Skocz do zawartości

Clash Of The Titans


Rekomendowane odpowiedzi

A Zeusa zagra Liam Neeson.

 

Jednego nie nie wiem. Bo co serwis to piszą inaczej mianowicie czy to jest remake klasyka "Zmierz Tytanów" czy nie. Nawiązania są ale na pewno nie jest to wierna kopia. Po za tym skojarzenia z GoW również się nasuwają.

 

Na film czekam na pewno się wybiorę na niego. Pewno będzie to papka z efektami ale mitologia to dobry temat.

Odnośnik do komentarza

Oto moje powody, dla których na pewno wybiorę się na Tytanów:

- fabuła zahaczająca o mitologię grecką;

- chęć porównania z prehistorycznym oryginałem z 1981 r.;

- świetna obsada, w tym Sam Worthington, którego po Avatarze i dobrej roli w średnim Terminatorze darzę sympatią, Liam Neeson jako Zeus oraz Ralph Fiennes jako Hades (!!!)

- bo może być po prostu dobry film przygodowy.

Odnośnik do komentarza

To akurat jest ekranizacja jakiegoś amerykańskiego klonu Pottera. A co do Clash, to bardziej chyba chcą wykorzystać popularność, jaką zyskało 300 i modę na Worthingtona, niż premierę gierki na plejstejszen :potter:

 

Pewnie i tak ale akurat dziwnym trafem obydwie premiery zbiegają się, a chyba nawet wychodzą tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza

To akurat jest ekranizacja jakiegoś amerykańskiego klonu Pottera. A co do Clash, to bardziej chyba chcą wykorzystać popularność, jaką zyskało 300 i modę na Worthingtona, niż premierę gierki na plejstejszen  :potter:

Ja widzę jeszcze jedno nawiązanie do gierki na plejstejszon, giant enemy crab na początku :thumbsup: [a może to był skorpion, a może rak, a może ch,uj, a nawet trzy tam były, ale był giant i był enemy]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dołączę swoje 5 groszy, pisząc że design postaci/świata starożytnego w tym filmie (z tego co widać na trailerach) nijak nie ma się do przedstawionego w tej "gierce plajsztejszyn". Co jak co, ale w GODzie przestawiono nam o wiele świeższe i ciekawsze podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza

To akurat jest ekranizacja jakiegoś amerykańskiego klonu Pottera. A co do Clash, to bardziej chyba chcą wykorzystać popularność, jaką zyskało 300 i modę na Worthingtona, niż premierę gierki na plejstejszen :potter:

 

Pewnie i tak ale akurat dziwnym trafem obydwie premiery zbiegają się, a chyba nawet wychodzą tego samego dnia.

 

Nom, dziwnym trafem 90% ludzi na globie nie ma pojecia co to jest gow ani jak sie wlacza plejstejszyn no ale czego mozna wymagac od konsolomaniaka.

 

 

Film zapowiada sie srednio.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

O (pipi)a, ale (pipi) :|

Byłem w kinie i zaluje ;[. Pseudo 3d. W tiktaku gruszki byly lepsze 15 lat temu. Druga sprawa to zalosne efekty specjalne (skorpiony to jakas parodia), beznadziejna naciagana fabula. W filmie z lat 80tych wszystko przynajmniej trzymalo sie kupy. Omijac z daleka.

Na plus mozna zaliczyc jedynie momenty w ktorych pojawia sie

hades

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...