Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No właśnie, czy komuś udało się wbić 10 lvl traidy bez posiadania dlc z mnichami? Straaaaasznie to wolno idzie, nawet jak się posiada odpowiednie ciuchy. Po każdej misji wzrasta dosłownie milimetr paska postępu, a nawet i wcale. Jestem dopiero w połowie 9 lvl. Może zna ktoś jakiś lepszy sposób na to? Toć to zapowiada się dwa lata grania...

 

Jest jeszcze do kupienia na PSS jakaś paczka zawierająca m.inn. 8250 punktów doświadczenia do poziomu triady, tylko nie wiadomo ile realnie zwiększa się pasek. Kupił ktoś i sprawdził to organoleptycznie?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi, tylko chodziło mi bardziej o te punkty XP co to w menu się nazywają "korzyści z reputacji" - dostaje się je za misje poboczne i potrzeba ich do noszenia nowych ciuchów lub kupowania samochodów - tego podobno nie można dorobić po skończeniu gry.

A to, że policyjne i triady można dorobić po skończeniu misji - to dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Face'a (reputację) powinieneś spokojnie nabić przed zakończeniem gry, jeżeli będziesz wykonywać przysługi (favors) albo uczestniczyć w wyścigach. Polecam też sprawdzenie 4 fight clubów, bo po ich przejściu też się dostaje ładny bonusik. No i oczywiście obowiązkowe noszenie zegarka/okularków/czegokolwiek co dodaje bonusowe +x% do zdobywania tego typu doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No, 100% wyciągnięte, platyna wbita. Klimat, system walki, gameplay i fabuła to zdecydowanie mocne punkty tej gry. Minusy w moim odczuciu leżą głównie w warstwie technicznej, gdyż grywalnościowo nie mam osobiście nic do zarzucenia. Chciałbym rownież podkreślić fakt, że mamy tu przyjemna i wpadającą z przyjemnością platynę, co nie zdarza się przecież wybitnie często. Jak dla mnie jeden z lepszych tytułów tego roku i chyba największe zaskoczenie roku póki co. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to wina mojej konsoli czy gry ale dzisiaj zawiecha spotkała mnie 3 razy :( Co prawda grałem praktycznie cały dzień i pod wieczór się to zaczęło z coraz mniejszymi przerwami.

 

Ale jak na razie gierka wymiata, spoko klimat, ciekawe misje. Model jazdy jest nawet ok, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.

Odnośnik do komentarza

Troche pogralem i jest dobrze - czuc azjatycki klimacik.

Postac troche smiesznie sie przechyla podczas biegania kiedy wychylimy analoga w bok, poza tym kamera jest za sztywno przyczepiona do pojazdow i podczas lekkiego skrecania zle to wyglada. Sterowanie nie jest zle, ale pojazdy troche bardzo slabo hamuja i podczas gwaltownego hamowania az podskakuje tyl. Z innych szczegolow to zauwazylem, ze podczas ruszania i hamowania widac w skuterku, ze przednie kolo nie jest przyczepione do reszty pojazdu, widac szczeline i smiesznie to wyglada - nie wiem gdzie byli testerzy i ogolnie producenci, dziwne, ze tego nikt nie zauwazyl - ja od razu zwrocilem na to uwage.

 

Ciekawe sa za to male, szybkie misje poboczne, dziwi za to troche brak mozliwosci skoku dla glownego bohatera. Poki co caly dubbing w grze jest troche niewyrazny, ale to przeciez "azjatycki angielski", wiec moze bylo takie zalozenie i po prostu mialo byc oryginalnie.

Graficznie troche nierowno bo miejscami gra wyglada dobrze, a gdzie indziej slabo, wiec zalezy na co patrzec.

 

Poki co wieksze wrazenie zrobil na mnie niedawno kupiony Just Cause 2 - tam sterowanie pojazdami, ich fizyka oraz umieszczenie kamery sa lepsze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mi z kolei JC2 totalnie nie przypadł do gustu i zraził do siebie archaizmami i nieprzemyślaniem. SD z kolei w kwestii grafiki rzeczywiście jest nierówny, wystarczy pobujać się w chaszczach, a później przejechać się wieczorową porą przez dowolną rozświetloną neonami ulicą - różnicę widać jak na dłoni. Kamera jest faktycznie nie do końca udana. Próbowałem obrócić niejednokrotnie szybko kamerę wokół auta, lecz ta kompletnie wariowała. Również GPS miewał humory i pokazywał dziwną drogę do celu. To jednak techniczne szczególiki, które przy świetnej całej reszcie chyba można wybaczyć.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie SD to gra na jeden strzał. To niby sandbox ale na takich zasadach jak LAN czy Mafia 2 - głównie liczy się tu story i wypełnianie misji z głównego wątku fabularnego. Dlatego, jako gra z otwartym światem, JC2 uważam za grę o oczko lepszą. Graficznie JC2 niszczy SD i większość gier w ogóle! Przecież w tym tytule można zanurkować i podziwiać koralowce!! :D

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...