozostałe również będą - i są.

Dla mnie oba Batmany to najlepsze singlowe gry tej generacji. Pewnie wpływ na to ma fakt (abstrahując od wykonania tych gier) , że wychowałem się na komiksach i filmach o Batmanie :D A jeszcze wczoraj na klimat trafiłem w HBO na animację z 2010 "Batman under The Red Hood" - jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam !

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja pyerdole. Po skonczeniu AC wzialem sie za AA na hardzie. Doszedlem do ostatniej walki z Jokerem, dostalem raz wpyerdol i wylaczylem, bo bylo juz pozno. Dzisiaj rano wlaczam i mam zyebanego save'a.

 

(pipi)A

Z tego co wyczytalem to dosc czesty problem. Czemu te szmaty nie wypuscily patcha?

I nie, (pipi)a, nie wylaczylem jak sie gra zapisywala.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...