Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

-FMV Magazine – 10/10

- Official PlayStation Magazine – 9/10

- Feed Your Console – 9/10

- GameTrailers – 9/10

- Destructoid – 9/10

- DualShockers – 9/10

- PlayStation LifeStyle – 9/10

- PSU.com – 9/10

- ZoKnowsGaming – 9/10

- WGTC – 9/10

- Blast Magazine – 9/10

- GamesRadar – 9/10

- Hardcore Gamer – 9/10

- IGN – 8.5/10

- PlayStation Euphoria – 8.5/10

- GamingBolt – 8.5/10

- GameSpot – 8/10

- The Guardian – 8/10

- Examiner – 8/10

- Gamespy – 8/10

- NowGamer – 8/10

- TheSixthAxis – 8/10

- VideoGamer – 8/10

- Gamereactor UK – 8/10

- GamersBliss – 7.5/10

- Official Xbox Magazine – 7.5/10

- The Verge – 7/10

- Joystiq – 7/10

- EDGE Magazine – 6/10

Odnośnik do komentarza

Ok, paczka z muve przyszla z samego rana, zdazylem pograc jakas godzinke. Fabula chyba typowa dla azjatyckiego kina akcji, a przynajmniej takie wrazenie odbieram po poczatkowej inicjacji :D. Jesli chodzi o sam gameplay to gra sie przyjemniej niz w Saints Row The Third (ktory dla mnie byl dobra gra). Prowadzenie samochodu dziwne, cos pomiedzy GTAIV a SRTT, wiecej napisze poznym wieczorem jak juz troche ogram tytul.

 

Edit:

Mialem spytac, ale zapomnialem. Ktos z osob ktore tez zaczna pogrywac moze napisac czy mu dziala juz ta czesc spolecznosciowa?

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Rowniez dostalem gre z muve.

Troche juz pogralem.

Pierwsze wrazenia:

- najlepsza grafika z sandboxow ala GTA

- model jazdy specyficzny, ale w porzadku. Jezdzi sie latwiej niz w SRTT, bo samochod jest przyklejony do jezdni, chyba, ze zapusci sie reczny.

- walce oczywiscie daleko do batmana ;), ale jest bardzo fajna. Oslawione rzuty z wykorzystaniem otoczenia calkiem przyjemne, ale chyba jest ich niewiele...

- wciagajaca fabula, fajny voice acting, zayebisty glowny bohater, bardzo dobre tlumaczenie PL

- fajny motyw ze zmiana samochodu w locie

- stroje troche z dupy

- dobry motyw z wymijaniem przchodniow podczas szybkiego biegu; ogolnie poruszanie calkiem fajne, ale gaci nie zrywa. Chyba w glebi duszy spodziewalem sie, ze ten element bedzie bardziej rozbudowany.

 

Ogolne PIERWSZE wrazenie bardzo fajne, ale SRTT zrobil wieksze. Zobaczymy co bedzie dalej, posmigalem sobie 1,5 h na razie ;)

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Hong Kong w grze nie jest jakiś mega wielki ale moim zdaniem obszar jest spory i różnorodny. Miasto jest podzielone na cztery duże obszary połączone autostradą. Są jeszcze jakieś mniejsze miejscówki jak Wzgórze Wiktorii. Znajdźki są, jakieś kapliczki i skrzynki z kasą. Pograłem dwie godzinki i jestem zadowolony. Świetny jest klimacik, te wszystkie neony, charakterystyczne budynki z klimatyzacją na zewnątrz, lokalne jedzenie i zmienna pogoda. Miasto w deszczu wygląda doskonale. Graficznie jest całkiem nieźle. Oczywiście gdy tylko dostałem dostęp do pojazdów udałem się zwiedzać obszar. Model jazdy mi odpowiada, wybór pojazdów niestety dość mały. Mam nadzieję że później dojdą inne furki. Świetna jest muza w radiostacjach. Włączały mi się same "łobuzerskie" kawałki które nakręcały mnie na robienie zadymy czy szybką jazdę. Jakieś rocki, rapy i inne elektro bity. Z forsą problemu nie ma, wygrałem sporo na walkach kogutów. Tyle że po wyjściu z walk zawiesił mi się chłopek i musiałem restartować grę. Strzelania jeszcze nie miałem choć znalazłem sobie gdzieś pistolet. Walka jak wspomnieli przedmówcy daleko za Batmanem, ale nie jest źle. Fajnie się tłucze i korzysta z otoczenia. Na pzrechodniach można robić efekciarskie akcje rodem z Saints Row 3. Podsumowując - pierwsze wrażenie bardzo dobre. Idę porobić jakieś misje.

