Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat jest wspaniały, faktycznie miasto zostało odwzorowane znakomicie, ale... Bohater ma nadnaturalne siły, wykonuje kilkunastometrowe skoki, wskakuje na samochody, wpada przez boczną szybę - zabawa, która szybko nuży. Model jazdy podobny do Ridge Racera, czysty Arcade i nic ponad to (wnioskując z trailera i jednej z sekwencji). W gruncie rzeczy ciekaw jestem, co z tego wyjdzie, ale widzę tutaj Just Cause w Hong Kongu.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nowy tytuł od Activision.

Zapowiada się ciekawie, free roaming w Hong Kongu, pościgi itd. Może Acti w końcu wyda coś ciekawego poza swoimi tasiemcami. Trzymam kciuki :)

Widać, że jesteś nie w temacie. Jest to bodajże trzecia część serii True Crime. Ciekawe pomysły, mierne wykonanie. Najgorsze było wykonanie miasta. Metoda kopiuj/wklej sprawiła, że każda ulica wyglądała prawie identycznie.

Odnośnik do komentarza

Grałem tylko w 1 część, kurrrde ale ta gra miała fajne wstawki (w ogóle fabuła koniec końców była odmużdżona xd).

Generalnie skopany był gameplay, postać biegła jakby dupa bolała (nie ważne po czym), elementy strzelaniny słabe, system walki taki se.

Gra "meh", cholerny potencjał który nie został wykorzystany.

Odnośnik do komentarza

Coś sobie przypominam. W jedynce pod koniec walczyło się z jakimś smokiem czy demonem... Szkoda, że Rockstar nie poszło ich śladem i nie zrobiło walki ze Statuą Wolności pod koniec.

 

Filmik poniżej.

 

Jakiś geniusz wpadł również na pomysł, żeby za atak i blok odpowiadał jeden i ten sam przycisk.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Nowy tytuł od Activision.

Zapowiada się ciekawie, free roaming w Hong Kongu, pościgi itd. Może Acti w końcu wyda coś ciekawego poza swoimi tasiemcami. Trzymam kciuki :)

Widać, że jesteś nie w temacie. Jest to bodajże trzecia część serii True Crime. Ciekawe pomysły, mierne wykonanie. Najgorsze było wykonanie miasta. Metoda kopiuj/wklej sprawiła, że każda ulica wyglądała prawie identycznie.

Tytuł wydał mi się znajomy ale że nigdy nie grałem w żadną część tej serii to nie pamiętałem/wiedziałem o jej istnieniu :P

 

 

"Wygląda na to, że True Crime będzie miało bardzo ambitne zadanie - trafić do fanów efektownych gier w stylu filmów akcji z Hong Kongu, a jednocześnie ponękać gracza wyborami moralnymi. W grze wcielimy się bowiem w Wei Shana - policjanta, któremu udało się wniknąć w szeregi chińskiej Triady."

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7369943,True_Crime___kung_fu_oraz_rozterki_gliniarza_w_szeregach.html

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Eee tam poprzednie części nie były złe. Nie marudźcie ;p

 

Btw wiedziałem, że jakiejś gry mi brakuje na E3 ;]

 

gameplay

 

Hmm tak sobie to wygląda. Fajnie akcje ala rodem z filmów Woo tylko ta animacja naszego gagadka okropna.

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,8006909,Po_pokazie__True_Crime.html?bo=1 obszerne wrażenia z E3

 

PS. The_m dłuższego opisu tematu nie mogłeś dać ;p. Wystarczyło Hong-Kong :P

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gra wygląda tak trochę jak Yakuza od Amerykanów - zamiast Japonii Hong-Kong ;) Znaczy się chodzi mi o klimat.

Mimo wszystko i tak mocno przypomina Stranglehold - w sumie dobrze bo ta produkcja mnie jakoś ominęła (grałem trochę na PC i nie było tak źle) i będzie szansa pograć w coś podobnego.

