Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ako

Jak PB w końcu wykryje moje czity, to bym miał zapasowy klucz, that's the point :potter:

 

 

@ Szakira: No właśnie. Pierwszą cześc Mafii też ostatnio kupiłem, żeby się nie babrać już z pudełkową wersją na 3CD ;) No ale w sumie, za 13 ojro to mała zaleta. Poczekam aż stanieje do 4.99 :D

 

 

@Stona: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

http://store.steampowered.com/app/901222/ - Star Trek Online za 2,75 Euro (10zł), do jutra do godziny 19:00. W pakiecie 30 dni zabawy. Lepszej okazji do sprawdzenia gry chyba nie będzie.

 

Gdyby ktoś chciał się zdecydować, to niech wyśle mi na PM wiadomość, prześlę wcześniej Referrala, który daje jakieś obustronne(?) korzyści dla graczy.

 

Ogólnie gra nie jest jakaś cudna, na tle WoW czy EVE, ale osobiście dobrze się przy niej bawiłem. Teraz w czerwcu/lipcu mają całkowicie zmodyfikować system walki naziemnej, dodając tryb TPS.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mam taki problem na steam, ze nie moge sie ruszac w grach.

tzn moja postac reaguje zarowno na ruch mychy jak i klawiatury po 2-5 sekundach.

jak juz sie ruszy to czesto sie blokuje ze biegnie np caly czas w lewo.

spotkal sie ktos z takim czyms?

Odnośnik do komentarza

Jeśli już kupujesz na allegro klucze na steam, to dobrze jeśli sprzedawca wysyła ci też zdjęcie klucza (foto), bo wtedy jeśli ktoś Ci ukradnie konto, to będziesz miał "dowód", na posiadanie kopii. Ja na własnej skórze się przekonałem, że kupowanie kluczy (nie tylko steam, bo są też klucze do EA cośtam) na allegro jest ryzykowne (koleś z ukrainy sprzedawał klucze do BFBC2: Vietnam i okazało się że klucze mają restrykcje regionalne - pograłem miesiąc i dupa). Uważaj i nie wystawiaj komentarzy za wcześnie ;-)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...