Skocz do zawartości

Clash Of The Titans


Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem starej wersji i na pójście na to zachęcił mnie tytuł i zwiastun...teraz, świeżo po seansie, czuje się oszukanym naiwniakiem.

 

Tytuł - dlaczego Starcie Tytanów? Ani tam starć, ani tytanów...liczyłem na spektakularne i dosłowne starcia tytanów, a nie walkę (słabą) ze skorpionami, meduzą i prezentacje Krakena, bo walka to nie była.

 

4/10

Odnośnik do komentarza

Najlepsze 3d bylo na literach poczatkowych(gwiazdy) i koncowych nazwiska, rezyser, producent etc (serio). Fajnie wystawaly.

 

Na plus mozna zaliczyc jedynie momenty w ktorych pojawia sie

hades

 

 

I Gemma Arterton.

O!!

i nawiazanie do sowy z poprzedniego filmu, nawet sie usmiechnalem ;]

 

(pipi) moje 22 zł:( ;]

Ja wydalem 28zł razy 2. (pipi)a po prostu prawie plakalem po senasie. 56 zł poszlo sie (pipi)ac. jedne z najgorzej wydanych pieniadzy w zyciu.

 

EDIT:

O (pipi)a, zapomnialem o walce z meduza. Ja (pipi)e, wstawki z ponad 10 letniego FFVII, robili lepsze wrazenie, niz ta za(pipi)ana meduza. W 20 letnich filmach lepiej radzili sobie z ukryciem animacji komputerowych :/

Odnośnik do komentarza

Nie może być aż tak źle. Placem króla skorpiona 2:) Do jest dopiero zonk:) I tam też jest gigantyczny skorpion:) Tylko, że zabrakło kasy na zwykłe efektu w paincie to powiedzieli, że ma moc niewidzialności:]

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem.

Pierwsza sprawa 3D to jest (pipi)a jakiś żart. W wielu momentach można spokojnie sciągnąć okulary bo obraz nie jest rozjechany! (tylko w niektorych gdzie efektu 3d jest najwiecej to zamazanie jest wieksze). No ale seansu 2D nie było.

 

Poprzednia wersja bardziej wciągała niż to coś. A scena z Krakenem to śmiech na sali. Pojawia się "oo bedzie fajnie". Po kilkudziesięciu sekundach "Eeee to już?"

 

Słabizna, szkoda pieniędzy na bilet

 

3/10

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...