Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem całkowicie demo - bardzo ciekawe muszę przyznać, ale multi... pograłem troszkę, na początku było całkiem fajnie... powiedzcie mi, czy wy też uważacie, że to jest jakieś nieporozumienie?

Swego czasy wszyscy ładowali zombie do swoich gier, teraz modna jest horda, czy co?

Odnośnik do komentarza

Jak mówi Garrus to mam ciary, serio. Ze wszystkich postaci ME 1-3, jego lubie najbardziej.

Łap plusika ;) , dla mnie to też ulubiony kompan z całego ME (zaraz po nim Mordin Solus i to jego rasa, salarian, najbardziej przypadła mi do gustu). Za to najbardziej wkurzała mnie Tali (dlatego cieszyłem się jak mi zginęła w finale ME2).

 

P.S. Czy system skanowania platen rozwiązano jakoś inaczej niż w ME2 (bo ten sposób zaprezentowany w drugiej części był lekko mówiąc męczący/nużący)? W ogóle dalej będziemy zbierać te surowce?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

P.S. Czy system skanowania platen rozwiązano jakoś inaczej niż w ME2 (bo ten sposób zaprezentowany w drugiej części był męczący/nużący)? W ogóle dalej będziemy zbierać te surowce?

 

Surowców nie będziemy zbierać, jedynie wypuszczac sygnał z poziomu lotu statku w poszczególnych układach słonecznych, odkrywając jakieć ulepszenia/dodatki na asteroidach lub planetach. Nasza aktywność może zwrócić uwagę żniwiarzy, co może skutkować nagłą potrzebą ucieczki(walki?), gdy się pojawią.

 

Uwielbiam ten delikatny motyw muzyczny z początku trailera - ten sam, który był na końcu 1 misji w demie. Domyślam się, że znajdziemy go kiedyś na jakimś OST, czy też może zna ktoś jego nazwę?

Edytowane przez Humulin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Humulin, wrzucałem go już kilka stron wcześniej ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Lg1ElmVQ2pw

 

A co do skanowania, jest ale bardzo uproszczone, będziemy skanować jedynie w celu znalezienia jakichś artefaktów lub misji pobocznych. Surowców już nie będziemy szukać.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...