Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba sobie kpicie! Spotkanie shadow broker'a(kimkolwiek lub czymkolwiek on jest) dobrym pomysłem? Bio pokaże SB to nie mam wątpliwości, że ME3 zacznie się od magicznego pojawienia się Reaperów i misji Szepcia w poszukiwaniu tajnej-super-ultra-broni.

 

EDIT

 

Obejrzałem ten filmik,

SB zostaje zabity! Chore! Liara zdobywa cała jego wiedzę...

Obym nie zapeszył z tym ME3...

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak wyjdzie jakieś nowe bezpłatne DLC do ME2 to bez dostępu do sieci cerberusa nie dostaniesz np. zaeed'a, zbroi cerberusa, nowej strzelby i innych pierdół. wtedy albo ni ma albo można kupić na XLA za 1600(dobrze napisałem?) MSP. jednak taką Kasumi możesz pobrać z XLA.

 

Fajne te nowe DLC, chociaż lepiej jakby dali jakąś zbroje której nie było w pre-orderach bo np. dla tych co ze sklepu PE kupowali to jakieś 60 MSP straty. ale przyjmę z otwartymi ramionami zbroję zbieraczy i jakąś nową snajperkę:P

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Kielich - kod Cerberus Network daje:

1) DLC no name (zeby nie spoilerowac) ;

2) Zaeed - Price of Revenge - dodatkowa postać - 1misja;

3) Zbroja Dragon Age Origins - jeśli wykorzystałeś kod w DA to automatycznie w sieci CN pojawi się ta kozacka zbroja do pobrania;

4) Jakieś tam pierdoły w postaci dodatkowych broni i zbroi - mniej istotne.

DLC z Kasumi jest osobno do pobrania już nie z CN , a bezpośrednio z XBL i kosztuje 560MSP.

 

Ogólnie warto mieć dostęp do CN , choć za 1200MSP to raczej tylko dla zagorzałych fanów. Ja na ME grosza nie szczędze :thumbsup:

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...