Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Support dobry, tylko musisz wszystko wyjaśnić. Ja miałem problem z ich kontrolerem i wysłali z USA kurierem nadajnik BT, bo mi się uszkodził...

A swoją droga - miejcie te uwierzytelnianie dwuskładnikowe, te śmieszne kody na apce Steam.

Kumplowi niedawno się włamali na konto Origin, dzwonił i babka się pytała czy zakupił jakieś karty do Fify, gdzie nigdy w fifę nie grał (ale ma z tego abonamentu).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

dzięki, użyłem tego formularza.

 

Napisałem po angielsku, dołączyłem oryginalny adres e-mail i kod na Saints Row 2 które kiedyś dodałem, wraz ze zdjęciem (było z CDA).

 

Jestem podłamany. Prawilne konto z 2011, z jakąś tam liczbą gier, a teraz kur.wa VAC, to znaczy że już nigdy nie pogram na nim w CSa :frog:

 

ja pier.dolę


jeszcze miałem znajomych z forumka, usuńcie ze znajomych to konto w razie czego http://steamcommunity.com/id/zaika201831

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak zrobię jak będę chciał wrócić do CSa bo uwielbiam tę grę, ale i tak boli, no po prostu. prawie 600h miałem przegrane, jakąś tam rangę też wbiłem, a teraz nie dość że nie pogram na głównym koncie to jeszcze to konto jest oszpecone tym czerwonym napisem o VACu. Aż napisałem w opisie profili że konto skradzione i to nie moja wina, bo jednak czitowanie to wstyd w społeczności graczy :sapek:

 

wysłałem zapro, będziesz moim pierwszym honorowym znajomym, bo Rusek usunął moich wszystkich poprzednich i dodał jakichś swoich, wszystkie nicki były pisane cyrylicą xd.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Ale muszę przyznać jestem zadowolony z tak szybkiej reakcji steama. Myślałem że będę czekał ze dwa tygodnie na odpowiedź, a po wysłaniu pierwotnego maila i zdjęcia cd-keya (wraz z napisanym na kartce obok kodem który mi przydzielili żeby wiedzieć że to ja), konto odzyskane na następny dzień.

 

Ponadto zrobili mi refund jakiejś kasy którą chyba rusek wydał na jakieś itemy do CSa, bo w historii transakcji mam te zakupy przekreślone i na maila mi przyszło info o refundzie (na początku w rublach, teraz mam na koncie w 5 euro xd).

 

Także plus dla Gabena :newell:  i duży minus dla mnie za to że odinstalowałem z telefonu mobilny token, który pewnie całej tej sytuacji by zapobiegł.

Odnośnik do komentarza

Tutaj chodzi o prawo UE do odstapienia od umowy w ciagu 2 tygodni bez podania przyczyny. Zrzekasz sie tego prawa i w zamian bedziesz mogl oddac gre na warunkach Valve. Zobacz ponizszy temat na forum Steam:

https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/135511455872999067/

 

Ponizej masz przyklad osoby, ktora zwrocila gre:

https://steamcommunity.com/app/391040/discussions/0/355043117517505083/

 

Jezeli nadal boisz sie, ze wtopisz kase, to poczekaj kilka dni. Zaraz zaczyna sie Summer Sale i gra (pewnie) bedzie przeceniona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

G2a to firma z Rzeszowa. Developerzy często ją posądzają o handel kradzionymi kluczami, wiec coś musi być na rzeczy. Jeden gość sie wypowiadał, że jak mamy kupować na g2a, to lepiej ściągnąć pirata :)

To jest tak jak z kluczami do windowsa za 30 zł - niby oryginał, ale Microsoft nic na tym nie zarobi.

Osobiście kupiłem tu kilka razy i wszystko działa, nic nie zostało mi skasowane. Możesz dopłacić ze 3 zeta do programu ochronnego - czyli w razie czego, odzyskasz kasę.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Wziałem to F1 2016 na steamie, działa elegancko, zareklamowałem no bo 50 euro za roczną grę na pc to jednak 'ciut' za dużo.

Steam już rozpatrzył pozytywnie wniosek o oddanie hajsu.

 

Nie będzie przypału jak sobie teraz zaraz wbije kod z g2a? :pawel:

 

 

Swoją drogą zaje.bistych dożyliśmy czasów, gdzie zamiast ściągnąć demko jak człowiek, trzeba wykładać 220zł żeby się przekonać jak gierka będzie chodzić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...