Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gra zbugowana w cholere wciskam gaz a samochód/motor stoi w miejscu, spotkał sie ktoś z tym?

Mi gra sie wieszala, postac spadala w przepasc, walila glowa w niewidzialny mor, ale okazalo sie, ze dysk w konsoli pada wiec nie jestem w stanie stwierdzic ile z bugow to naprawde bugi a ile wynikalo z usterki sprzetu. Cud, ze udalo mi sie zdobyc platyne.
  

Nom, gra ma sporo bugów. Irytuje mnie, że często nie zalicza mi nałożenie pluskwy. Robię tę minigierkę z gałkami i nic, jakby mi nie zaliczyło. Na szczęście nie były one w misjach koniecznych do skończenia. Dobra gra.

Nie miałem żadnych z tych bugów. Ogólnie przez ok 30 h grania nie przypominam sobie żadnego buga, co na sandbox mnie bardzo dziwiło. Może coś tam było ale takie delikatne, że nawet nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, masa zabawy i wkręt w klimat. Największym minusem jest dla mnie grafa(na początku wydawało mi się, że twarze są wklejone z photoshopu), ale po chwili idzie sie przyzwyczaić, cieszy także ogromna ilość "zadań" do zrobienia, nie sposób sie nudzić, ogromny + za to

 

Wie ktoś jak gra się sprzedała? Square Enix jest zadowolone? licze na kontynuacje i dopieczszenie pewnych elementów gry w następnej części

 

edit:

 

Co do bugów to ja na 30 godzin grania miałem 2 razy niewidzialnego przeciwnika i jedną zwieche no i czasem jak trzepnąłem samochodem jakiegoś przechodnia to leciał jak z procy na księżyc, co bywało zabawne.

Gra 9-/10

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj powtarzałem misję z psiookim i była beka,bo wrzuciłem go do bagażnika zanim wsiadł kierowca,więc stwierdził ze już nie wsiądzie i musiałem restartować.Mam zonka,bo wydałem na ciuchy ponad 1,5 mln i wydawało mi się że we wszystkich sklepach,a jednak trofeum nie ma,tak samo jak za 10 sztuk różnorodnego jedzenia.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - tak sobie jestem nadal w początkowych fazach, zrobiłem misję z tym dilerem Winstona i była ta akcja w kuchni.

 

Chodzi mi o to, że zrobiłem wszystkie żółte misje, i nie pojawiły się nowe. To tak ma być, czy mam je jakoś poszukać, albo aktywują się? Zostały mi tylko te z nalotami policyjnymi, część z nich zrobiłem.

 

I nie spoilujcie ku.rwa, bo nie po to wchodzę do tematu :/

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja

dzisiaj powtarzałem misję z psiookim i była beka,bo wrzuciłem go do

bagażnika zanim wsiadł kierowca,więc stwierdził ze już nie wsiądzie i

musiałem restartować.Mam zonka,bo wydałem na ciuchy ponad 1,5 mln i

wydawało mi się że we wszystkich sklepach,a jednak trofeum nie ma,tak

samo jak za 10 sztuk różnorodnego jedzenia.

Start--->stats-->assets sprawdz czy masz wszystkie ciuchy.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Litwin

Łącznie masz 13 sklepów, zaczynając od dzielnicy w której zaczynało sie gre i lecą odwrotnie do wskazówek zegara to 6-6-1-0

 

To sprawdzenie w stastykach od zaqa chyba nic Ci nie da, bo ciuchy tam będą chyba też pokazane co możesz zdobyć za wyścigi, skarby itp, prawdopodobnie gdzieś jakaś szmata zalega w sklepie

 

Jedzenie w większości kupisz na nocnym targu w pierwszej dzielnicy w połączeniu z targiem rybnym w Aberdeen(ta na południu dzielnica) + kup herbate ziołową w sklepie

 

Mendrek

 

Te żółte misje z czarnym ludkiem będą pojawiać sie na mapie wraz z postępem w fabule

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mendrek gratulacje,już wiesz że jest  misja w grze gangsterskiej i typ wyląduje w bagażniku,ale spoiler.Mam ukończone 96,7% gry i teraz jeżdżę i szukam :P

liste ciuchow masz w statystykach wpisujesz nazwe ciuchu w google i wiesz gdzie go znalezc. Szybciej bedzie,niz szukac po calym miescie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to chyba trofea są zabugowane, ja chciałem wbić platynę ale nie zaliczyło mi 1 skrzynki w Central, chociaż na mapie wyświetla mi że wszystkie skrzynki są otwarte. No i po platynie, może kiedyś spróbuje jeszcze raz wszystko od nowa zbierać.

