Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

@Insane

Muzyka jest bardzo fajna. Wielkie propsy za umieszczenie Bonobo. Nie ma to jak jechać sobie Velocita po autostradzie do Kiary (piosenka). Jakiś gówniany rock też się znajdzie ;)

 

No i jest jedna za(pipi).ista stacja, na której leci muza azjatycka. Też fajne brzmienia - smyczki, jakieś brzdąkanie. Dobrze buduje klimat.

 

Wg. mnie najsłabiej wypada free running. Jest strasznie drętwy pod względem animacji. No i sprowadza się do ciągłego klikania A.

 

Walka bardzo fajna, a rzutów z wykorzystaniem otoczenia wbrew pozorom jest całkiem sporo. Do Batmana daleko.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

E: pojeździłem kilkoma motocyklami i nie czuć róznicy w prowadzeniu, z samochodami jest lepiej ale to różnica w zwiększonej szybkość raczej :( duży plus za polonizacje.

 

Zgadzam się, chociaż posunę się o krok dalej ;]

 

Według mnie, nie ma raczej żadnej różnicy (oprócz wspomnianej prędkości) czy prowadzimy samochód wyścigowy, zwykły, busa, motor, skuter, motorówkę czy nawet postać :P

Wszystko to, to raczej plastik rodem ze średnich sandboxów, gier z poprzedniej generacji. Nie chcę wspominać o GTA, no ale muszę - model jazdy z 8-letniego San Andreas to symulator, to Gran Turismo w porównaniu do SD. O GTA4 nie będę wspominał bo nie chcę zabić leżącego.

 

Ogólnie na obecną chwilę, żałuję, że nie odpaliłem SR3 albo Darksiders które miałem w planach :(

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napiszę, że póki co gra jest średnio dobra/dobra - a jeszcze konkretniej jest to "gangsta sandbox" jakich wyszło miliony jeszcze za czasów Ps2. Po prostu póki co gra nie wyróżnia się kompletnie niczym; najgorsze, że większość rzeczy albo jest średnia albo tylko dobra.

 

Miasto, model jazdy, strzelanie, samo bieganie po mieście to niestety wszystko średniawka.

System walki jest dobry i to chyba najlepszy element ale z drugiej strony ktoś kto grał w Batmany (a ktoś nie grał?) nie będzie się zbytnio jarał. System walki z Gacka to przepaść oczywiście na korzyść Nietoperza.

Była rewelacja do póki nie wyszedłem na otwarte miasto, potem zawód, model jazdy strasznie lekki, w GTA:SA fajniej się już jeździ nie wspominając o IV. z rana (pora dnia) grafika wygląda średnio przypomina mi Saints Row 2. W nocy i deszczu już ładnie się to prezentuje.

 

Walka wręcz- kozacka jak na sandboxa, ale jestem pewien ze jak będzie za jej dużo (a tak ma być) to sie szybko znudzi bo akcje z używaniem przedmiotów do wykończenia eleganckie i brutalne ale sama walka to łapanie, rzut, 3xcios i kontra.

 

Moje odczucia po grze w True Crime NYC, widać nie tylko tematyka podobna. ;)

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

E: pojeździłem kilkoma motocyklami i nie czuć róznicy w prowadzeniu, z samochodami jest lepiej ale to różnica w zwiększonej szybkość raczej :( duży plus za polonizacje.

 

Zgadzam się, chociaż posunę się o krok dalej ;]

 

Według mnie, nie ma raczej żadnej różnicy (oprócz wspomnianej prędkości) czy prowadzimy samochód wyścigowy, zwykły, busa, motor, skuter, motorówkę czy nawet postać :P

Wszystko to, to raczej plastik rodem ze średnich sandboxów, gier z poprzedniej generacji. Nie chcę wspominać o GTA, no ale muszę - model jazdy z 8-letniego San Andreas to symulator, to Gran Turismo w porównaniu do SD. O GTA4 nie będę wspominał bo nie chcę zabić leżącego.

 

Ogólnie na obecną chwilę, żałuję, że nie odpaliłem SR3 albo Darksiders które miałem w planach :(

 

Słupek- ja wczoraj miałem już napisać ze nie widzę różnicy w prowadzeniu busa, sportowego, łodzi, osobowego, ścigacza itd. ale zastopowałem bo jeździłem z 20min pojazdami, po dzisiejszej partyjce potwierdzam, różnicy nie ma. Nie istnieje coś takiego jak ciężkość pojazdu itp. totalna padaka z tym modelem jazdy a pojazdy nie wyglądają ładnie i brak im szczegółowości, zniszczenia z dupy podczas wypadków, najlepszą "uciechę" miałem jak młodszy brat próbował roz(pipi) się scigaczem aby spaść i zajęło mu to dobrą minutę bo przy pełenej predkosci i walnieciu na czołowe lub w budynek chinol nie spadał...

 

ktoś wyżej pisał że jak lubi te klimaty to się nie zawiedzie, ja się już zawiodłem. Po skończeniu fabuły rzucam grę w kąt bo przyjemności i zabawy z przemierzania honk-kongu tutaj nie uświadczę. Ja liczę na dobre misje jeszcze, coś ponad dobry poziom, zobaczymy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak jest z plywaniem, nurkowaniem - da sie czy niebardzo ?

Jeszcze nie gralem, ale ten tytul jest na mojej liscie przyszlych zakupow, jednak poki co mam do ogrania jeszcze kilka innych gier, wiec Sleeping Dogs musi zaczekac. Dla mnie niewatpliwie duzym plusem jest sam "azjatycki" klimat gry.

