Skocz do zawartości

Bioshock 2


Gość Kyo

Jak oceniasz poziom trudności pucharów?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów?

    • Thuggish Splicer (bardzo łatwe)
      1
    • Leadhead Splicer (łatwe)
      2
    • Spider Splicer (średnie)
      7
    • Brute Splicer (trudne)
      2
    • Big Daddie (bardzo trudne)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

JEST 17 PUCHARÓW UKRYTYCH - KOLORY NIEZNANE

 

Brąz: bronze.gif

 

Bought a Slot

Bought one Plasmid or Tonic Slot at a Gatherer's Garden.

 

Max Plasmid Slots

Fully upgraded to the maximum number of Plasmid Slots.

 

Upgraded a Weapon

Upgraded a weapon at a Power to the People Station.

 

Fully Upgraded a Weapon

Installed the third upgrade to a weapon.

 

All Weapon Upgrades

Found every Power to the People weapon upgrade in the game.

 

Prolific Hacker

Hacked one of each kind of machine.

 

Master Hacker

Hacked 30 machines at a distances with the Hack Tool.

 

First Research

Researched a Splicer with the Research Camera.

 

One Research Track

Maxed out one Research Track.

 

Research Master

Completed all research on every subject in Rapture.

 

Fully Upgraded a Plasmid

Fully upgraded one Plasmid to the Level 3 version.

 

All Plasmids

Found or purchased all 11 basic Plasmid types.

 

Trap Master

Killed 30 enemies using only Traps.

 

Master Protector

Got through a Gather with no damage and no one getting to the Little Sister.

 

Big Spender

Spent 2000 dollars at Vending Machines.

 

Welcome to Rapture

Completed your first non-private match.

 

Unnatural Selection

Scored your first kill in a non-private match.

 

Disgusting Frankenstein

Become a Big Daddy for the first time in a non-private match.

 

"Mr. Bubbles - No!"

Took down your first Big Daddy in a non-private match.

 

Against All Odds

Finished the game on the hardest difficulty level.

 

Two-Bit Heroics

Completed your first trial in a non-private match.

 

Mother Goose

Saved your first Little Sister in a non-private match.

 

Parasite

Achieved Rank 10.

 

Little Moth

Achieved Rank 20.

 

Skin Job

Achieved Rank 30.

 

Man About Town

Played at least one non-private match on each multiplayer map. Bronze

 

 

Srebro: silver.gif

 

Grand Daddy

Defeated 3 Big Daddies without dying during the fight.

 

Master Gatherer

Gathered 600 ADAM with Little Sisters.

 

Dealt with Every Little Sister

Dealt with every Little Sister.

 

Big Brass Balls

Finished the game without using Vita-Chambers.

 

Rapture Historian

Found 100 audio diaries.

 

Proving Grounds

Won your first non-private match.

 

 

Złoto: gold.gif

 

Choose the Impossible

Achieved Rank 40.

 

 

Platyna: platinum.png :potter:

 

Platinum

Unlocked all trophies.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

9-Irony - Paid your respects to the founder of Rapture.

 

ten pucharek można zrobić tylko w jednym levelu? (chyba drugim)

Ja sam go odkryłem. Po prostu jak zobaczyłem lalkę Ryana i kij golfowy, to od razu wiedziałem, że zaraz mi piknie znajomy fanfar. xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jakby się ktoś interesował, to wbicie 40 lvl zajmuje około 25 i pół godziny czystego gameplayu.

Muszę sobie "nerwosol" chyba kupić... Wbiję tą platynę i pójdę się powiesić - ten multi to mała tragedia (przesadzam).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Trudność pucharków waha się pomiędzy łatwe/średnie - w single same banały. W sieci jak to w sieci - trochę czasu spędzić trzeba. Ludzi nie brakowało, laga miałem sporadycznie, grało się bardzo przyjemnie - 40 ranga wbita w lekko ponad 20h. Później pozostało mi tylko zebrać wszystkie stacje upgrade'u broni, 9-Irony oraz, o dziwo, załatwienie oponenta jego własnym pociskiem :rolleyes: W między czasie przebrnąłem przez Minerva's Den (które to spieprzyło mi chwilowo save'y z podstawki). Warto się pokusić o platynę, przyznam że gdyby nie chęć jej zdobycia, to nawet bym się multi nie zainteresował, a tak grało się przednio :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Trzeci dodatek Rapture Metro Pack  posiada dość trudne trofea.

