Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Electronic Arts Polska prezentuje:

[media='']

[/media]

Całkiem zgrabnie zmontowane.

 

Edit: Na oficjalnej stronie Xbox na Facebook znajdziecie dostępną aplikacje o nazwie "Mission Command". Już teraz dzięki pierwszemu zadaniu gracze mogą zdobyć Normandy dla swojego awatara.

Kolejne misje, których możemy spodziewać się już niebawem będą z założenia dużo bardziej skomplikowane i wymagające. Przykładowo, niektóre z nich mają polegać na rozwiązaniu zagadek, czy też napisaniu czegoś ciekawego o grze - a więc bardziej twórczej czynności. Nagrody będą przeróżne, między innymi przedmioty i akcesoria związane z Mass Effect 3. Do dzieła panowie może akurat coś ciekawego wam wpadnie ;]

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie fajnie zmontowane.

 

Ciekawe, przesuneli premiere o jeden dzien, nice ;] Czyli EK nie bedzie wysylana jakos szalenie wczesniej bo wyslana 7 dojdzie 8 idealnie. Choc zobaczymy, pamietam jakie jaja byly z premiera Wiedzmina 2 w gram.pl gdzie dostalem paczke tydzien przed premiera i ostatnio gry od EA tez cos wczesniej wysylaja. ME2 na PS3 tez w sklepach byl dostepny kilka dni przed launchem.

Odnośnik do komentarza

News z portalu

http://www.ppe.pl/news-13574-Zachowajcie_stan_gry__bedzie_Mass_Effect_4.html

 

Mike Gamble (Mass Effect 3, Associate Producer) w udzielonym ostatnio wywiadzie nawołuje graczy, którzy ukończą Mass Effect 3 do zachowania stanu gry - jego zdaniem nie będzie to wcale głupi pomysł: "Oczywiście na ten moment nie mogę zdradzić nic więcej, ale nie będzie złym pomysłem, żeby właśnie tak zrobić" - podkreśla. Zachowanie "sejwa" jako kontynuuowanie przygody w kolejnej części jest praktykowane od samego początku serii, można zatem przypuszczać, że nie inaczej będzie w Mass Effect 4. Potraktujmy to więc jako nieoficjalną zapowiedź. Z drugiej strony - czy ktoś wątpił w powstanie kolejnej odsłony?

 

Co o tym sądzicie? Ja jestem jak najbardziej za. Kolejna odsłona niekoniecznie musi traktować o przygodach Sheparda. Te uniwersum ma ogromny potencjał na inne historie.

Odnośnik do komentarza

piszę w tym wątku bo ME2 już nikt nie zagląda :

 

Czy coś się zmieniło w sprawie dostępności na xbox360 DLC do ME2 : Arrival i Handlarz Cieni ? Jest jakakolwiek opcja żeby w to zagrać, bo nigdy nie było tego u nas w kraju do pobrania przez debilny dubbing. Robię siobie mały Re-Cap od pierwszej części i pomyslałem o tych DLC. Mam polski Live i grę w wersji oryginalnej angielskiej.

 

Grał ktoś w to na Xbosie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...