 

Na jakims filmiku widzialem, ze podczas jazdy samochodem, a dokladnie lekkiego manewrowania pojazdem na boki kamera strasznie szarpie bo jest za mocno "przyklejona" do samochodu - zauwazyliscie cos takiego podczas gry ? Np. w takim GTA IV bardziej plywa na boki - wiec nie jest tak dretwo np. przy zakrecaniu, a w Sleeping Dogs jest dosyc sztywna.

Odnośnik do komentarza

Klimat moim zdaniem jest. Strzelanie średnie. Opiera się głównie na tym, żeby wyskoczyć zza osłony wtedy jest slow-mo i zabić jak najwięcej ziomków. Każdy kill przedłuża slow-mo, więc można czyścić całe oddziały przeciwników. Jeżeli ktoś chce po prostu chować się za osłonami i strzelać jak w Girsach to się srogo rozczaruje, bo jest nieefektywne, nieefektowne i strasznie drewniane.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nie lubię sandboxów, ale po obejrzeniu materiałów z SD zdecydowałem się kupić tę grę (dużo nie ryzykowałem bo wykorzystałem zniżkę co dają w sklepie muve na 50% z cenegi). Gra mi się bardzo spodobała, mimo, że nie jestem fanem gatunku - szczególnie pasuje mi klimat miasta - lubię te azjatyckie uliczki.

 

Sterowanie jeśli chodzi o postać jest o tyle lepsze niż w GTA, że można przeskakiwać różne przeszkody, nasz koleżka jest bardziej mobilny, model jazdy dla mnie bardzo fajny - uproszczony, tylko trochę myli ruch lewą stroną ulicy ;).

 

Dostałem grę z koszulką i dwoma DLC, wszystko fajnie koszulka niby rozmiar L, a pasuje na moją dziewczynę, która ma 165cm - no ale czego się spodziewać po azjatach - kurdupelki, chłopa ponad 180cm ni jak w to upchać.

 

Dzięki za listę utworów, karaoke jest genialne i te kawałki na prawdę pokaźny zestaw, nieźle byłem zaskoczony jak usłyszałem np: Cyndi Lauper - bomba :D.

Edytowane przez mleczak441
Odnośnik do komentarza

Konfrontacje z przeciwnikiem fajne, aczkolwiek w każdym miejscu można wykorzystać podobne schematy: śmietnik, ściana, to coś wirującego. Odnośnie kombinacji ciosów, to proponuję udać się do szkoły nauki walk, tam odblokowujemy więcej nowych ciosów itp, ale nic za darmo. Trzeba szukać znajdźków (statuetek), oprócz nich są inne: kapliczki, i pudełka (ale te mają inne przeznaczenie) :P Obecnie dostaje w(pipi) od tych nożowników, bo ani ich złapać, tyko z kontry walić trzeba. Fajny jest motyw z wyrzucaniem innych przez barierkę do morza hehe. Model jazdy mi odpowiada, tylko samochody wyposażone są chyba w silniki 1.2-1.4. Przynajmniej te co widzę na tych biednych dzielnicach. Chciałem zwinąć jakieś lepsze cacko, ale się nie dało. U dilera, za to jest całkiem mały wybór, a samochody już prezentują się znacznie lepiej i można śmigać na randki z Amandą :D

 

Muszę się przejechać na te walki kogutów, skoro można kasę trzepać. W sumie to szukam jakiegoś sklepu, bo ja zawsze lubię w garniaku pomykać w takich tytułach, a tu jakieś podkoszulki na bazarach :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Też lubię przebierać ludzika w grze. Podobają mi się tu skórzane kurtki, zwłaszcza niebieska. Sklepów odzieżowych jest sporo, widziałem gdzieś eleganckie garniaki. Niestety najlepsze ciuchy mam na razie zablokowane, trzeba mieć wysoki respekt. Fajne są randki, fotografujemy lachona albo śpiewamy karaoke. No i nagrody są konkretne za randki bo widzimy na mapce znajdźki. A kapliczki warto odnajdywać bo zwiększa się pasek zdrowia. Śmierć w tej grze słono kosztuje. Ostatnio mi policzyli 8000 i się wkurzyłem. Tak jak przedmówca zauważył, warto szukać zielonych statuetek. System walki z początku wydaje się prosty, a potem okazuje się że wielu przydatnych rzeczy nasz chłopek może się nauczyć.

Odnośnik do komentarza

Hah czyli dobrze pisałem, że gra na pewno na Ps3 nie chodzi w 720p ;(

 

Pełna lista utworów występujących w grze:

http://www.gram.pl/n...soundtrack.html

 

Panowie, 1000 plusów i dozgonna wdzięczność jeżeli ktoś mi powie czy można (i jak jeżeli tak) ustawić, skombinować sobie kawałki z karaoke żeby grały w radiu.

Najlepsza muza z gry z lat 80 (imo bla bla) jest akurat w karaoke a ja chcę ją mieć podczas jazdy pojazdami... <helppp>

Odnośnik do komentarza

http://www.lensoftruth.com/head2headsleeping-dogs-screenshot-comparison/

 

Patrząc na te porównanie obu wersjo toż to jakaś masakra, przecież na PS3 nie ma ogólnie faktur czy na ciuchach czy na przedmiotach, każda tekstura jest płaska masakra, np ten żółty płaszcz (fot. nr 5) albo kurtka ziomka (fot. nr 3), nie mówiąc o większym rozmazaniu i niewyraźnych obiektach na 2 planie.

 

Miałem brać na PS3 ale widzę, że wezmę na klocka (ciekawe jak z Darksiders II?)

 

Żenada i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...