Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Takie np Just Cause 3 to jakiś czas temu było po 10 euro w jakiejś przecenie i to też na steamie.

 

Gaben się wycwanił i teraz zbijają kokosy z samego "prestyżu" winter sale, teraz już ludzie nie patrzą czy promocje dobre czy nie, czy może gdzie indziej lepsze, ważne że przecież trzeba 10 gierek zakupić na winter sale, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

Szkoda bo za bardzo nie ma co kupić , pewnie do końca promocji za hajs z kart wejdzie Kolekcja Unreal albo Crysis-y , które chciałem znów ograć. Fajnie chociaż że karty jeszcze dają na wyprzedażach(3 dziennie chyba?) i zawsze można sobie odznakę wbić albo coś za to kupić.

Odnośnik do komentarza

Jasne. Jak człowiek poszuka to coś się wynajdzie. Mi chodzi bardziej o to, że pamiętam jakie to wszystko było te kilka lat temu szalone. Wydawało się, że gierki sprzedają za grosze i cała świąteczna wyprzedaż była wyjątkowa dzięki zbieraniu tego węgla itp. Teraz to jest kolejna nie wyróżniająca się niczym promocja. Konkurencja nie śpi i serwuje takie same albo nawet lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza

Promocje takie sobie. Jest parę fajnych gierek z dobrym promo ale resztę można o wiele taniej kupić na GMG czy KiG. Gdyby zrobili chociaż jakiś event to przynajmniej byłaby jakaś zabawa. No ale to już chyba nie te czasy co parę lat temu,jak wbijało się okolicznościowe trofki czy zbierało węgielki.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Age of Decadence  :obama:   Polecam wszystkim którzy kochali stare fallouty, planescape czy arcanum . Pograłem dzisiaj 2 h i stoczyłem jedną walkę tylko (w której mnie zabili). Całą grę można chyba przejść bez "oddania jednego strzału" . Naprawdę ciekawie się zapowiada. No ale gra dla uber hardcore roleplejowców. Jak chcesz znaczniki na mapie, kompasy i inne podpowiadacze albo wybór stopni trudności to to nie jest gra dla ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś kupił ostatni dodatek do Binding of Isaac czyli Afterbirth? Na Vicie pograłem troche (BEZ dodatku oczywiscie bo go nie ma) ale mi glitchowało postep i odpuściłem. Czytałem, że dodatek naprawdę spory i się zastanawiam czy nie brać skoro obecnie promocja jest.

 

E: opis Steam wskazuje na coop (jeden ekran?). Cos dodali czy to jakiś błąs?

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Jest coop już chyba nawet w zwykłym rebirth. Jeden gracz steruje isaaciem bądź inna postacią, drugi gracz jakimś dzieciakiem (followersem który możesz znaleźć normalnie w grze jak grasz sam). Sam dodatek bierz koniecznie bo tyle dodaje że głowa mała, brać i grać, zwłaszcza że 2 stycznia wychodzi drugi dodatek wprowadzający co prawda trochę mniej rzeczy, ale dorzuca oficjalne narzędzie do modowania :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W jakich godzinach mają premiery gry na Steamie? Chciałem kupić dodatek do Isaaca ale jeszcze nie można płacić. Premiera jest dzisiaj.

 

E: juz mam: http://platinumgod.co.uk/afterbirth-plus-countdown

 

E2: Przez pierwszy tydzien gierka bedzie za 6.66 euro, potem cena na 10 skacze

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z niewiadomych przyczyn steam usunął mi z listy Dark souls III ale nie z dysku. Mimo posiadania całości na dysku w folderze z grami steam i tak nie widzi gry i po uruchomieniu zaczyna pobierać 20gb od nowa. Jest jakiś sposób na naprawę tego? Mój obecny internet będzie ściągał grę kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Z niewiadomych przyczyn steam usunął mi z listy Dark souls III ale nie z dysku. Mimo posiadania całości na dysku w folderze z grami steam i tak nie widzi gry i po uruchomieniu zaczyna pobierać 20gb od nowa. Jest jakiś sposób na naprawę tego? Mój obecny internet będzie ściągał grę kilka dni.

Wytnij lub skopiuj folder z grą,usuń grę ze steama,wklej grę z powrotem w to samo miejsce i kliknij na DS3 instaluj. Po kilku minutach powinna gra się zainstalować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...