Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam całą moją internetową reputację na to, że XBL! dla Polski zostanie ogłoszony. Sprawdzone info.

 

Ciekawe jestem, jaki wtedy argument będą mieli Polscy piraci za przerabianiem konsol i niszczeniem rynku. Prawda jest taka, że dostaniemy Live'a i tylko minimalnie poprawi się sytuacja, bo (pipi)ani hipokryci nadal będą "kupować" gry w kiosku Torrent :|

Odnośnik do komentarza

A będę mógł sobie gamertaga przerejestrować z XBL UK na XBL PL?

 

 

Jeśli zaś chodzi o fuzje kont, które do tej pory użytkownicy tworzyli nielegalnie i wpisywali inne państwa to niestety raczej Microsoft nie wprowadzi możliwości przeniesienia konta. Wspomniana osoba tłumaczy to tym, że po prostu prawo firmy nie pozwala na to. Wypełniając kwestionariusz osobowy jesteśmy przyporządkowani do danego państwa. Do tej pory nie było bowiem sytuacji, że Microsoft złamał swoje wewnętrzne prawo na potrzeby danego kraju i jak na razie nie poruszana jest ta kwestia. Dlatego pracownik zaznacza, że być może sytuacja ulegnie zmianie, ale wątpi w to.
Odnośnik do komentarza

Stawiam całą moją internetową reputację na to, że XBL! dla Polski zostanie ogłoszony. Sprawdzone info.

 

Ciekawe jestem, jaki wtedy argument będą mieli Polscy piraci za przerabianiem konsol i niszczeniem rynku. Prawda jest taka, że dostaniemy Live'a i tylko minimalnie poprawi się sytuacja, bo (pipi)ani hipokryci nadal będą "kupować" gry w kiosku Torrent :|

 

To co stworzyło się w Polsce w formie rynku pirackiego można, ale nie trzeba łączyć z tym jak zachowuje się MS. W każdym razie jeżeli te rewelacje są prawdziwe to już pod koniec roku MS będzie mógł powiedzieć, że wywiązał się (po czasie, ale zawsze) z tego co oczekiwali po nim polscy gracze. Nie chcę jeszcze dzielić skóry na niedźwiedziu, ale życzę wszystkim żeby w końcu piraci stracili argument za kradziejstwem, a oryginalni gracze byli promowania w równym stopniu jak ma to formę na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skoro zrobiła się w tym temacie moda na plotki, to równie dobrze można zarzucić to info z Niezgranych. Wątpię by na Destructoidzie mieli akurat do wglądu nasze wschodnioeuropejskie pudełka, ale w sumie to by miało ręce i nogi. Czyli na E3 dowiemy się, że MS przeprasza za dezinformację w temacie Live, usuwają napis "Xbox Live" z opakowań na naszym rynku, a w zamian za to "wprowadzą nas we wspaniałe nowe spektrum rozrywki dla całej rodziny, za pomocą ich rewelacyjnego urządzenia Project Natal z zestawem gier familijnych, nie wymagających połączenia z Xbox Live!" :P

Odnośnik do komentarza

http://www.xbox.com/pl-PL

Pojawił się licznik. Kiedy w niego klikniemy otwiera się nowa strona na której możemy przeczytać:

a targach Electronic Entertainment Expo ogłaszane są wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące gier wideo i rozrywki cyfrowej. W tym roku targi E3 rozpoczną się trzęsieniem ziemi, czyli konferencją prasową Xbox, podczas której ujawnimy przełomowe informacje! Czeka Was wiele niespodzianek!

 

Mam nadzieję, że przełomem będzie XL dla Polski, nie tylko Natal.

Odnośnik do komentarza

Skoro zrobiła się w tym temacie moda na plotki, to równie dobrze można zarzucić to info z Niezgranych. Wątpię by na Destructoidzie mieli akurat do wglądu nasze wschodnioeuropejskie pudełka, ale w sumie to by miało ręce i nogi. Czyli na E3 dowiemy się, że MS przeprasza za dezinformację w temacie Live, usuwają napis "Xbox Live" z opakowań na naszym rynku, a w zamian za to "wprowadzą nas we wspaniałe nowe spektrum rozrywki dla całej rodziny, za pomocą ich rewelacyjnego urządzenia Project Natal z zestawem gier familijnych, nie wymagających połączenia z Xbox Live!" :P

 

Moja interpretacja jest raczej taka, że Microsoft planuje upowszechnić dostęp do XBL! i skończyć z podziałem na lepszy i gorszy świat. To by miało ręce i nogi w przypadku samej rozgrywki online, bo wiadomo, że DLC wiąże się z umowami, różnymi dla każdego państwa praktycznie. Może MS jakoś zmienia model biznesowy, jeżeli o XBL! chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym w to wierzyć, ale to jak dotychczas MS postępował w sprawie Live, oraz jakość wiadomości którą wysłano do organizatorów akcji WeWantLive świadczy niestety o ich podejściu do sprawy. Ale oczywiście bardzo przyjemnie się rozczaruję, jeśli się okaże, że zniosą ograniczenia na Live'a i pogramy nawet z kolegami z Burkina Faso i Mozambiku ;)

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest teraz sznurek, jak powiedzieli, ze w kazdym kraju gdzie jest sprzedawany X360 bedzie Live? :)

Chyba HACZYK :D , cholera ich wie ,oficjalnie nie powiedzieli ze w PL będzie live ,ale też niepowiedzieli ze Live nie bedzie .Więc jak zwykle wyszli obronną ręką .

