Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ograłem domo i kupiłem wersję PS3 dzisiaj. Trochę żałuje bo po 2h grania jeśli chodzi o stronę techniczną jest cit lepiej zoptymalizowana niż GTA 4, ale animacje strasznie przycinają :/. Gra jest super, klima, muzyka, fun z rozgrywki. Ogólnie grę polecam, chodź sam nie wiem czy nie powrócę do wersji PC i jej nie zakupie po ograniu wersji ze steama.

Odnośnik do komentarza

Super, gra mi się zepsuła :/

 

Po misji "Szybkie dziewczyny" Wei dostaje nowe mieszkanie. Problem jest taki, że nic nie mogę zrobić bo cały czas jest pokazany widok na ten budynek. Mapę mogę włączyć, wejść do menu i to wszystko. Powtórzenie misji nic nie daje :/

Ze 4 godziny gry poszły na marne, (pipi)a :/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@bartiz

duzo kasy dostajesz za kradziez aut na zlecenie, tez mialem moment ze mialem problem z kasa, wiec zaczalem inne rzeczy robic i za niektore fury nawet 300k sie dostaje

 

Bardziej mam klopot z medalem zlotym za hazard 1 000 000. Jest jakis pewny sposob czy musze caly czas liczyc na farta w walkach kogutow?

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Tak, kasę łatwo się robi na dostarczaniu sportowych furek. Tylko trzeba bardzo uważać, ja tuż przed dziuplą rozbiłem autko i wartość z trzystu spadła na sto :) Co do hazardu - można też ciupać w madziąga (czy jak to się tam nazywa). Ja jednak wybrałem nabijanie kasy na kogutach. W Kennedy Town są duże stawki. Trzeba pamiętać o sejwie przed każdym obstawianiem. Po pierwsze można przegrać co oczywiste, po drugie gra lubi się wieszać właśnie na walkach kogutów.

Odnośnik do komentarza

Tak, wlasnie ten patent o dziwo zadzialal :P Tzn musialem w sumie stoczyc 14 walk po 100k i udalo sie wyjsc na zloto.

Jesli chodzi zas o grind policjanta-regenada to chyba bardzo fajne miejsce to misja

 

Pogrzebany zywcem - w momencie kiedy juz plyniemy lodka mamy nieograniczone ammo dopoki nie zostana zdjeci wszyscy z 18k, wiec mozna w tym czasie kosic policje na lodkach, zloto mi wpadlo doslownie w 8 min

 

Odnośnik do komentarza

WIem, że porównania są często bez sensu, ale próbuję się jakoś odnieść więc podpytam.

 

Nie jestem zupełnie fanem serii GTA. Próbowałem grać w trójkę i czwórkę, i żadna nie potrafiła mnie wciągnąć.

Za to na maxa wciągnął mnie Saints Row 2 i seria Yakuza. Patrząc na filmy to gra jest taką wypadową GTA/Yakuza.

Nie ukrywam, że właśnie azjatyckie klimaty w grze mnie kuszą - boję się jednak że za bardzo przypomina Grand Theft.

Co sądzicie? Przyda mi się opinia innych ludzi.

Odnośnik do komentarza

ehh mam 99,33% ukończenia gry i mi brakuje jednego wydarzenia :confused: szukam wszystkich wg tej mapki http://i45.tinypic.com/fxhr9.jpg i wydaje mi sie ze wszystko mam ;/

 

Jeśli dalej nie znalazłeś to może obejrzyj ten filmik i spróbuj sobie przypomnieć, którego nie zrobiłeś:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XL0ZgWbJs_M&feature=player_embedded

 

Mi to pomogło.

 

PS. Nie wiem skąd miałeś problemy z pieniędzmi na fury i ciuchy, bo mi zostało 3 mln jak już wszystko kupiłem :D A w hazardzie nabiłem tylko ten wymagany milion do złota.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ja(pipi)e, jeśli nie chcecie spojlerować sobie gier nie wchodźcie an YT podczas grania :|

 

Wchodzę w jeden z linków odnośnie SD i pierwszy komentarz z największą ilością "lajków" mówi (UWAGA SPOJLER)

R.I.P. Winston

 

 

No comments.

Odnośnik do komentarza

To można wywnioskować już nawet z gameplayów przed premierowych. Po nazwie misji.

 

W każdym razie sam fakt tego, nie jest tak ważny jak sposób w jaki to się stało ;) Nie martw się i graj.

 

Ajj, wiesz, niektórzy jak np ja, nie oglądają gameplayów, pierwszych 10 minut, reklamówek itd :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Calak zrobiony. Z tych "wydarzeń" co mi brakowało to chodziło o jeden, który pojawiał się tylko w dzień.

 

Ogólnie gierka bardzo dobra, spoko gameplay, ciekawa fabuła. Z minusów to napewno model jazdy ale idzie się przyzwyczaić ;)

 

8/10

 

a tak btw to zaraz po SD odpalilem Saints Row 3 i non stop jezdziłem lewym pasem i z drugiej strony do auta wsiadałem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...