Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

No tylko jeśli się nie mylę to SB działał już przed pojawieniem się ludzi, więc jeśli Illusive nie ma tajnego statku dzięki któremu odkrył inne rasy przed resztą ludzi to raczej nie on, no już nie mówiąc o tym ze śmierć TIM'a w DLC była by głupim pomysłem.

A co do aegis pack - zbroja niezła, snajpa średnia bo chyba już nic nie przebije Widow z jej one (head)shot - one kill.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No tak Zbroja jest zaje***sta w końcu poszli po rozum do głowy i zrobili ją w częściach w dodatku cała zbroję idzie pomalować tak więc kolejny plus jedyne co mnie denerwuje to hełm, wszyscy mnie poznają bez najmniejszego chociaż widać tylko usta (może po uzębieniu):blink: hełm powinien być pełny i podczas rozmów robiłby się przejrzysty to byłoby coś hłe hłe ,

Snajperka też spisuje się dobrze zabrałem ją na mały test bojowy na planecie Alite (Overlord) miałem 1-2 level doświadczenia specjalizacja to infiltrator a wiec nie było mowy o żadnych upgrade'ach o dziwo m29 na cięła gethy jak szalona pasek Shield padał po jednym (trzech) strzałach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Masz dokładny opis, więc wiesz co kupujesz. Nie pasuje Ci, to nie musisz tego kupić. Więc gdzie tu widzisz oszukiwanie klienta?

 

Dokładnie jeśli nie chcesz, Nie kupuj ile razy trzeba to powtarzać ? :blink: mi tam się podoba że co jakiś czas DLC do mojej ulubionej gry wychodzą a tu czytam że to robienie klienta / gracza w Banbooko .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej, ej, tu nie chodzi tylko o Polskę. Problem mają wszystkie ME2 z naszego regionu - ne jestem pewien które to są państwa ale chyba Czechy, Słowacja, Węgry, Rosja - itp. W tych wydawnictwach znalazł się jakiś syf który niestety uniemożliwia instalację najnowszego DLC. Tak więc wina EA PL jest tu niewielka.

 

PS: A ja mam wersję angielską i jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza

PS: A ja mam wersję angielską i jestem zadowolony :D

No to mam nadzieję, że ładnie w spojlerku opowiesz fabułę tego dodatku, wyłącznie dla tych userów, którzy mają upośledzoną polską wersję :yes:

To jak się chwalimy, to ja mam i polską i angielską wersję :D

Tylko dysk mam mały, jak się dorobię 120-stki to zainstaluję w końcu angielską wersję i zobaczę te nowe mody :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...