Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Key, a co mam ustawic agenta Tomka obok "dziennikarza" Lucka by patrzył mu na ręce? Wybacz, ale nie mam na to środków i swoje zarzuty mogę opierać tylko na jego kreatywności. Kiedyś wątpiłem w poziom intelektualny czytelników z gram.pl, ale jak poczytałem parę komentarzy to widzę, ze to tu jest jednak gorzej. Nie wiem czy bronice Lucka bo to wasz e-kolega czy jesteście tak samo naiwni jak jego "samodzielna" interpretacja. Tam w większosci nikt nie ma złudzeń, że to art "sponsorowany".

 

Ja nie piję do tego, że nie ma liva, ale do tej rzetelności dziennikarskiej i kłamania w żywe oczy w serwisie gram.pl. Na prawdę takie artykuły każą mi wątpic w jakąkolwiek niezawisłość takichczasopism.

 

 

Lucek

To co z tego, ze robiłeś? Przecież nie każdy artykuł musi być "sposnorowany" by utrzymać jakiś poziom c'nie.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Sznurek, rozumiem, ze jesli oglosza tego live na E3 (hipotetycznie oczywiscie) to moge sie spodziewac pod drzwiami Anny Maruszeczko z kwiatami i przeprosinami od Ciebie, right? :)

 

Ja nie piję do tego, że nie ma liva, ale do tej rzetelności dziennikarskiej i kłamania w żywe oczy w serwisie gram.pl. Na prawdę takie artykuły każą mi wątpic w jakąkolwiek niezawisłość takichczasopism.

 

ooo, to jest dobre ;D jak sznurek wyraza swoje zdanie to jest ok, jak ktos inny wyraza to jest "klamanie w zywe oczy" i miedzynarodowy spisek :potter:

 

zreszta, mialem sie juz nie odnosic do twoich postow wypelnionych jadem i paranoja ;] wiecej nie bede, przepraszam

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Ja żesz, kurwa, pierdolę. Ilość gówna, jakie zostało wtłoczone w ten temat, przerasta wszelkie dopuszczalne normy !

 

Niektórzy poziomem paranoi przerastają nawet niektóre wypowiedzi Kasandry z "Wieści Gminnych" ! Czy Wy naprawdę wierzycie w ogólnokrajowy spisek MSP ?

 

Nu nu nu :angry2:

 

Moje "paranoje" są bardzo dobrze udokumentowane w linki i odnośniki, na podstawie których twierdzę to co twierdzę. Na pewno lepiej udokumentowane, niż "dowody" sznurka :)

 

Poza tym ja jestem w tym sporze po stronie Lucka, bo to dobry ziomuś i bez dowodów nie powinno się go oczerniać.

Odnośnik do komentarza

Lucek:

Nie koniecznie. M$ moze zobaczyć bunt w pipidówce zwanej Polska i dla spokojności obiecają tam, że już wkrótce wprowadzą to w naszym kraju. Emocje opadną, miną miesiące a liva jak nie było tak nie ma. Tymczasem wejdzie nowa konsola i może coś ruszy, może...

 

Ciężko będzie mi mimo wszystko Cię przeprosić, ale jak już to zrobię to na pewno nie za stroniczność i nadinterpretacje... Właściwie to będę mógł Ci tylko przyznać rację, że udało Ci się tą stronicznościa i nadinterpretacją wywróżyć taki, a nie inny stan rzeczy.

 

Warto jeszcze to przytoczyć:

Nie wiem jak wy sobie wyobrażacie zapowiedź liva na e3 skoro do niedawna m$ utrzymywał, że przez piractwo nie będzie tej usługi u nas. Stąd akcja "nie przerabiam, nie kradnę", od której się wszystko zaczęło. I niby co, teraz w ciągu kilku miesięcy nagle sytuacja tak się zmieni, że już nie będzie piractwa i m$ będzie miał interes w tym by wprowadzić tą usługę. Taa, już to widzę jak spada piractwo, a wzrasta zainteresowanie konsolą x360 po takiej odpowiedzi na nasze postulaty... :blush:

 

Kasandra:

Poza tym ja jestem w tym sporze po stronie Lucka, bo to dobry ziomuś i bez dowodów nie powinno się go oczerniać.

