Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie rozumiem dlaczego nie przecenią Stalkera Clear Sky. Ten dwupack dorwałem już na promocji pare miesięcy temu, ale CS dalej stoi 10€...

 

GAAAAAAAAAAAAAAABEEEEEEEEEE

 

Może nie chcą żeby ludzie grali w ten chłam? ;>

sam jestes chlam...

czesc o wiele lepsza niz cien czarnobyla

Odnośnik do komentarza

Nadal nie rozumiem dlaczego nie przecenią Stalkera Clear Sky. Ten dwupack dorwałem już na promocji pare miesięcy temu, ale CS dalej stoi 10€...

 

GAAAAAAAAAAAAAAABEEEEEEEEEE

 

Może nie chcą żeby ludzie grali w ten chłam? ;>

sam jestes chlam...

czesc o wiele lepsza niz cien czarnobyla

 

No ale nie obrażamy się tutaj fanie Clear Sky.

Jak coś to możemy zrobić ustawkę za garażami. Albo w topicu o Stalkerze :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Steam Free Games Offers: Now : Get a free game and have fun with Steam .

 

http://kradnę konta.tk/

 

To autentyczna oferta czy ktoś chce mi po prostu shackować steama w ramach zemsty za moją ostatnią akcję z Masakratosem? Patrząc na tą listę gierek to zbyt dobre aby było prawdziwe. Zdecydowanie.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Idz z tym linkiem stad. Keylogger jak sie patrzy,wyrzuc to ktos zanim jakis bedzwal w to wejdzie bez czytania.

 

Kazdy adres z koncowka .tk ktory ci oferuje free gry to w 99% phishing,potem ktoregos dnia sie okazuje ze albo twoje konto steam zostalo "disabled" albo ktos je sobie przejal.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gabe Newell has spilled the beans on some future plans for Steam while speaking to a very lucky fan on a visit to Valve this week, according to a new rumour. The chap in question is a long-time member of the Team Fortress 2 community going by the handle of “Political Gamer,” and apparently got the chance to visit Valve and chat to the boss-man while there. Political Gamer’s post on the Steam message board reports that Newell said that a video recording system for Steam would be made available “very soon”.

 

This would be a logical next-step for Valve, who recently added the ability to take screenshots via the Steam Client.

 

In addition to that, Newell supposedly said that Valve is thinking about adding Steam support to iOS and Android-based mobile devices in the future. To be clear, the post doesn’t say this is a certainty – just that it is being looked at for the future of Steam.

 

This is a rumour, so as always take it with a pinch of salt. Thanks, BigDownload.

 

poza tym. Gothic i Batman Arham Asylum na wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...