Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mass effect 2 kupilem za 40zl w tesco w grudniu.

takze nie ma nad czym myslec skoro mozna dostac taniej :P

 

Bardziej mi chodziło o ME(1). Ale i tak już po ptokach, bo dzisiejsza promocja to Crysis:

 

Crysis - 3,75 Euro

Crysis: Warhead (samodzielny dodatek) - 2,50 Euro

lub oba powyższe tytuły za 5 Euro.

 

Gattz, jak znajdziesz mi teraz lepszą ofertę na Crysis'y to mnie poinformuj, bo Warhead'a za dychę chce kupić, ale może ty znowu gdzieś masz lepszą ofertę. :thumbsup:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Mam kilka głupich pytań i nie wiem gdzie je zadać:

1) Gdzie można kupić najtaniej gry na PC? Na Steamie z tego co widzę jest niezłe ździerstwo i trzeba czekać na promocje np. taki Brotherhood jest za 50 euro.

 

2) Jak kupię wersję pudełkową to będę mógł ją potem sprzedać? Czy kod dołączony do gry jest jednorazowy?

 

3) W jaki sposób kupować i pozbywać się gier (najgłupsze pytanie)? Na PS3 robiłem tak, że gry na dwa wieczory kupowałem nawet za najwyższą cenę i sprzedawałem w ciągu tygodnia (strata od 10 do 30 zł). Starszych produkcji szukałem na Allegro. Jak trafiła się okazja to przy sprzedaży można było odzyskać całą kwotę lub nawet zarobić. No i ostatnia rzecz. Jak gra miała jakiś kod (online pass itp.) to go olewałem, żeby gra nie straciła na wartości. Wyjątkiem było tylko Bad Company 2 :)

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Trochę temat nie ten, ale niech będzie.

ad 1. Przeszukaj allegro, sklepy internetowe. Różne gry mogą być w różnych cenach (to oczywiste). Na steamie to tylko promocje się liczą, bo przeliczenia z euro są ko(s)miczne.

ad 2. Jeśli grę trzeba zarejestrować w steamie to sprzedać ją możesz tylko z kontem do którego jest przypisana. A takie akcje są mało atrakcyjne ze względu na duże ryzyko ze strony sprzedającego (ja bym nigdy nie kupił konta z grą, bo istnieją oficjalne sposoby na odzyskanie takiego konta).

ad 3. A jaka jest różnica między PS3 a PC?

Odnośnik do komentarza

hmm skoro dzial steam zaloze ze masz na mysli gry ktore go wymagaja. takich gier nie da sie sprzedac po dodaniu ich do swojego konta. mozna co najwyzej sprzedac cale konto zawierajace gre (mozna pewnie tworzyc oddzielne konto dla kazdej gry ale nie wiem bo sie nie bawilem).

a ze gra wymaga aktywacji lub polaczenia ze steam to nie da sie zagrac bez dodawania do konta.

 

ze zdzieraniem to niestety prawda bo ceny sa w euro a nie pln. jedynie czasami w czasie promocji sie oplaca niektore. jak ktos przegapil promocje to zwykle na allegro ludzie sprzedaja to co kupili na zapas. (radze patrzec tylko na steam gift)

a gdzie najtaniej to nie ma jednej odpowiedzi. czasem na gram.pl jest tanio, innym razem w tesco albo media markt czy inny real albo euro rtv. kazda gre najlepiej sprawdzac oddzielnie w tych miejscach.

empik prawie zawsze ma najdrozej, jeden wyjatek ktory widzialem to L4D2 za 42 zl jakos szybko od premiery.

Odnośnik do komentarza

@rkBrain

 

Najlepszy sposob to wypatrywac promocji na steamie - jest to najtanszy i najbardziej oplacalny sposob.

Chyba, ze ci chodzi jedynie o nowosci - wtedy na steamie faktycznie sie nie oplaca kupowac, jesli jednak mowisz ogolnie o kupowaniu gierek to miej oko na steama.

 

Tylko na nim kupisz Orange Boxa za 15zl, Left 4 Dead 1+2 za 20zl albo GTA IV Complete Edition za 35zl.

Jesli chodzi o gry na PC to zaopatruje sie na nie tylko i wylacznie przez steama, kiedy pojawia sie jakas dobra promocja - te ceny po prostu rzadza.

Odnośnik do komentarza

Nie mieć. Nie można biec i równocześnie sprawdzać tabeli z wynikami[a właśnie wtedy to robię, żeby nie tracić czasu], bo się stim włącza XD Sprawdzone, bo dodałem sobie jako grę spoza stima XD

xDDDDDDDDD

 

Pytanie, po co kupowac grę raz jeszcze? Chcesz mieć "steamowego BFa" - dodaj sobie jako Non-stem gre i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Steam jest dobry. Nie ma co gadać. Nie wyruchaliby mnie na cd-key do vietnamu gdybym miał to na steamie. Poza tym nie trzeba trzymać płyt itd., tylko sobie ściągasz jak chcesz zagrać. Plus osiągnięcia (achivmenty), system znamomych i grup. Jeśli nie masz parcia na nowości to jest to idealny system.

 

PS. Tak, trochę świruję przez brak BF:BC2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...