 

http://vgfaq.com/wp-content/uploads/2012/08/Sleeping-Dogs-Central-Collectibles.jpg

 

Pod literą P w napisie victoria peak jest ukryta skrzynka, mi jej wlasnie brakowalo,moze pomoze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra ma tak fajne misje,że aż szkoda że tak mało :P W GTA IV się męczyłem by ją przejść,tutaj grę chłonąłem.Squre wie czego ludzie oczekują,a o czym Rockstar zapomniał,personalizacja,mnóstwo ciuchów i wyrażenie siebie,ostatnie GTA które na to stawiało to San Andreas(siłka mnie kupiła,jedzenie też :P )

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie to chyba trofea są zabugowane, ja chciałem wbić platynę ale nie zaliczyło mi 1 skrzynki w Central, chociaż na mapie wyświetla mi że wszystkie skrzynki są otwarte. No i po platynie, może kiedyś spróbuje jeszcze raz wszystko od nowa zbierać.

 

http://vgfaq.com/wp-content/uploads/2012/08/Sleeping-Dogs-Central-Collectibles.jpg

 

Pod literą P w napisie victoria peak jest ukryta skrzynka, mi jej wlasnie brakowalo,moze pomoze.

 

Faktycznie tej skrytki nie otworzyłem, a sprawdzałem nawet na filmiku z YT i tego nie znalazłem. Kto to widział żeby tak chować ikonkę. Dzięki za pomoc, teraz to może szybciej się skuszę żeby wbić platynkę. Najgorsze co mi zostało to złote medale, trochę to zajmie czasu.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie tak wczoraj wbiłem 10 lvl z triad,warto robić comba z łamaniami nóg i rąk,najwięcej pkt za to leci.Mam inny problem,brak mi 1 zdarzenia,pamiętam że raz

zatrzymałem się na poboczu by pomóc naprawić wóz,wtedy napadł mnie typ i uciekł,drugi raz tej sytuacji nei spotkałem,czy to zdarzenie się powtarza później,jak ci kasę zwiną?

 

Odnośnik do komentarza

Kuźwa,mam problem z żarłokiem i tymi wyzwaniami,ktoś ogarnia jakie jest jedzenie i gdzie można je zjeść?Do tej pory zjadłem coś takiego:

-lody

-koreczki rybne

-kaczka

-kurczak na patyku

-makaron

-pasztecik

-zioła

-dragon kick

Wydaje mi sie, że na tym targu rybnym w Aberdeen są pikantne kałamarnice(czy jakoś tak) a na 100% brakuje Ci też gofrów, są w pierwszym mieście w prawym górnym rogu, dość blisko parkingu

Odnośnik do komentarza

Powinno wpaść w trakcie gry, o ile jeszcze nie skończyłeś - powinno wpaść, jeśli będziesz zaglądał do budek z żarciem.

Ja nic innego nie robię tylko jeżdżę od 2 dni za żarciem i skrytkami,a problem jest taki ze tzreba patrzeć na mini mapę i wokół siebie,bo jedzenie jest specyficzne oznaczone(jakby dymek z komiksu).Dzięki grabi,tych ośmiorniczek mi brakowało,bo gofrów zapomniałem napisać,dziś ich poszukam w Aberdeen.Mam 99,32% gry skończone i teraz takie głupoty zostały.Wkurzające jest to,że wg. filmików mam wszystkie zdarzenia zrobione,a nie mam trofeum za to,miałem wszystkie wozy kupione,a nagle jakby ich nie zapisało i musiałem od nowa(wszystkie te które kupiłem przed 40% zniżką).

 

Marek wchodzi się tedy:

 

egclj8.jpg

 

 

 

Brakowało mi ryby w cieście,ci co będą tego szukać to niech wiedzą że nie o każdej porze targ rybny w Aberdeen jest czynny :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...