Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Ja chcę polski Live tylko po to by bez kombinacji pociągnąć Duke Nukem 3D i może map packi do Gears of War 2 :)

 

A co do tej rewelacji to coś nie chce mi się wierzyć. "Świetne wyniki X360 w Polsce" - Say WUT ? O_o To nie pierwszy kwietnia :P

Odnośnik do komentarza

 

Źródło: CHIP.pl  A skąd mamy tę informację, to już faktycznie lepiej niech Rafał sam napisze, bo nie mam pojęcia co możemy zdradzić więcej, a co nie, więc się nie będę mieszał.

Żaden dziennikarz nie demaskuje swoich źródeł przecieków, to tak a propos "obowiązku podawania źródła"

 

 

Niezbyt to wiarygodne. Pożyjemy, zobaczymy. Ja bym podchodził z daleko posuniętym sceptycyzmem.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Ja chcę polski Live tylko po to by bez kombinacji pociągnąć Duke Nukem 3D i może map packi do Gears of War 2 :)

 

A co do tej rewelacji to coś nie chce mi się wierzyć. "Świetne wyniki X360 w Polsce" - Say WUT ? O_o To nie pierwszy kwietnia :P

 

A zdziwiłbyś się ile tych pudełek sprzedaje się rocznie w naszym kraju (gry to inna bajka ;) ).

 

Swoją drogą Donsterydo chyba jako pierwszy mówi to co twierdził wcześniej - wystarczy mu ściągnięcie blokad (chociaż blokady mogą zostać). A reszta nagle się zapędziła i zachciało im się XBL ala USA :D

 

 

@estel - nie kufa, CHIP, magazyn o międzynarodowej sławie nie jest rzetelny :/

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

No właśnie, chyba zapomnieliście że tu nie chodzi o białą czerwoną flagę przy gamertagu, nie?

 

Ja nowego konta nie zamierzam zakładać, conajwyżej jakieś alternatywne żeby korzystać z dobrodziejstw (o ile takie będą) na PL Live. Poza tym PL Live to brak wyjmowania kodów z pudełek i zniesienie blokady przede wszystkim, więc nie miejcie do kogoś pretensji że ktoś zostanie na swoim dawnym konice z UK/US.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie no ping sam wiesz jak jest, ja np. przywiązuję do tego wagę. 4 lata siedzenia na acziwach mocno by zabolało gdybym miał zaczynać od zera. Lipnie będzie.

doskonale to rozumiem dlatego nigdy mi szczególnie nie zależało na polskim LIVE :)

 

 

a wy co? dostajecie za te punkty hot dogi na Statoilu? czy darmowego Big Milka w Żabce?

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Nie no ping sam wiesz jak jest, ja np. przywiązuję do tego wagę. 4 lata siedzenia na acziwach mocno by zabolało gdybym miał zaczynać od zera. Lipnie będzie.

doskonale to rozumiem dlatego nigdy mi szczególnie nie zależało na polskim LIVE :)

 

 

a wy co? dostajecie za te punkty hot dogi na Statoilu? czy darmowego Big Milka w Żabce?

 

A Ty niby co? grasz 6 godzin tygodniowo, w (pipi)e masz acziki, więc?

 

Mam tą satysfakcję, że uciułałem sobie to własnymi paluchami.

Odnośnik do komentarza

kupowanie GS'a to jak płacenie komuś za dymanie swojej panny więc szczerze żal mi takich.

 

co do artykułu w chipie to za cholerę w to nie wierzę. gazetka nastawiona głownie na kompy ma dojścia do takich poufnych informacji konsolowych? przecież nic oficjalnie nie wyciekło, tym bardziej w konsolowych mediach. a podejście "nie powiemy od kogo bo jako dziennikarze nie musimy" jest dla mnie równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek źródła. łatwo bezkarnie wymyślić byle bzdury bo i tak nie muszą się z nich tłumaczyć, skąd i od kogo się one wzięły. pożyjemy zobaczymy ale jeżeli ktoś już się napala, fantazjuje albo spekuluje - ochłońcie, będzie mniej bolało w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Colin, z jednej strony masz racje, ale z drugiej strony takie "sianie plotek z tyłka" wychodzi gazecie na dobre tylko na krótki okres czasu, dlatego nie sądze, by sami sobie zmyślili tego newsa, narażając się czytelnikom i internautom...

Co innego jakaś mała stronka, które chce zaistnieć a co innego magazyn komputerowy/konsolowwy wydawany X lat.

