Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, bardzo dobre demko które będę katować jeszcze długo. Szczególnie końcówka pierwszej misji i ta muzyka...

Teraz tylko czekać aż otworzą serwery.

 

Druga misja to misja z Kroganką więc jest wszystko to co już widzieliśmy ;)

 

 

jak już ruszą serwery i ktoś będzie chciał pograć w co-opie to dodawajcie: w0jnar90 ;)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Ale co to znaczy, że mechanika bliższa jedynce? Jak się sprawuje "gunplay" tzn. strzelaniny to nadal takie wyższe stany średnie, czy coś poprawili?

customizacja broni, drzewko rozwoju, jako adept w me2 nie moglismy uzywac np shotganów (przynajmniej na początku) w me3 jak w jedynce mamy odblokowane wszystko na starcie tyle ze broń "nieklasowa" jest niecelna, powrót granatów, brak dużych gnatów (przynajmniej w demie), no i imo bardziej czuje klimat jedynki, "gunplay" jak pisałem wcześniej gears of war w uniwersum mass effecta, juz nie mozna cwaniakować bez coversystemu, wskazane jest chowanie sie za osłony i prowadzenie ostrzału z "niemca" jednostki mocno opancerzone/z tarczą/barierą/ potrafią być upierdliwe, Shepi robi przewroty na boki w tył identycznie jak w gearsach, do tego "egzekucje" zależne od broni/mocy/umiejętości.

Odnośnik do komentarza

Napisy PL bez dubbingu. Całe szczęście.

A jaki masz problem jak chcesz to możesz wziąć wersje angielską lub jak wolisz jakąś inną ,ja w polsce chętnie bym widział pełną polską. Wyobraż sobie że w USA wrzucają kinową wersie i kto by to kupił ,cz my jesteśmy jakimś upośledzonym narodem żeby cieszyć się z półśrodków ?

Odnośnik do komentarza

Napisy PL bez dubbingu. Całe szczęście.

A jaki masz problem jak chcesz to możesz wziąć wersje angielską lub jak wolisz jakąś inną ,ja w polsce chętnie bym widział pełną polską. Wyobraż sobie że w USA wrzucają kinową wersie i kto by to kupił ,cz my jesteśmy jakimś upośledzonym narodem żeby cieszyć się z półśrodków ?

Widać że niektórzy mają kompleksy. Bo przecież zagraniczne jest "lepsze". Ja tam uważam że powinni każdą grę dubbingować, skoro mam płacić tyle samo co inni to wymagam aby była w moim ojczystym języku.

Odnośnik do komentarza

Owszem MaroS, zagraniczne jest lepsze. Nagrywanie głosów w oryginalnym języku zawsze będzie 4x lepsze od jakiegokolwiek dubbingu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=idgvb9NgXhI

 

Obejrzyj sobie z łaski swojej ten filmik - koleś niby doświadczony aktor, a nie potrafi nawet powiedzieć w jaką rolę się wciela i o czym jest sama gra. Pewnie dzisiaj jakbyś go spytał to by nie pamiętał nawet tytułu gry - tak się właśnie robi te wasze "super" polskie dubbingi z aktorzynami z d jak dupa...

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...