Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to nie widzę, żeby ktoś przepraszał Lucka za oszczerstwa puszczone pod jego adresem, gdy trzymał się swojej opinii, że XBL PL zostanie zapowiedziany podczas E3 2010. Większość z Was nie wierzyła w to i jechała po Lucjanie jak po łysej kobyle. Powinniście to teraz chociaż z przyzwoitości odszczekać.

 

daj spokoj ;) Jedyne czego zaluje, to ze sznurek ma bana - bardzo mnie ciekawi co ciekawego by wymyslil o mnie tym razem

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co bierzesz, ale to odstaw bo jesteś agresywny. Pasujesz do typowego Halo Angry Kida :>

 

Dasz sobie rękę uciąć, że przez te wszystkie postulaty z We Want Live usługa nie będzie wyglądać u nas nieco lepiej niż by była? Choćby to że Jakub Mirski dzisiaj już się w wywiadzie ustosunkowywał do kwestii przenosin Gamertagów, o których była mowa od początku akcji.

 

Ja powiem tylko tyle, że Mirski w wywiadzie dla Polygamii powiedział, że akcja WWL nie miała znaczenia dla wprowadzenia Live, bo ten proces trwał już od ponad półtora roku.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co bierzesz, ale to odstaw bo jesteś agresywny. Pasujesz do typowego Halo Angry Kida :>

 

Dasz sobie rękę uciąć, że przez te wszystkie postulaty z We Want Live usługa nie będzie wyglądać u nas nieco lepiej niż by była? Choćby to że Jakub Mirski dzisiaj już się w wywiadzie ustosunkowywał do kwestii przenosin Gamertagów, o których była mowa od początku akcji.

 

Ja powiem tylko tyle, że Mirski w wywiadzie dla Polygamii powiedział, że akcja WWL nie miała znaczenia dla wprowadzenia Live, bo ten proces trwał już od ponad półtora roku.

 

Na sam proces to raczej oczywiste że nie - ale być może na jego poszczególne elementy, tudzież na wynik końcowy już możliwe że tak, mogła wpłynąć w jakimś stopniu :)

Odnośnik do komentarza

Serwis CHIP, ten który sprzedał informację o wprowadzeniu Live do Polski już w marcu twierdzi, że będzie możliwość migracji kont. Źródło z pierwszej ręki.

 

http://www.chip.pl/news/sprzet/konsole/2010/06/e3-2010-microsoft-oglasza-a-my-przypominamy-xbox-live-polska-rusza-juz-za-pare-miesiecy

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co bierzesz, ale to odstaw bo jesteś agresywny. Pasujesz do typowego Halo Angry Kida :>

 

Dasz sobie rękę uciąć, że przez te wszystkie postulaty z We Want Live usługa nie będzie wyglądać u nas nieco lepiej niż by była? Choćby to że Jakub Mirski dzisiaj już się w wywiadzie ustosunkowywał do kwestii przenosin Gamertagów, o których była mowa od początku akcji.

 

Ja powiem tylko tyle, że Mirski w wywiadzie dla Polygamii powiedział, że akcja WWL nie miała znaczenia dla wprowadzenia Live, bo ten proces trwał już od ponad półtora roku.

 

Na sam proces to raczej oczywiste że nie - ale być może na jego poszczególne elementy, tudzież na wynik końcowy już możliwe że tak, mogła wpłynąć w jakimś stopniu :)

 

Nic, a nic, nie wpłynął nawet w najmniejszym. Gdyby było inaczej PR'owcy w jakiś sposób by to wykorzystali. Tak naprawdę WWL to było takie od sobie pokrzykiwanie, z wykorzystaniem Hitlera, który mówił, że jest Polakiem ;).

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko skąd tyle niechęci do tej akcji? Nawet jeśli to było tylko pokrzykiwanie, to zmusiło panów z MS Polska do wypowiedzenia się w temacie i zmusiło kogoś-tam do napisania tego śmiesznego maila, którego organizatorzy akcji dostali w marcu.

 

a jak pisalem w marcu, ze mail mowi o ogloszeniu xbl pl na e3 to malo co mi niektorzy oczu nie wydrapali i w ogole bylem ten zly i niedobry, co go ms oplaca zeby ludziom w glowach macil :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko skąd tyle niechęci do tej akcji? Nawet jeśli to było tylko pokrzykiwanie, to zmusiło panów z MS Polska do wypowiedzenia się w temacie i zmusiło kogoś-tam do napisania tego śmiesznego maila, którego organizatorzy akcji dostali w marcu.

 

A niechęć jest stąd, że akcja była źle i głupio przygotowana, bardziej przypominała bunt nastolatka przeciw rodzicom, niż jakieś poważne ruchy w stronę osiągnięcia konkretnego celu.

No dobra, zgodzę się, WWL osiągnęło coś więcej niż pierwotnie twierdziłem - dostali maila od centrali MS :D

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko skąd tyle niechęci do tej akcji? Nawet jeśli to było tylko pokrzykiwanie, to zmusiło panów z MS Polska do wypowiedzenia się w temacie i zmusiło kogoś-tam do napisania tego śmiesznego maila, którego organizatorzy akcji dostali w marcu.

 

A niechęć jest stąd, że akcja była źle i głupio przygotowana, bardziej przypominała bunt nastolatka przeciw rodzicom, niż jakieś poważne ruchy w stronę osiągnięcia konkretnego celu.

No dobra, zgodzę się, WWL osiągnęło coś więcej niż pierwotnie twierdziłem - dostali maila od centrali MS :D

 

Skoro wg Ciebie była słabo zorganizowana to czemu nie pomogłeś chłopakom, nie rzuciłeś swoich uwag? Z tego co się orientuję, to masz lepszy kontakt z MS PL niż większość z nas więc nie widzę problemu żebyś służył swoją pomocą.

Odnośnik do komentarza

Lukas - rolnik sprzedaje ziemniaki przez pośredników czy sam jedzie z rana na bazar ? :) WWL to nie tyle szopka, co po prostu banda zbierająca nie tylko merytorycznych członków, ale przede wszystkim akcja podburzająca pieniaczy, którzy pianę będą bić nadal, mimo ogłoszenia XBL! dla Polski. Wystarczy przejrzeć komentarze na czołowych gamingowych serwisach.

Odnośnik do komentarza

Lucek, ale Wy wasze "przepowiednie" opieraliście na informacjach od MS, które trafiały do wszystkich. Chyba nie pisałeś nigdzie, że osobiście dostałeś info o XBL. Z jednej strony jest się z czego cieszyć, a z drugiej można zapytać czemu tak późno, no ale lepsze to niż nic. Jeśli jeszcze uda im się przenieść konta na adresy PL, to będzie czym się chwalić, bo na razie dostaliśmy to co powinniśmy mieć od początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...