Odnośnik do komentarza

Ok, mam za soba kilka godzinek wiec wypunktuje pare rzeczy:

-klimat - naprawde wciaga, mimo ze to typowy prosty scenariusz o infiltracji policjanta w szeregi swiatka przestepczego, fajni bohaterowie, jest cwaniacko

-walki - mimo ze nie sa bardzo skomplikowane, to naprawde dostarczaja sporo frajdy a wykorzystanie elementow otoczenia podczas walki to juz w oogole mega smaczek

-misje - jak narazie dosc roznorodnie, chociaz powiem szczerze ze nie zrobilem ich wiele z tego wzgledu ze lize wszystkie sciany, wykonywanie przyslug wydaje sie ze nie bedzie nudne :)

-grafika - tak jak powiedzial wczesniej Czezki najlepszy sandbox jesli chodzi o grafike, naprawde wszystko wyglada ladnie

-model jazdy - wspomnialem juz o tym wczesniej i co raz bardziej sie w tym umacniam - nie tak dobrze jak w GTAIV, ale lepiej niz SRTT

Nie wiem co wiecej moge napisac bo na swiezo siadlem z konsoli teraz przed kompa wiec pare slow napisalem. Jesli o mnie chodzi to gra robi wieksze wrazenie niz SRTT, ktore skonczylem jakis tydzien temu.

Odnośnik do komentarza

Tak, ostre kawałki lecą w Roadrunner Records - słyszałem Opeth, Fear Factory i Machine Head. W Kerrang! Radio leci jakaś alternatywa, w Sagittarius Fm Radio słyszałem Tears For Fears. Jest jeszcze Ninja Tune Records, stacja z klasyką, gadaniem i rapem. Czasem słyszę jakieś azjatyckie kawałki klasyczne i popowe.

Odnośnik do komentarza

4 godzinki za mną i dla odmiany wcześniejszym opiniom. Napiszę, że póki co gra jest średnio dobra/dobra - a jeszcze konkretniej jest to "gangsta sandbox" jakich wyszło miliony jeszcze za czasów Ps2. Po prostu póki co gra nie wyróżnia się kompletnie niczym; najgorsze, że większość rzeczy albo jest średnia albo tylko dobra.

 

Misje, fabuła, zadania poboczne to typowe standardowe schematy sandboxowe.

Miasto, model jazdy, strzelanie, samo bieganie po mieście to niestety wszystko średniawka.

System walki jest dobry i to chyba najlepszy element ale z drugiej strony ktoś kto grał w Batmany (a ktoś nie grał?) nie będzie się zbytnio jarał. System walki z Gacka to przepaść oczywiście na korzyść Nietoperza.

 

Panowie wyżej pisali, że to najładniejszy sandbox - ja raczej się z tym kompletnie nie zgadzam ;p Biorąc pod uwagę, że mapka jest mała (chociaż dosyć różnorodna) to jest po prostu dobrze i tyle. Taki Batman, RDR czy Just Cause 2 (tu grałem tylko w demo) biorąc ogólną skalę i poziom produkcji wyglądają zwyczajnie o wiele ładniej.

 

Póki co Sleepings Dogs określiłbym jako mix Saints Row 2 z Ojcem Chrzestnym 1/2 w azjatyckich klimatach. Zresztą z Ojca Chrzestnego jeden główny patent jest ściągnięty.

Po tych ok. 4 godzinkach napisałbym, że to taka 7 dla fana sandboxów. Zapewne fani azjatyckich klimatów będą/są bardziej ucieszeni. No ale to tylko i wyłącznie opinia początkowo, wszystko może się zmienić.

 

PS. Oczywiście gram w wersję Ps3 i mogę się założyć, że na pewno nie jest to 720p :P

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiem Ci Balon, że ciężko mi powiedzieć ;] Trochę pobiegałem po mapce w SD ale nie ma większej frajdy ze zwiedzania więc odpuściłem.

Mafia 2 choć mnie całościowo nie powaliła, to od początku pisałem, że miasto jest świetne, żywe. W SD jest bo jest chociaż całej mapki nie zwiedziłem więc...

 

A czysto technicznie to M2 to 10 mil kwadratowych a SD to podobno 3.1 mil kwadratowych. Jeżeli to prawda to masz odpowiedź...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Była rewelacja do póki nie wyszedłem na otwarte miasto, potem zawód, model jazdy strasznie lekki, w GTA:SA fajniej się już jeździ nie wspominając o IV. Jaki najładniejszy sanbox? do czasu jak Słupek nie napisał że grafika normalna to myślałem ze mam coś nie tak z TV;) z rana (pora dnia) grafika wygląda średnio przypomina mi Saints Row 2. W nocy i deszczu już ładnie się to prezentuje.

 

Walka wręcz- kozacka jak na sandboxa, ale jestem pewien ze jak będzie za jej dużo (a tak ma być) to sie szybko znudzi bo akcje z używaniem przedmiotów do wykończenia eleganckie i brutalne ale sama walka to łapanie, rzut, 3xcios i kontra.

 

 

E: pojeździłem kilkoma motocyklami i nie czuć róznicy w prowadzeniu, z samochodami jest lepiej ale to różnica w zwiększonej szybkość raczej :( duży plus za polonizacje.

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...