Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

W Ultimie masz, na obie konsole.

 

Co do launch trailera, no szału nie zrobił, a szkoda, bo myślałem, że rozyebie, poziom analogicznego filmu z ME2 to to nie jest (muzycznie też, a może przede wszystkim).

Spoilerów jakichś specjalnych nie widziałem, tzn. nic, co zepsułoby mi zabawę, a nie jest wiadome po poprzednich materiałach. No chyba, że oglądałem nieuważnie, ale w takim razie może to i lepiej :).

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wzialem sobie 3 dni urlopu i nap.dalam. Robie wszystko, co jest dostepne, a dopiero potem zajmuje sie watkami fabuly, mimo ze jestem niezmiernie jej ciekaw. Mam juz 5 godzin na liczniku,a mam wrazenie ze jeszcze nic sie nie ruszylo, wrecz odwrotnie, intryga sie poglebia ;p Przeszukiwanie planet proste, szybkie i cieszy, a mini-gierka z reaperami jest mega rajcowna

mimo, ze wygladaja troche, jak kupy w wodzie, ktore za toba plyna. Zbieranie zasobow wojskowych daje niesamiwota frajde, satysfakcje i poczucie sily. no i EDI <3

nic tu po mnie

Odnośnik do komentarza

Wzialem sobie 3 dni urlopu i nap.dalam. Robie wszystko, co jest dostepne, a dopiero potem zajmuje sie watkami fabuly, mimo ze jestem niezmiernie jej ciekaw. Mam juz 5 godzin na liczniku,a mam wrazenie ze jeszcze nic sie nie ruszylo, wrecz odwrotnie, intryga sie poglebia ;p Przeszukiwanie planet proste, szybkie i cieszy, a mini-gierka z reaperami jest mega rajcowna

mimo, ze wygladaja troche, jak kupy w wodzie, ktore za toba plyna. Zbieranie zasobow wojskowych daje niesamiwota frajde, satysfakcje i poczucie sily. no i EDI <3

nic tu po mnie

 

Mnie najbardziej niepokoi info odnośnie multi ;) ....jest może typowy deathmatch ??? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...