Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po 2 misjach. Jest dość ciekawie, miejscami nawet spektakularnie, co do grafy to miejscówka jak na razie 8/10 troszkę razi niebo ale chyba jeszcze nie widziałem ładnego nieba w ME2, tło też średnie bo jak zawsze Bio zdecydowało się na model 3D z kiepską teksturką ale ogólnie ok. Przy 3 misji teren się zmienia więc jest różnorodnie. Fabuła jak na razie ok, ale nie porywa. Zobaczymy co będzie dalej za to co już było to warto wywalić te 560 MS.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Też mnie to zaskoczyło. Chłopaki z Bio zapowiadali że dzięki DLC ME2 ma fabularnie płynnie przejść do ME3 a tu ciągle ani słowa o dłuższym dodatku w stylu tego do DA:O.

 

No i bardzo dobrze. Jeszcze zaliczą faila, że jak takiego dodatku nie kupisz to coś cię ominie. Fabularne przejście od ME2 do 3 ma być w ME2 i ME3, a nie w jakiś (pipi)onych dodatkach :)

 

W dodatkach to niech sobie robią poboczne wątki nie związane z fabułą. Tego nam tylko brakuje by developerzy jeszcze bardziej na drobne rozmieniali swoje gry.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No i bardzo dobrze. Jeszcze zaliczą faila, że jak takiego dodatku nie kupisz to coś cię ominie. Fabularne przejście od ME2 do 3 ma być w ME2 i ME3, a nie w jakiś (pipi)onych dodatkach :)

No, to się zdziwisz, bo już oficjalnie to zapowiedzieli.

 

a co z tym dlc z liara i handlarzem cieni, pojawi sie to to ?

To jak na razie tylko plotki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie DLC dla Mass Effect 2 mają bardzo nierówny poziom. Tak naprawdę to jest teraz aby dobrze nazwać "mlaskanie i siorpanie" pieniędzy z naszego portfela. Liczę na dodatek z prawdziwym jajem na min. 5-7 godzin. Niech nawet kosztuje te 100 zł ale niech powstanie i niech coś wniesie ciekawego. Katsumi miał potencjał, ciekawa tematyka, super lokacja, kto grał ten wie o czym pisze, piękne widoki (widok w oddali miasta z balkonu zapadnie mi w pamięci na długo) ale był ZA KRÓTKI i niestety nie był dobrze przemyślany. Jak dla mnie to tak dojrzała gra mogłaby być bardziej wymagająca. Nie mówię o trybie walki itp. Samo podejście do zagadek i problemów powinno być trudniejsze.

 

Jak myślicie co nam zaserwują ludzie z BIO w najbliższym czasie z DLC?

 

W moim mniemaniu:

1. DLC o buncie w szeregach CERBERURSA

2. Misja odnalezienia ostatniego żyjącego proteana (hibernacja, lodówka itp, nie kolektora).

Odnośnik do komentarza

Zdaje mi się ze coraz bliżej do prawdziwego dodatku który połączy fabularnie ME2 i ME3 i będzie trwał te 6-9h. O czym będzie? IMO albo o gethah, walce/sojuszu z nimi (vide lojalnościowka dla Leg.) albo dowiemy się czegoś więcej o reaperach.

Dlaczego tak wnioskuję?

- Książka ME:Retribution w której Illusive wczepia człowiekowi technologię Reaperów

- Lojalnościówka dla Leg.

- DLC Overlord, miało podobną tematykę, ale tu chodziło o VI sterujące gethami

- DLC Firewalker mimo że płytkie i banalne także poruszało temat protean i gethów

 

PS: Mam nadzieję, że decyzje z DLC i ME2 będą miały wpływ na ten dodatek.

Odnośnik do komentarza

Więc jednak dowiemy się kim jest Shadow Broker i pewnie ukrócimy go, ją, to, ich (albo czymkolwiek on jest) o głowę (albo cokolwiek on tam ma :D), trochę szkoda.

Niby fajnie że jest w co pograć ale wolał bym jakiś dodatek z prawdziwego zdarzenia (to pewnie będzie jak Overlord), nawet jeśli miał bym płacić 1200 - 1600 MS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...