Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No tak ale tu się rozchodzi o jakiegoś syfa w grze który w połączeniu z dodatkiem wszystko zmaści. IMO może chodzić o jakiś kawałek fabuły tego DLC który znalazł się już na płycie. Jakiś miesiąc temu ktoś tu wrzucił linka do filmiku w którym gadamy z Liarą po zakończeniu tej misji a który PC-towcy wygrzebali z płytki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zauważyliście, ale tłumaczenie gier na nasz rynek jest jeszcze dość młodym procederem, więc nic dziwnego, że od czasu do czasu zdarzy się jakiś przypał.

Żeby nie było, że polaczki znowu są specjalnie poszkodowane - problem dotyczy Polski, Czech, Węgier i Słowacji, czyli ogólnie wersji gry przygotowanej dla naszej części europy.

Odnośnik do komentarza

No to dzisiaj same złe wieści dla kupujących polskie wydania, EA jednak dużo lepiej wypada na tym polu. Cenega strasznie mnie dzisiaj wkurzyła oświadczając że Fallout New Vegas PL będzie tylko na kompy. Cóż, nie łatwo być konsolowcem w Polsce, ale jestem pewien że to się kiedyś zmieni i takich wiadomości będzie coraz mniej.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość , z wielką przykrością muszę sprzedać zyebaną polską wersję gry i nabyć englisza. Szkoda , trzeba raz na dobre nauczyć się nie brać wersji PL bo skoro takie cyrki odpierdalają to nie ma co się z nimi czesać. Ja płacę i wymagam by produkt był taki sam jak i w innych krajach.

Mając save z polskiej wersji będzie mi to działać na engliszu ? Pytam bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji <_<

Odnośnik do komentarza

Mam wersję ANG :thumbsup: i mam nadzieję że nie będzie blokady regionalnej ale jestem ciekaw dlaczego nie będzie wersji PL tego dodatku przecież poprzednie DLC były spolszczone :blink: PS: czy któs kupił już książkę Mass Effect: objawienie ? widzę że jest na Allegro za 33 z kurierem ^^

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Z tego co ludzie piszą na necie wnioskuję że chodzi o grzebanie i zmienianie pewnych rzeczy w grach które EA wydaje w naszym regionie. Dotychczasowe dodatki jakimś cudem działały, najnowszy nie ruszy bo za bardzo nagrzebane. Co do książki to zamówiłem w sklepie firmowym wydawnictwa i już mi wysłali, ale jest weekend i sobie poczekam, na szczęście mam komiks do zaliczenia.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Cethu a mi się wydaję że tym owym SB będzie właśnie Liara :D wiem, wiem kretyńska koncepcja ale wydaje mi się że tego wymaga tematyka DLC. Jeśli się okaże, że to kolejne średnie DLC, no cóż, i tak zakupię bo uwielbiam uniwersum Mass Effect 2. Dobrze że mam wersję JNTSC z... singapuru. Ważne że język ENG jest bo PL bym nie zdzierżył.

Odnośnik do komentarza

Wersja z Liarą trochę by się kłóciła z komiksem i tym co był w ME2 - niemniej bardzo ciekawa. Mnie by usatysfakcjonowało wiele opcji: SB ucieka a Liara przekonana o wygranej tak na prawdę zabija jakiegoś pionka, SB to grupa ludzi z różnych ras, takie bardziej braterstwo, SB to AI... wszystko tylko nie SB jako jeden "ivil karakter".

Niestety z filmiku znalezionego na DVD wynika jednak coś innego

(na filmiku rozmowa z Liarą na Illium, przed i po DLC). Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

Szczerze to wszystkim oprócz tych dwóch wymienionych przeze mnie opcji - po prostu już dużo było AI różnych w świecie ME mimo tego, że oficjalnie nikt nad nimi nie pracuje; a człowieka też bym nie chciał jako SB, bo i tak nasza rasa przedstawiona jest jako pępek wszechświata w ME.

Odnośnik do komentarza

chociaż nie, SB to klon illusive man'a! genetyczna kopia:P.

 

a tak w ogóle- to wyszło jeszcze DLC o nazwie Aegis Pack i wg mnie jest lepsze od tej pierwszej paczki ze sprzętem. Snajperka mimo że fajna raczej nie jest dla snajperów(np. mnie :( ) bowiem jej największa zaleta jest też wadą: strzela 3 pociskami naraz! gdyby chociaż były jak try pociski ze zwykłej, ale nie(dla porównania: 3 strzały po trzy naboje z nowej na zabicie vorcha, a z początkowej wystarczyły 2). w dodatku magazynek ma miejsce na 15 naboi, czyli 5 strzałów i można nieść w sumie 45 kulek. Karabin raczej dla tych co mają żołnierza, lub inną, większą broń w zapasie. 

 

Za to zbroja jest bardzo fajna. jest ułożona z części(nie tak jak np. Terminus, Inferno czy Collector's) i dodaje niezłe bonusy do obrażeń od broni. To chyba taki "policyjny" zestaw(nie chce mi się czytać opisów sprzętu, ale wiem że ta snajpa to broń policji) który wg mnie jest ciekawszy od pierwszej paczki. Liczę na zestaw z masą broni, bo podobają mi się te małe DLC.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...