Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na steamie nie kupuje się nowych gier.

Na stemie gry kupuje się podczas promocji i przecen.

Nie polecam kupowania gier na steam przez allegro - duże niebezpieczeństwo dostania klucza, który zostanie zablokowany / zablokuje całe konto.

Kupowanie całych kont (z grami) jest turbo niebezpieczne - pierwotny właściciel może je odzyskać bardzo łatwo.

Najlepiej mieć wujka w USA, który kupi grę jako prezent (gift).

 

To jest wszystko co trzeba wiedzieć o steam.

 

Jeżeli na tej planecie jest ktoś, kto jeszcze nie ma Borderlands, to ta gra jest obecnie w przecenie -75%. Wersja GOTY za 7,49€.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

steam://takesurvey/1/

 

Jest niby jakaś ankieta na Steamie o DOTA, gdzie można wygrać dostęp do bety dwójki. Jest tylko jeden szczególik:

Link nie działa i chyba nie tylko mi. W każdym razie było na oficjalnym blogu, więc pretensje nie do mnie... :ph34r:

[EDIT}

Jednak jest OK. Jakby co, to restart Steama...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Terrrrrrarrrrria!!!!!!!!!! xD

 

@sakiu

Co do L2D2 to lepiej pomyśl cyz będziesz miał z kim, a nie czy będziesz miał czas - solo to się mija z celem ;)

Nom przemyślałem sobie i jednak nie wziąłem :)

 

Tak czy siak Vampire Bloodlines to jeden z najlepszych moich ostatnich zakupów :D czuję godziny świetnej gry. Powinno starczyć do wyprzedaży świątecznej, na którą już szykuję fundusze :D

Odnośnik do komentarza

Terrrrrrarrrrria!!!!!!!!!! xD

 

@sakiu

Co do L2D2 to lepiej pomyśl cyz będziesz miał z kim, a nie czy będziesz miał czas - solo to się mija z celem ;)

Nom przemyślałem sobie i jednak nie wziąłem :)

 

Tak czy siak Vampire Bloodlines to jeden z najlepszych moich ostatnich zakupów :D czuję godziny świetnej gry. Powinno starczyć do wyprzedaży świątecznej, na którą już szykuję fundusze :D

Polecam zainstalowanie nieoficjalnego patcha wespa, chyba ze lubisz bugi.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem: właśnie skończyłem ściagać GTA: SA ze Steam'a i przy włączaniu zapętla mi się okienko "przygotowanie do uruchomienia gry..." wyskakuje, znika, wyskakuje i tak w kółko. Menadżer zadań pokazuje że gta się włącza, ale tak jak i to okienko znika. Wie ktoś czym to może być spowodowane? Miał ktoś coś takiego? HELP!

 

edit. zrestartowałem winde i hula.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

OFFTOPIC mały:

 

 

Mam taki problem: chcę właśnie skończyłem ściagać

Się uśmiechnąłem przy tym zdaniu ;)

cieszę się że czytanie tego sprawiło Ci tyle radości ;) a po za tym:

oj tam, oj tam - każdemu się zdarza myśleć jedno, a pisać drugie i później wychodzą takie kwiatki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...