Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie Cerberus Daily News:

 

01/24/2011 - Paper Suggests Mass Relays Predate Protheans Edit sectionEdit

 

“Historians and astronomers alike are abuzz tonight over a new paper published by Dr. Amanda Kenson of the University of Arcturus. Her team claims that by testing the dust trapped in the gravity wells around a mass relay, and comparing its composition to that of dust clouds in the same system, scientists can create a timeline of when the relay passed through the dust. Her conclusion? "Only a small fraction of the mass effect relays date back 50,000 years," she writes, "The majority are far older, indicating they were created by a species predating even the Protheans." Dr. Aurana T'Meles of the University of Serrice met the information with skepticism: "While Dr. Kenson's methods appear sound, the asari tried a similar procedure centuries ago and discounted it. What civilization could have spanned the galaxy for not thousands, but millions of years? If this were the case, we should have found mountains of evidence of their passing. Where is this species now?"”

 

:)

 

Znowu kontrolowany leak na pobudzenie apetytu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pytanie związane z Lair of the Shadow Broker.

Czy to dlc odblokowuję się dopiero po misji samobójczej, czy można grać w niego jak w Kasumi i Nadzorce, podczas ciągłej gry?

Bo gram na wersji PL i nie wiem czy przeskakiwać na EN od razu, po odblokowaniu Ilium czy na samym końcu, po misji samobójczej.

 

A i jeszcze jedno. Próbował ktoś zgrywać na dysk dwie wersje ME2 (PL,EN)? Bo tak ciekawi mnie co się stanie :) Czy one się jakoś na siebie nałożą, czy jako "inne" gry się zainstalują.

Nie chce czegoś spieprzy, a zastanawia mnie czy po takim zabiegu, mógłbym mieć oryginalną wersje językową z polskimi napisami ;D

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy wyjdzie coś w stylu GOTY ze wszystkimi dodatkami??

 

Powinno wyjść. Największy, najciekawszy i najważniejszy dodatek nie chodzi pod polską wersją. To tak jak by się nie ukończyło gry.

Moim zdaniem jakiś miesiąc, dwa po premierze Arrival wyjdzie wersja GOTY. I mam nadzieje, że ją całkowicie spolszczą, tak jak całą grę. Ale nie wiadomo, co podpisali z aktorami podkładającymi głos. Czy tylko gra, czy także pod DLC - bo nie oszukujmy się, Kasumi i Zaeed zostało wycięte z gry, dlatego było tam tłumaczenie i działało pod PL.

 

A i odnośnie dubbingu w ME3. Jeśli EA Polska się na niego zdecyduję, to niech już dadzą tych samych aktorów. Bo Shep z ME1 i ME2 to zupełnie inna osoba. I trochę to psuło zabawę, no i klimat.

Odnośnik do komentarza
To niewygodne dla kogoś kto ma wersję polską.

 

No to prawda. Ja dla Shadow Broker kupiłem angielską wersje ME2. Kolekcjonerka za 94 zł, ale czego nie robi się dla Sheparda i ludzkości ;D no i mam święty spokój - nie muszę się martwić, że nie będę mógł pograć w Arrival.

 

PS. Na allegro nówki ENG chodzą po około 35 zł - więc jak ktoś jest zdesperowany..

Odnośnik do komentarza
To niewygodne dla kogoś kto ma wersję polską.

 

No to prawda. Ja dla Shadow Broker kupiłem angielską wersje ME2. Kolekcjonerka za 94 zł, ale czego nie robi się dla Sheparda i ludzkości ;D no i mam święty spokój - nie muszę się martwić, że nie będę mógł pograć w Arrival.

 

PS. Na allegro nówki ENG chodzą po około 35 zł - więc jak ktoś jest zdesperowany..

 

 

A to kurna przepłaciłem bo za kolekcjonerke dałem 99 zeta.

 

Ja coś czuję że przy okazji nowego DLC wydadzą płytę ze wszystkimi dodatkami albo edycję GOTY. Było by miło bo brakuje mi kilku dodatków a na razie nie mam zamiaru dokupować msp :P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...