 

Liczę, że uda im się zrobić porządną grę bo po trailerach, gameplayowo wygląda to bardzo zachęcająco. Kulejącą mechanikę (system walki wygląda dobrze) może zdążą naprawić bo do premiery jeszcze trochę :)

 

PS. The_m dłuższego opisu tematu nie mogłeś dać ;p. Wystarczyło Hong-Kong :P

dłuższy wgląda bardziej "Pro" ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
Gość donsterydo

http://ppe.pl/news-5730-Koniec_Guitar_Hero_koniec_True_Crime!.html

 

Dziwna sprawa bo jeśli gra miał wyjść w tym roku to musiała być już w bardzo zaawansowanym stadium produkcji, jakby dokończyli i wydali to zmniejszyliby straty, wyszli na zero albo zarobili - tak czy siak lepiej by pewnie wyszli niż teraz kiedy to kasy wrzuconej w developerkę nie odzyskają.

 

Będą CoD'a napierniczać 2-3 razy do roku i zmienią nazwę z Activision na CoDvision :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Czasami żałuję że włączam kompa heh takich newsów nie cierpię ... swego czasu zagrywałem się w pierwszą jak i drugą część (do dziś mam pude4łko dwójki) i był to świetny arcadowy tytuł , w drugiej części zrobiono fajnie NYC na długo przed GTAIV , Snoop do odblokowania w jedynce echh . Mimo zalewu glitchy seria miała swój urok ....najgorsze jest to że sam się do czego przyczyniłem kupując BO (na szczęście już poszedł) Chlip , chlip

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

SquareEnix wykupiło prawa do gry. Developer zostaje ten sam, ale tytuł gry się zmieni. Brawa dla SE, wreszcie coś robią dobrze :)

 

http://www.gamasutra.com/view/news/36132/Square_Enix_Nabs_Rights_To_True_Crime_Hong_Kong_From_Activision.php

 

Ale bym się śmiał jakby gra dobrze się sprzedała. Kotick by pewnie zrzucił z 5 kilo ze złości :D

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

No i zaje,biścieee - news I klasa.

 

Nie no naprawdę ekstra + "The game is still under development at Vancouver-based United Front; the project is being managed through Square Enix London Studios, which also worked with Rocksteady Studios on Batman: Arkham Asylum and Avalanche Studios on Just Cause 2."

 

Jestem tylko ciekaw jaki tytuł walną ;p także po SR3 drugi ciekawy sandbox się szykuje.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Gra zmieniła nazwę na Sleeping Dogs, premiera w sierpniu.

 

 

Square Enix announces Sleeping Dogs at retailer event

 

More from the talkative Destination PlayStation event - this time concerning True Crime.

 

According to a tweet by Future Shop Gamer, which attended the event, Square Enix has revealed Sleeping Dogs, due out on PC, PlayStation 3 and Xbox 360 in August.

 

Future Shop also published an image, which looks a lot like True Crime: Hong Kong, the game Square Enix picked up after Activision ditched it halfway through development.

 

Sleeping Dogs is made by Vancouver-based developer United Front Games. Square Enix London Studios is supervising - the same office that looked after Batman: Arkham Asylum and Just Cause 2.

 

The publisher did not buy the rights to the brand IP, so always had to rename the game before release.

 

"When we first saw and got our hands on the game we fell in love with it," Square Enix London Studios general manager Lee Singleton said last year.

 

"When we met the team at United Front Games it was a done deal in our eyes - we instantly recognised the huge potential in the game and the team.

 

"UFG is an incredibly talented team, who have individually worked on some of the biggest games in our industry, and this talent shines through from the moment you walk in the door.

 

"It's one of those games where you don't want to put the controller down; it's what we call 'sticky'."

 

Back in February 2011 Activision Publishing boss Eric Hirshberg had this to say about the just-canned project:

 

"Even our most optimistic internal projections show that continued investment was not going to lead to a title at, or near, the top of the competitive open world genre.

 

"In an industry where only the best games in each category are flourishing, to be blunt, it just wasn't going to be good enough."

 

 

 

AlHBhuECEAA3NbH.jpg.jpg

 

http://www.eurogamer...-retailer-event

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...