Odnośnik do komentarza

tylko tak na dobrą sprawę to za kilka miesięcy kto jeszcze będzie pamiętał że oni coś takiego wrzucili? garstka ludu zapewne. a co sobie publiczności podbiją to podbiją.

całokształt w ogóle śmierdzi. przez kilka lat cisza i zbywanie graczy, w ładny sposób mówienie - smoknijcie nas. powstaje WWL, rozmowy z PL M$, list wysłany do centrali (tzn miał zostać przesłany do centrali za pośrednictwem krajowego oddziału), miesiąc czekania by na ostatnią, dosłownie ostatnią chwilę otrzymać odpowiedź nie wiadomo skąd i od kogo bo podpisu oczywiście brak. list który wygląda jak napisany przed ucznia podstawówki jako pracę domową, który absolutnie nic nie wnosi a jedynie mówi to co zawsze - czekajcie sobie dalej. jedynie z tą różnicą że podali termin czyli E3 ale to nadal pusty bełkot. po tym Mirski na swoim blogu pisze - ale o co chodzi, cieszcie się, mamy niespodziankę na E3. najpierw była mowa że wszyscy posiadacze Xboxa będą happy, teraz nagle korekta że coś uber special dla polskiego runku szykują. a dzisiaj gazetka komputerowa dociera do tajnych dokumentów m$ jakoby od dłuższego czasu pracowali nad wprowadzeniem XBL do naszego kraju. no kurna toć to fabuła jak z W11.

gdyby faktycznie było coś na rzeczy to nie mogli od razu coś powiedzieć? "pracujemy nad tym, naprawdę pracujemy, więcej informacji korzystnych dla polskiego gracza ~ na E3" no kurde problem by to był jakiś? przynajmniej uniknęli by tej całej zadymy z WWL, TVN i ogólnie mediami. to się wszystko po postu przysłowiowej kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza

NEWS NA TVN24

 

no panowie, coraz bardziej wiarygodnie to wygląda...

 

chcieliśmy Live'a i dostaniemy go z nawiązką.

Na razie nic nowego oprócz tego co było napisane na blogu Chipa. Nawet z całą "renomą" TVN24 nie zmienia to faktu, że wszystko to oparte jest na niejasnych źródłach i plotkach które równie dobrze mógł rozpuścić ktoś, komu zależy na zrobieniu jeszcze większego dymu niż jest obecnie.

 

Wg. mnie to ściema. Poumowny artykuł z MSPL.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Jaaasne, bo MS wszystkim na około daje w łapę. A pracownicy podcierają się 100 dolarówkami.

Nikt nikogo nie przekupuje. Wystarczy dać jakiemuś redaktorowi wrażenie, że nagle dowiaduje się z pewnego źródła o super tajnym projekcie i ma wyłączność na sprawę, LOL.

 

Myślę, że coś takiego podziałałoby raczej na małą stronkę potrzebującą klików, a nie na duży serwis ze sporą renomą i doświadczeniem w odsiewaniu plotek od prawdziwych informacji.

Odnośnik do komentarza

Wpiszę tu swoje trzy grosze, gdyż miałem okazję pracować jako recenzent gier. Redakcja otrzymywała gry oraz sprzęt, który my później ocenialiśmy, jednak nigdy, nie było akcji, że któryś z wydawców dawał komuś w łapę by ich produkt otrzymał wyższą notę. Z tego co również wiem (choć osobiście się tym nie zajmowałem) firmy takie jak m.in. EA, czy Sony z dużą chęcią udzielają wersji recenzenckich dla portali z dużą liczbą użytkowników czy startujących czasopism. Dlatego też do rewelacji sznurka czy lukasa podchodzę bardzo sceptycznie (mimo, iż również dla mnie tekst lucka nie przedstawia żadnej wartości informacyjnej). Chłopaki, to że ktoś tam napisał sobie bzdury, które w jego mniemaniu są przełomowe, nie znaczy to, że ktoś go opłaca. Jeśli by tak było, to redaktorzy FAKTu byliby chyba multimiliarderami. ;) Przestańcie się już tak spinać.

Odnośnik do komentarza

Gdyby Live miał być to czemu MS nie mógł tak od razu? Po co ta szopka z WWL, "Nie przerabiam, nie kradnę", zapraszaniem dziennikarzy, wymijającymi odpowiedziami MS PL, TVN24 etc.? Nie łatwiej było powiedzieć od razu?

 

Czy jest spisek, że MS jako firma notowana na giełdzie nie może zdradzać takich "szczegółów" oficjalnie i udostępnia przeciek dla "magazynu o międzynarodowej sławie"?