Leje na ten M$ szczególnie po tej konferencji co pokazlai jakiś bzdetny KINETIC dla dzieci . Kończy się abo na live i żegnamy się z x360

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest teraz sznurek, jak powiedzieli, ze w kazdym kraju gdzie jest sprzedawany X360 bedzie Live? :)

 

sznurek dostał przecież bana, wszyscy wiemy dlaczego :>

 

Powiedzieli, że będzie w każdym ale mówili tak od samego początku. Będzie... kiedyś. Poczekajmy do końca konferencji, ale na razie skończyli mówić o opcjach online a konkretów na temat rozszerzenia usług nie ma ani słowa.

Odnośnik do komentarza

Powiedzieli, że będzie w każdym ale mówili tak od samego początku. Będzie... kiedyś.

 

Nie nie, powiedzieli, ze zostanie wprowadzony razem z Kinectem, no ale czekamy co dalej :)

 

EDIT:

 

no, i juz oficjalnie wszystko :)

 

Warszawa - 14 czerwca, 2010 r. - Firma Microsoft zapowiedziała oficjalny start usługi Xbox LIVE

w Polsce, który nastąpi jesienią 2010 roku. Prócz Polski, usługa Xbox LIVE zostanie udostępniona także na terenie Brazylii, Chile, Czech, Grecji, Kolumbii, Węgier oraz Republiki Południowej Afryki.

 

"Xbox LIVE to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu buduje się silna społeczność graczy, której członkowie mogą być ze sobą w stałym kontakcie, grając online w najnowsze i najlepsze gry wideo. Oficjalne wprowadzenie tej usługi do nowych krajów to kolejny krok na drodze jej rozwoju." - powiedział Marc Whitten, General Manager, Xbox LIVE.

 

Polskim graczom zostaną udostępnione główne funkcje systemu, takie jak m.in. dobór przeciwników o podobnym poziomie umiejętności (matchmaking), system gromadzenia osiągnięć i punktów gracza, lista znajomych graczy oraz zlokalizowany wirtualny rynek gier.

 

"To kolejny etap naszego zaangażowania w Polsce." - powiedział Dominik Dubicki, dyrektor działu Entertainment and Devices w Polsce. "Przez ponad 3 lata obecności marki Xbox 360 w Polsce zdążyła wytworzyć się silna i prężna społeczność użytkowników naszej konsoli. Dzięki Xbox LIVE polscy gracze będą mogli cieszyć się jeszcze większymi możliwościami swojej konsoli." ? dodał Dubicki.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję wiary tym, którzy wierzyli że MS ogłosi Live'a w Polsce ;) Ja ją straciłem po wielu zapowiedziach, no ale w końcu coś się ruszyło. To teraz czekamy na zapowiedź FunDay'a, żeby MS PL miał się czym pochwalić i przestał bać się pytań nt. Live'a :D

 

No w tym wypadku akurat nie chodzilo nawet o sama wiare ;)

Odnośnik do komentarza

Jedyne zastrzeżenie jakie mam to migracja. Jeśli to zorganizują to nie mam zastrzeżeń. Ponoć gry Games of Demand mają być też trochę tańsze niż za granicą. Tak czy siak, gratuluję organizatorom akcji WeWantLive, bo faktycznie wygląda na to, że miała też wpływ na poruszenie tematu w mediach, zwłaszcza w necie, nawet w skali światowej. Respekt panowie :)

Odnośnik do komentarza

WWL po prostu idealnie zgrała się z czasem z podjęciem decyzji przez Redmond na zasadzie: "Polaczki już chyba dłużej nie wytrzymają - musimy im uruchomić tego XL, bo jeszcze zrobią jakiś bunt czy coś". Nie pomylili się :lol:

 

(pipi)zki nie Polaczki. Nie jesteśmy specjalni w żaden sposób, XBL wszedł wszędzie gdzie jest oficjalnie XBOX360

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co bierzesz, ale to odstaw bo jesteś agresywny. Pasujesz do typowego Halo Angry Kida :>

 

Dasz sobie rękę uciąć, że przez te wszystkie postulaty z We Want Live usługa nie będzie wyglądać u nas nieco lepiej niż by była? Choćby to że Jakub Mirski dzisiaj już się w wywiadzie ustosunkowywał do kwestii przenosin Gamertagów, o których była mowa od początku akcji.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co bierzesz, ale to odstaw bo jesteś agresywny. Pasujesz do typowego Halo Angry Kida :>

 

Dasz sobie rękę uciąć, że przez te wszystkie postulaty z We Want Live usługa nie będzie wyglądać u nas nieco lepiej niż by była? Choćby to że Jakub Mirski dzisiaj już się w wywiadzie ustosunkowywał do kwestii przenosin Gamertagów, o których była mowa od początku akcji.

 

Chyba nie wiesz co znaczy słowo agresja.

Dam sobie nawet i jaja uciąć, że nic to nie dało. Widziałeś ile krajów dostało Live? Myślisz, że to da się załatwić w pół roku, czy nawet rok? Od dwóch i pół roku trwa już proces wprowadzania XBL do naszej części świata, więc takie postulaty (pokrzykiwania) jakie oferowało WWL raczej nic nie wniosło. Chłopaki po prostu wstrzelili się w dobry moment.

 

Swoją drogą to nie widzę, żeby ktoś przepraszał Lucka za oszczerstwa puszczone pod jego adresem, gdy trzymał się swojej opinii, że XBL PL zostanie zapowiedziany podczas E3 2010. Większość z Was nie wierzyła w to i jechała po Lucjanie jak po łysej kobyle. Powinniście to teraz chociaż z przyzwoitości odszczekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...