Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Pass odblokowuje jedynie multi. Myślałem, że robiąc misje N7 również można osiągnąć dobre zakończenie. Jak do tej pory miałem możliwość wykonania jedynie jednej z tych misji. Zrobił już ktoś ich więcej? Podbijają one te procenty?

 

Edit: Na ign napisano "N7 Missions are side missions that affect your Galaxy At War rating." Ciekawe tylko ile faktycznie tego ratingu one podniosą.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

mam pytanie, kupiłem dlc z protarianinem, pytanie gdzie ja znajde tego questa? na cytadeli myślałem że znajde, w dzienniku z questami tez sie nie pojawiło żadne info? przyplusuje za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dobra mam kłopot może ktoś może mi pomóc.

Gram na Xbox 360 i zaimportowałem postać z 1 i 2 :) Wszystko ok ale nie mam tego wyboru między akcją rpg a narracją. Czy to wina importu i czy to znaczy że będę miał full RPG tak jak lubię ?

Będziesz maił full RPG, to domyślny tryb przy imporcie save'ów.

 

@Lestat. Dostaniesz kasę jak dotrzesz na Cytadelę, spokojnie. ;)

Edytowane przez Vulc
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po zagraniu kolejnej misji N7 - war rating się nie ruszył (chyba, że dojdzie dopiero po przejściu ich wszystkich - 6 sztuk). Póki co osoby bez online pass mogą się obejść smakiem dobrego zakończenia. Kilka meczy na brąz z ogarniętą ekipą i z 50 zrobiło się 66%. Rating wzrasta nawet jeśli nie damy rady ukończyć wszystkich fal. Porażka na przedostatniej fali dodała 4%, także tryb ten nie powinien być jakiś szczególnie uciążliwy, jeśli ktoś nie będzie nim zainteresowany na dłuższą metę.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnosnie misji dodatkowych, jesli mam problem z wjechaniem na jakies planety to chodzi o to ze zwalilem cos podczas moich wizyt tam i przepadla szansa czy jeszcze bede mial mozliwosc ich zrobienia? Mam tak z

 

 

-Benning: Dowody - bylem na Benning z misja n7 szybko ja zrobilem, wrocilem na Normandie i nie moge tego questa zrobic

-Eden Prime: Ruch oporu - podobnie zrobilem tam misje z DLC i nie moge znow wjechac na planete.

Chce wiedziec, czy cos zle nie robie, bo przede mna teraz 3 misje na Tuchance, wiec nie chce zrobic glownej i stracic dwoch pozostalych.

 

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Faktycznie trzeba jeszcze jechac multi zeby dobre zakonczenie miec? Jak tak to od razu kolejne pytanie czy duzo godzin trzeba spedzic online? :)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

BioWare wyjaśnia, że nie trzeba grać w multi żeby mieć najlepsze zakończenie:

 

Lee notes that the confusion arises because if you do not play either the multiplayer component or the iOS spin-off game Mass Effect: Infiltrator the Galactic Readiness will remain at 50%.

 

But in fact Galactic Readiness is not the essential factor that determines your ending but instead the “Effective Military Strength” bar. “Focus on that bar,” Lee says. “That is your indicator of how well you will do in the end-game.”

 

The EMS can be maximised just by collecting War Assets throughout the single-player campaign, and “there are MORE than the required amount that can be gathered in the single-player campaign,” Lee states, though he won’t reveal the threshold that you will need to exceed.

 

Galactic Readiness instead acts as a modifier upon your EMS, meaning that if you do parti(pipi)ate in multiplayer or Infiltrator, the amount of War Assets you will require for the “perfect ending” in single-player is reduced.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

pograłem troche w multi, fajny motyw z bonusami dla ludków posiadających gry EA dostałem za free pakiety mass effect 2 i battlefield 3 z dodatkowymi bonusami, wypas! druga sprawa, smieszną miałem akcje, trafiłem na pro team, po skonczonej grze dostałek koło 160000 xp i awansowałem 9 lvl wzwyż przez jedną gre :dance2: jak sie odnawia zasoby medi żelu i rakietnicy? trzeba to wylosowac kupując te atrakcyjne pakiety?

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie kupiłem wersję na PC, przeważyło to że porównałem demo z pc i ps3 i me3 na ps3 nie da się patrzyć takie ząbki i cienie. :P Więc mam nadzieje że się nie zawiodę.

 

 

Edit/ Grał ktoś może w demo gry "reckoning" od EA bo na broszurce jest napisane że za przejście można zdobyć wyczesaną zbroje i charkarm launcher do ME3. ? Nie wiem czy warto.

http://masseffect.wikia.com/wiki/Reckoner_Knight_Armor

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...