Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

demo przeciętne, sorry ale gdyby zmienić nazwę gry, postacie i świetną muzykę to wiele osób napisałoby że to jakiś średniak.

 

Tragiczna animacja postaci, która wygląda sztucznie jak gry z początku generacji, zobaczcie jak na początku pierwszej misji biega Anderson czy inne postacie xD mimika twarzy podczas cut-scenek stoi w miejscu me2, dzisiaj to jest tylko poprawnie, w dodatku twarze w znaczącej większości wyglądają plastikowo i świecą jakby je ktoś potraktował woskiem. Ten poziom szokował w me1 kilka lat temu, w me2 było bardzo dobrze ale dzisiaj to już razi co pewnie jest winą UE3.

Grafika w demie to bez kitu poziom vanquish, nawet design miasta podobny z tym że mocno przesadzili z kontrastem w grze w ciemnych miejscach za ciemno, w jasnych za jasno.

 

Rozgrywka poszła jeszcze bardziej w stronę GoW, fikołki/cover system itd. strzela się lepiej niż w me2 co cieszy ale dalej jest daleko żeby pisać że system walki ME daje radę...jest słaby ale to takie tło do fabuły, muzyki i świata gry.

Muzyka za to miażdży jak zawsze.

 

Może demo to wczesny build, może wybrali słabe dwie misje, zobaczymy, bo technicznie i wizualnie Bioware stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza

ME3 ma w końcu więcej elementów RPG czy nie? Są jakieś jasne statystyki broni i upgradey? Wróciły może różne rodzaje amunicji?

 

Ta gra poszla calkowicie w strone akcji. Nawet przed rozpoczeciem dema pytaja nas czy chcemy grac w tryb Action (wybiera za nas dialogi), Story (latwa walka) czy RPG (trudniejsze strzelanie i wybieramy dialogi) takze nie licz juz w tej serii na rozwijanie cech rpg ;).

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

W stosunku do ME3 obawiam sie o jedna rzecz. Nie o fabule, zakonczenie, itd, ale o dlugosc gry. Strasznie gryzie mnie to, ze z racji, ze skupili sie na tym by wiele akcji bylo filmowych itd, to gra moze ucierpiec przy tym na dlugosci. Sa jakies przeslanki gdzies ile gra zajmuje i jak ma sie to w stosunku do ME2?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to absolutny must have ! Wkurza mnie juz wasze pieprzenie o elementy RPG. Czy w dwojce bylo ich wiecej ? NIE, a wszyscy gra sie zachwycali.Wystarczy wybrac tryb RPG i będziecie czuli sie jak w domu, a to, ze na ekranie dzieje sie wiecej, to dla mnie duzy plus !

No ale nagle w poprzednich czesciach nie bylo cover systemu, no i nagle ME porownywany jest do gearsow, bo mozna zrobic przewrot w przod. Pffffffff... Pewnie w FIFE tez nie gracie, bo mozna ustawic sterowanie na 2 przyciski ?

Calakuje Skyrim i czekam na ME, bo to jedna z najbardziej wciagajacych gier tej generacji !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ja jestem tak zgrzany na me3 że mimo iż jest luty i gra jeszcze nie wyszła, to już wiem że to będzie goty 2012, 10/10, 5 gwiazdek, kciuki w górę, twoja stara poleca i najlepsza gra serii. po demie widze poprawki wzgledem dwójki co mnie za(pipi)iście cieszy, oby tez inaczej rozwiązali upierdliwe skanowanie planet, albo je woogle wywalili

Odnośnik do komentarza

Fakt, skanowanie planet GTFO. Akurat w serii ME ani Mako ani skanowanie planet mi nie przypadlo do gustu.

 

Jezeli ME3 nie zawiedzie to raczej bedzie u mnie gra roku. Raczej, bo jeszcze jest Bioshock Infinite. Ale zobaczymy. Trzeba wziac w tym calym hypie na uwage fakt, ze kvrewsko trudno jest zakonczyc trylogie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

mako z jedynki jeszcze ujdzie, ale skanowanie to było szczyt głupoty, nudne do bólu i jeszcze byłem skazany na skanowanie żeby odkrywac misje poboczne i zdobywac surowce na badania naukowe bez których ani rusz. trudno zrobić zakończenie trylogii? pff moim zdanie najtrudniej zrobić 2 część by powiązać pierwszą i ostatnią cześć, w logiczną całość, jak sie pisze scenariusz do trylogii zazwyczaj zaczyna się od początku i końca a potem środek :)

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Różne rodzaje amunicji były już w ME2, lecz uproszczone swoją drogą. :)

 

Jakoś tego nie pamiętam. Wiem, że ME było i się przełączało amunicję w zależności od przeciwników z jakimi się w danej chwili walczyło.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Różne rodzaje amunicji były już w ME2, lecz uproszczone swoją drogą. :)

 

Jakoś tego nie pamiętam. Wiem, że ME było i się przełączało amunicję w zależności od przeciwników z jakimi się w danej chwili walczyło.

to było w formie umiejętności, była amunicja zapalajaca, obalająca itd działała na okreslony czas, jak się wymaksowało ją to juz była na stałe albo dla wszytskich sojuszników albo dla siebie z większym dmg

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

i chyba tak będzie me3 jak w me1 przeszedłem demo z taką erekcją w majtach że cała krew z mózgu z płynęła do krocza i nie wszytsko zarejestrowałem, a pamiętam że jakieś pierdoły do broni zebrałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...