Skocz do zawartości

Grigori

Komentarze do wpisów

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba że faktycznie to będzie służyć ludziom(?) którzy zamiast wpisać w google "xxx polska wersja" będą spamować postami POMOCYY!!11!!! CY JEST POLSKA WERSIA!?!?!?!

Czy jak powstanie ppe, to przeniesiecie tam na SG co lepsze wpisy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ludzie umieli z google korzystać, to baza naszego forum byłaby pewnie o połowę objętości lżejsza. Masz jakiś interes w tym zrzędzeniu, czy tylko Ci przykro, że samemu Ci się w tym projekcie uczestniczyć nie chce? Nie odpowiadaj.

Widzisz Milan do czego ja się muszę posuwać, żeby od Ciebie coś miłego usłyszeć usłyszeć? ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem robic mgsa. Na razie tylko wstep + zbieranie materialow na dysku. Oj czeka mnie duzo pracy teraz :sweat:

Na dniach biore sie do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czcionka trochę napieprza po oczach ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dobrze. Jak w MGSie. Ma być klimat wpisu w nie zwykły tekst. Tylko okładki za wielkie nie wiem po co. Wiesz, porwałeś się na tekst o prawdziwym klasyku - pamiętaj, musisz mi zaimponować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdyby tak zrobic wpis o wszystkich czesciach mgs w jednym temacie?

-jakies info wstepne o wszystkich czesciach

-timeline

-opisy poszczególnych czesci

-media

-ciekawostki

-inne smieci ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet ja bym się nie miał ochoty tego podjąć. (mając na uwadze swój poziom wiedzy i znajomość źródeł; nie ostatnią niechęć)

Dobrze by natomiast było, żeby osoby tworzące wpisy z gier z tej samej serii uzgadniały ze sobą koncepcję, żeby opisy były w miarę możliwości spójne wizualnie i merytorycznie. Takie oddzielne wpisy można później za zgodą autorów połączyć. Jest dużo możliwości, najpierw tylko musi być ktoś chętny w ogóle zrobić wpisy do pozostałych części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało z moim wpisem???

Edytowałem go dzis jakies 1,5 godzinki i jak zatwierdzilem zmiany to mi wyj.ebało takie cuś kuffa ja cierpie dole :confused:

Ps taki sam problem jak blazeja.

Edytowane przez Alex van Cube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia co się dzieje. Pogadam z ludźmi z adm, ale wątpię, by ktoś umiał wyeliminować ten problem, a raczej na pewno nikt nie będzie umiał przywrócić zwalonych wpisów.

ROBIĆ KOPIE ZAPASOWE DO NOTATNIKA PRZY KAŻDEJ EDYCJI!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie.

Dlaczego u licha nie moge wejsc do pelnej edycji posta???

Klikam na przycisk "Uzyj pelnego edytora" i nic sie nie dzieje. Forum wogole nie odpowiada. Zeby tylko to dzialalo to odbuduje swoj wpis w 5 min bo mam wszystko na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa.

Zrób tak, że napisz odpowiedź w pełnej edycji, tam sobie zrób co chcesz i później gotowy kod wklej przez szybką edycje do właściwego posta. Później usunę zbędne posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem z pełnym edytorem. Mogę go tylko użyć przy nowym poście, przy edycji już nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki skin? Albo nieważne, spróbuj zmienić i zobacz jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na stałe mam Thoreau (ciemny), zmieniłem na inne i dalej to samo czyli brak pełnego edytora przy edycji.

Edytowane przez SłupekPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sam problem mam,tekst w krzakach masz pewnie ;/ . Dzisiaj się meczę dalej z GTA .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zrobic tak jak Grigori napisal. Wyedytowac sobie posta w dodaj odpowiedz, a potem wszystko skopiowac w szybkiej edycji. Ja juz odzyskalem to co stracilem. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grigori, usuń mi te dwa posty w GTA : SA . Jeden w krzakach a drugi o treści "test po raz drugi "

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fabułe SA nakreśliłem w pierwszym szkicu delikatnie-powód przybycia CJ-a i sytuacja na miejscu. W takim stanie to wklejać czy opisać całą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz wypisać aktorów biorących udział w polonizacji. Pierdoła, ale zawsze ciekawa.

co do MGSa to ja tez bym wolał normalną czcionke. Możesz też dodać chronologię serii MG. Wiesz, coś w stylu

Metal Gear [kiedy dzieje się akcja] -> bla bla -> bla bla -> MGS (pogrubione bo tą część serii opisujesz) -> bla bla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz wypisać aktorów biorących udział w polonizacji. Pierdoła, ale zawsze ciekawa.

co do MGSa to ja tez bym wolał normalną czcionke. Możesz też dodać chronologię serii MG. Wiesz, coś w stylu

Metal Gear [kiedy dzieje się akcja] -> bla bla -> bla bla -> MGS (pogrubione bo tą część serii opisujesz) -> bla bla

Taki timeline bylby dobrym pomyslem gdyby wypalil pomysl stworzenia jednego tematu, w ktorym bylaby cala seria MGS. W takiej formie jak teraz wydaje mi sie niepotrzebny, przeciez jest napisane ze akcja toczy sie po pierwszych dwoch metal gearach, a na przyklad jakbym robil MGS 3 (czy ktokolwiek inny) to tam bym napisal, ze to prequel i tak dalej. Chyba wiesz o co mi chodzi.

Co do czcionki to wielu osobom sie nie podoba, ale jak wczesniej napisal Grigori, wpis ma miec klimat danej gry i moim zdaniem ta czcionka go oddaje, no ale jeszcze sie zastanowie nad jej zmiana :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miejscami nieczytelne. ogarnij jakos kolor i wielkosc fontow

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje zeby do gier sciaganych z XBL lub PSN dodawać cenę/ilość punktów. Reszta gites, fajnie, ze zawarles sekrety czy ciekawostki. Moze jestem po(pipi)any, ale lubie czytac takie rzeczy.

Alex: zawsze moznaby dac pozniej odnosniki w tej chronologii. No, ale zobaczymy jak ktos zrobi wpis o innym MGSie.

Albert Wesker: zmieniłem logo w twoim wpisie na przezroczyste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.