 

I to jest właśnie problem tego forum, bo wszysyc podchodzicie do niego jako do e-funfla, któremu nie wypada nic zarzucić, czy nie stanąć w jego obronie. Prywatnie też wiem, ze sympatyczny z niego gość, ale u mnie każdemu się oberwie za takie artykuły.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisalem, z mojej strony temat jest zakonczony - kazdy chetny moze zapoznac sie z moim zdaniem na temat calej sprawy w przytoczonym tekscie na gram, a takze w moich poprzednich postach w tym temacie. Tak w zasadzie to jedyne o co "walczylem" w tym topicu to o to, by nikt nie wciskal mi w reke pieniedzy, ktorych w zyciu nie widzialem i nie sugerowal, ze od kogokolwiek dostaje za cokolwiek w lape, bo to jawne oszczerstwa nie podparte absolutnie niczym. Pozdro, do tematu mozemy wrocic podczas E3, po konferencji MS ;)

Odnośnik do komentarza

Czy Ty czytasz co ja piszę? Chyba nie. Nie sugeruje, że dostajesz łapówki za pisanie takich artykułów, a po prostu Twoja praca na tym polega :yucky:

 

Czytam i niejednokrotnie juz sugerowales, ze za tego typu teksty dostaje w lape, podpierajac sie tym co ping kiedys pisal na forum, ale mniejsza z tym. Czy na tym polega moja praca? Nie do konca. Chcialem przedstawic inny punkt widzenia niz praktycznie wszyscy inni (wliczajac w to Zaitseva z gramu, ktory wczesniej zjechal Microsoft za taka a nie inna odpowiedz), chcialem przyjrzec sie temu z nieco innej strony - a ze stanalem po tej, a nie innej "stronie barykady"? Coz, moze jestem naiwny, ze wierze w Microsoft i w to, ze faktycznie zapowiedza polski live na E3. Dlaczego jednak, skoro w tekscie staralem sie pokazac to, ze MS moze faktycznie chcial nam cos przekazac ta wiadomoscia to jestem stronniczy? Czy jezeli napisalbym art skupiajacy sie na chwaleniu WWL i wyliczaniu bledow Microsoftu (ktorych oczywiscie nie brakuje, nikt tego nie neguje) to nie bylbym tak samo "stronniczy", tyle ze stojac z drugiej strony?

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

No to może załóżcie temat o Lucku w którym udowodnicie że jest żydem, masonem, opłaca go Microsoft i podpierdala dzieciom cukierki a nie (pipi)icie w tym topicu? Bo myślałem że coś ciekawego się dzieje a tu tylko taki stos bzdur ;f.

Odnośnik do komentarza

Ja mówię, że to ping tak twierdził, a jak jest to nie wiem. Ciągle przytaczam JEGO słowa. Twój artykuł tylko sugeruje, że to nie były żarty starych kumpli, a kłótnia dwóch kochanków gdzie jeden ze złości mówi w towarzystwie o impotencji drugiego :sweat:

 

Fajny był jeden koment pod Twoim artem sugerujący, że tak M$ zareagował po publikacji Zatiseva... Ty nie przyglądnełeś się temu z innej strony samodzielnie, raczej wygląda tak jak by Ci już ktoś pokazał jak masz na to patrzeć i innym to wmówić. Fest odpowiedź M$ z błędami i bez podpisu - to nie ma żadnej ważności. Z du.py wyjęte by mydlić oczy.

 

Jeżeli napisałbyś rzetelny artykuł bez nadinterpretacji i przekoloryzowania to nic bym Ci nie zarzucił. Ty ciągle robisz z siebie jedyną ofiarę wtedy gdy ja piję do całego serwisu gram.pl i bzdu jakie można było tam wyczytać...