 

Nie chodzi mi o odbieranie nadziei od ludzi, którzy na tego Live'a naprawdę czekają. Proponuję jedynie trzymanie podjarki na wodzy, bo jak coś nie pyknie, to przynajmniej rozczarowanie będzie mniejsze.

 

Ciekawe też, że informację zdobył blog czasopisma komputerowego, a nie blogi/strony konsolowe.

 

 

Odnośnik do komentarza

A może po prostu chodzi o niespodziankę? Na e3 2009 rozbudowali XBL, widocznie w 2010 nie mają czego dodać i czym się chwalić (takiego stricte związanego z XBL), więc powiększą liczbe kraji z dostępem do XBL i znów będą mieli się czym chwalić :whistling:

 

Nie chodzi mi o odbieranie nadziei od ludzi, którzy na tego Live'a naprawdę czekają. Proponuję jedynie trzymanie podjarki na wodzy, bo jak coś nie pyknie, to przynajmniej rozczarowanie będzie mniejsze

Co racja to racja...

Odnośnik do komentarza

Nie no ping sam wiesz jak jest, ja np. przywiązuję do tego wagę. 4 lata siedzenia na acziwach mocno by zabolało gdybym miał zaczynać od zera. Lipnie będzie.

doskonale to rozumiem dlatego nigdy mi szczególnie nie zależało na polskim LIVE :)

 

 

a wy co? dostajecie za te punkty hot dogi na Statoilu? czy darmowego Big Milka w Żabce?

 

A Ty niby co? grasz 6 godzin tygodniowo, w (pipi)e masz acziki, więc?

 

Mam tą satysfakcję, że uciułałem sobie to własnymi paluchami.

 

w (pipi)e mam acziki jak i "graczy" co to tylko na GS patrzą, (pipi) uciułałeś bo GS nic nie znaczy

chyba że wśród twoich znajomych, a jak ktoś jeszcze jęczy jak ty nad możliwą stratą tego to już żenada totalna

no ale skoro masz lat "sześc i pół" jak to sam napisałeś to nie mogę od ciebie za dużo wymagać

nie szczekaj zbyt głośno bo dostaniesz kaganiec, i zapisz się na korepetycje z języka polskiego bo bełkoczesz

i pamiętaj żeby pod koniec dnia zbierać zabawki bo jak jakąś znajdę to wyrzucę, a nad możliwą odpowiedzią lepiej się dobrze zastanów

 

 

odnośnie njusa z TVN, za kwartał się wszystkiego dowiemy, komuś będzie głupio a ktoś będzie się cieszył, Lucek trzymaj kciuki bo to twój honor tu wisi na włosku;]

Odnośnik do komentarza

Zacytuję Kosa, który odniósł się do newsa z CHIP-a.

 

Było oczywiste, że prędzej czy później jakiś serwis wyskoczy z podobnym newsem, zapewniając, że Xbox Live będzie w Polsce itd. Po to, by podbić klikalność itd. Zrobił to Chip. O wartości pisma wypowiadać się nie będę, bo nie czytam, znam je tylko z afery mp3 i pedofilskich zdjęć w magazynie. Ale znajduje się poza nurtem pisania o konsolach, nie sądzicie?

 

Wiarygodność materiału jest żadna i na Gamezilli nie zamierzamy się na jej temat nawet zająknąć. Przede wszystkim dlatego, że gdyby Microsoft chciał wypuścić jakieś materiały potwierdzające premierę Xbox Live w Polsce, zrobiłby to "potajemnie" przez inny serwis. W domyśle konsolowy. Tymczasem info o akcji ląduje na blogu jednego z autorów Chipa...

 

Uwierzyłbym, gdyby info pojawiło się przed listem Microsoftu. Wtedy zamieszczenie rzekomego przecieku byłoby dla autorów ryzykowne (jeśli info nie byłoby prawdziwe). Po liście podobne rzeczy można sobie do woli wrzucać na serwisy i liczyć że inni to łykną. Słabe to.

 

Oczywiście sam wrzuciłbym na swój serwis coś o podobnym wydźwięku, gdybym dysponował materiałami (bo miałbym pewność, że są prawdziwe) - i jednocześnie rozumiałbym głosy sprzeciwu. Po premierze XL o Chipie nikt nie będzie pamiętał (i nie skonfrontuje ich doniesień z prawdą), a co ludzie klikną, to klikną.

 

Podpisuję się pod tym. W poniedziałek pewnie w Fakcie lub SE będzie o tym, że MS wprowadza Live w Polsce na Boże Narodzenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...