  • 1. Trzeba zagrać mecz online (byle jaki) na każdej z map DLC
  • 2. Trzeba wygrać mecz online (byle jaki) na każdej z map DLC
  • 3. Trzeba dobić z levelu 40 do 50 i użyć Rebirth, czyli zresetować level. Albo jak ktoś ma niski level albo zerowy to aż do 50. KOSZMAR !!! 

 

Z pierwszymi dwoma nie ma aż takiego problemu bo jest glitch który to ułatwia, wystarczy ustawić mecz offline i wybrać tryb gry (Adam Grab), złapać Little sister i trzymać ją aż do końca rundy. I tak zrobić na każdej z map ale offline czyli samemu. I jak już to zrobisz to teraz robi się ciekawie. Aby dostać dwa trofea na raz trzeba wygrać tylko jeden mecz na dowolnej mapie z DLC. 

 

Problem polega na tym że takie mecze są rzadko ustawiane ponieważ nie każdy kto jeszcze gra w Bioshocka 2 posiada takie mapy wykupione, więc jeśli nawet masz 2 czy 3 kumpli z takimi mapami i zaprosisz ich do swojego lobby ON line i nagle pojawi się 4 koleś bez DLC to gra automatycznie wybiera mape z wersji podstawowej. A map nie można wybrać w lobby ponieważ nie ma tam takiej opcji i gra sama je wybiera. Drugi problem jest taki że dość ciężko jest wygrać taki mecz.

 

Dobra rzecz to headset, i to bardzo dobra rzecz bo podczas meczu możesz gadać z ludźmi umawiać się gadać i pierdołach i pomagać sobie na wzajem. W mojej ocenie dość męczące jest trofeum Rebirth. Bowiem od levelu 0 do 40 potrzebujesz 97000 adam, i tyleż samo z levelu 40 do 50. Dobrze jest hackować turrety w ustawianych meczach wówczas za 10 minut sprawnego hackowania dostajesz ponad 1600 adam. 

 

Więc masz mecze ustawione, gracie sobie z kumplami, hackujecie turrety i nagle na mape wpada jakiś typ, łapie siostrę albo zabija ludzi hackujących i psuje im nabijanie leveli.

 

Pierwszy bioshock nie ma trybu online, Drugi już tak i są one wymagane do zdobycia platyny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Wg PSNProfiles jest tylko jeden komplet pucharków. Wersja cyfrowa jest chyba zawsze kompatybilna, tutaj bardziej o regiony by się rozchodziło. Są gry, że z innego regionu zapisuje się jako osobny zestaw trofeów i można np mieć trzy platyny w tej samej grze :)

 

Bioshock pierwszy na tej stronie ma dwa zestawy dzbanów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ludzie jeszcze graja.

 

Ciężko było zrobić trofea on line jak grałem w grudniu 2013 - koszmar. Ale jeśli dziś serwery są puste to będziesz miał łatwiej, wystarczy że znajdziesz 4 osoby i możecie boostować levele. Bo jeśli jeszcze grają competitively to będzie znacznie gorzej. Każdą ustawkę popsują. Dobrze że w porę usunąłem z drogi do platyny wszystkie trofea on line i tak samo te z DLC więc jak skończę singla to wpadnie pełne 100%. 

 

Jakbyś potrzebował pomocy daj znać, bioshocki jeszcze mam i się nie pozbywam.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie samemu zrobic prawie wszystkie (brakuje mi zagrania na 10 mapach) nawet mother goose. Teraz tylko zostal grind ;/ Ogolnie malo osob gra a matchmaking to jakas paraolimpiada - gra paruje np dwie 50ki, 30, 12 z osobami z lvl 4, 23, 8 xD. Moze na pt.org bedzie jakas sesja, ewentualnie poprosze ussr zeby z nim poboostowac wiezyczki (o ile znajda sie jeszcze gdzies online dwie osoby).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...