 

Wcześniej dałem przykąłd o śmierdzącej kupie. Moze nie był troche adekwatny do sytuacji, bo Ty masz prawo do własnego zdaia. Lepiej tu pasuje: plują w twarz, a Ty mówisz, że deszcz pada :unsure:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mówię, że to ping tak twierdził, a jak jest to nie wiem. Ciągle przytaczam JEGO słowa. Twój artykuł tylko sugeruje, że to nie były żarty starych kumpli, a kłótnia dwóch kochanków gdzie jeden ze złości mówi w towarzystwie o impotencji drugiego :sweat:

Mozesz byc pewien, ze nie przypuszczalismy, ze ktokolwiek moze to wziac serio ;)

 

Fest odpowiedź M$ z błędami i bez podpisu - to nie ma żadnej ważności. Z du.py wyjęte by mydlić oczy.

Masz racje - to nie ma zadnej waznosci. Tak samo zadnej waznosci nie ma moj tekst - sa to jedynie domysly, przypuszczenia, przemyslenia zebrane w miare spojna calosc. Teraz widze, ze moj blad polegal na tym, iz nie zaznaczylem tego w tekscie wystarczajaco dobrze, przez co sporo ludzi odebralo go zle - jako proba wmowienia komus czegokolwiek. Nastepnym razem tego bledu nie popelnie.

 

Jeżeli napisałbyś rzetelny artykuł bez nadinterpretacji i przekoloryzowania to nic bym Ci nie zarzucił. Ty ciągle robisz z siebie jedyną ofiarę wtedy gdy ja piję do całego serwisu gram.pl i bzdu jakie można było tam wyczytać...

Nie robie z siebie ofiary - nie mam do Ciebie zadnych pretensji, poza sugerowaniem, ze biore w lape od ms czy kogokolwiek innego. Skoro jednak udalo nam sie w miare wyjasnic sytuacje to ok :) Z drugiej strony pijesz do calego serwisu gram.pl. Wspominalem juz, ze jestem tylko "pionkiem" do wyszukiwania informacji w necie i niestety nie moge brac odpowiedzialnosci za newsy innych redaktorow, czy tym bardziej dzialania "gory".

Odnośnik do komentarza

No to może załóżcie temat o Lucku w którym udowodnicie że jest żydem, masonem, opłaca go Microsoft i podpierdala dzieciom cukierki a nie (pipi)icie w tym topicu? Bo myślałem że coś ciekawego się dzieje a tu tylko taki stos bzdur ;f.

 

oni już tak z 4 strony jadą

 

serio, dzieci, wypad stąd z tą kwestią, skończcie już

Odnośnik do komentarza

1. Dobra dobra :blush: zwrot o tym, że się dogadacie na gg, a potem posty, że to tylko żarty sugerują co innego, ale nic...

2. Widzisz za błędy sie płaci. Masz nauczkę na przyszłość. Jednak Twój tekst ma większą wartość od tamtej notaki, bo jest chociaż podpisany i jak widzisz jest komu zebrać za jego treść. Dostało Ci się po prostu przy okazji za tekst M$. W gruncie rzeczy tak samo jak tamten tekst chciałeś zamydlić oczy graczą.

3. I'm watching you! :teehee:

 

OK

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Zbyt piękne by było możliwe :whistling:

 

Moja opinia:

PL XBL na E3 2010 :yes:

PL XBL do końca 2010 :yes:

PL Video MP :no:

umowy z ITI i Cyfrą + :no:

przeniesienie GS z innych GT :no:

 

I pytanka offtopic, ktoś czyta Chipa? Czy ich plotki w jakimś (nawet niewielkim) stopniu się sprawdzają? Czy info mają z tyłka?

 

Czy da się zmienić region konta na XBL po przez zmianę samego Win Live ID?

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

W takim razie w (pipi)e mam polski live, zniesienie blokad etc. skoro będę musiał zaczynać z nowym kontem. Nie po to tyle lat ciułam na legalach acziwy żeby pozbywać się ich w trymiga. Ssij Bill.

Edytowane przez IKIR4TOS
Odnośnik do komentarza

Ale co, wybuchnie Ci kąsola, jak będziesz miał dwa konta na niej? Jeżeli polski lajw wystartuje, to większość osób założy drugie konto, żeby ściągać z niego dodatki, które do tej pory miały blokadę, a grać dalej będzie na swoim koncie z UK/USA. Z kolei osoby, które dopiero co by xboxa kupiły, wystartowały by na polskim koncie. I tyle, nie kumam co w tym takiego 'lipnego;.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...