Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera Magicka: VIetnam:

 

http://store.steampo....com/news/5272/

 

I promocja na cały komplet (Magicka, Vietnam, Wizard's Hat DLC) -50% (7,99 ojrosów).

 

 

EDIT: Przez najbliższe 4 dni jest promocja na gry 2K Games, dzisiaj wszystko z serii Mafia -75% (jeszcze przez 14 minut :D)

EDIT2: Stona, good choice, w łikend sprawdzimy Magicke :potter:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Premiera Magicka: VIetnam:

 

http://store.steampo....com/news/5272/

 

I promocja na cały komplet (Magicka, Vietnam, Wizard's Hat DLC) -50% (7,99 ojrosów).

 

 

EDIT: Przez najbliższe 4 dni jest promocja na gry 2K Games, dzisiaj wszystko z serii Mafia -75% (jeszcze przez 14 minut :D)

EDIT2: Stona, good choice, w łikend sprawdzimy Magicke :potter:

Dzieki za info, wlasnie sobie kupilem caly zestawik :)

31,63 PLN poszlo..., ale gra wyglada na fajna i sie przymierzalem do niej juz od jakiegos czasu.

Odnośnik do komentarza

No przeszedłem pierwszy lvl :F Troszku się gubię jeśli chodzi o te czary mary. Dużo tego. No i słabe było to , że zaraz po włączeniu pojawił się schemat joypada, powciskałem to co się pojawiło i ... pad przestał reagować w grze :mellow: Nie ma możliwości wyboru kontrolera więc nie wiem co zrobić żeby zadziałał. Sterowanie mychą niby oki ale ju noł ;)

Odnośnik do komentarza

Z czarami luz, godzinka-dwie gry i potem jedziesz kombinacje nawet nie patrząc na klawę.

Z padem to nie wiem, gram na klawie.

W każdym razie, jesteś Ty, ja, jeszcze kumpla mam który ma podstawke... kto czwarty? :D Jak będę w domu to mogę nawet grę hostować, moja nełostrada powinna uciągnąć 4 osoby ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli jutro zapewne będzie seria Civilization, wraz z piątką. Niemniej jednak nie ukrywam, że wolałbym pakiet X-Com aby trafił do promocji, ale na to raczej nie ma co liczyć.

 

Swoją drogą, rozwaliła mnie notka w opisie X-Com: Terror From the Deep na stronie Steam - "You must have a mouse attached to the computer. (We mean the input device; please do not glue or staple helpless little animals to the keyboard.)"

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Czyli jutro zapewne będzie seria Civilization, wraz z piątką. Niemniej jednak nie ukrywam, że wolałbym pakiet X-Com aby trafił do promocji, ale na to raczej nie ma co liczyć.

 

Swoją drogą, rozwaliła mnie notka w opisie X-Com: Terror From the Deep na stronie Steam - "You must have a mouse attached to the computer. (We mean the input device; please do not glue or staple helpless little animals to the keyboard.)"

 

 

Ale X-comy już były. Załapałem się na całą paczkę [choć tylko pierwsze dwa są grywalne]. A Border zaraz wpadnie na listę :)

Odnośnik do komentarza
Ale X-comy już były. Załapałem się na całą paczkę [choć tylko pierwsze dwa są grywalne].
Yyy... kiedy? Teraz w tej promocji? Pamiętam, że dawno temu był cały pakiet, ale poza tym nic. A właśnie dwie pierwsze odsłony bym sobie chętnie odświeżył (ale nie po 20zł/sztuka...).
Odnośnik do komentarza
W każdym razie, jesteś Ty, ja, jeszcze kumpla mam który ma podstawke... kto czwarty? :D Jak będę w domu to mogę nawet grę hostować, moja nełostrada powinna uciągnąć 4 osoby ;)
Kupiłem cały zestaw, właśnie się ściąga. Nie wiem o co w niej chodzi ale jak Rooster Teeth określili ją jako "diablowatą" i powiedzieli, że jest dobra (Geoff specjalnie odpalał wirtualną maszynę aby zagrać na maku więc to już coś) to postanowiłem się zaopatrzyć.

 

To jest sam MP czy jest też SP? Da się grać samemu aby później tym samym ludzikiem podpiąć się pod MP?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...