Skocz do zawartości

To nie to samo co kiedys...


Omnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pamietam jako lepek, ze kazda mozliwosc zagrania na konsoli przyprawiala mnie o wielokrotne orgazmy, wtedy byly jeszcze salony gdzie placilo sie piataka i mozna bylo grac godzina na ps1. Jakos w wieku 13-14 lat przerzucilem sie na komputer i od okolo 16 lat juz nie gralem wogole. Ostatnia gre jaka gralem dluzej jest WoW. Poniewaz od paru miesiecy pracuje, postanowilem sobie zakupic konsole zeby miec cos z tej pracy na wolne chwile. Do konsoli (360) zakupilem pare perelek jak NG2, PGR4, Bioshock, RE5 i pozyczalem od kumpla SC4 i Assassins Creed 2. Do tego rodzice maja w pokoju dziennym wy(pipi)any 46 calowy telewizor i oczywiscie z kabelkiem HD grafika jest kosmiczna. Zyc nie umierac. Jednak przeszlem RE do konca i nie mam ochoty grac. Caly tydzien mialem chate wolna bo rodzice sa na nartach, a ja wole poogladac tv niz grac. Wyroslem z gier? MOzna wyrosnac z gier? Moim zdaniem to forma rozrywki jak ogadalnie dobrego filmu albo sluchanie/robienie muzyki.

 

Mimo tych gier, konsoli i telewizora, wole np. posiedziec na necie albo poogladac tv. Ma ktos rade? Moze jakis tytul ktory mnie "wzkrzesi"?

 

Pozdrawiam Kjubix

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

MOzna wyrosnac z gier? Moim zdaniem to forma rozrywki jak ogadalnie dobrego filmu albo sluchanie/robienie muzyki.

 

masz juz 19 lat, weź sie za siebie i skoncz z tymi glupimi zabawami dla dzieci!

 

 

a na serio to można wyrosnąć z grania w co popadnie, mozliwe ze to wlasnie spotkalo ciebie, poprostu nie podnieca cie granie we wszystko, wiec jak masz te 5-6 gier moze sie okazac ze mimo ze są niby fajne to do ciebie nie trafiają i poporstu szybko sie nudzą

ale możliwe jest że poprostu musisz znalesc gre ktora naprawde cie wciągnie, u mnie tak wlasnie jest, wiekszosc gier mnie wcale nie interesuje, część ktorą sprawdzam szybko sie nudzi, i naprawde niewielki % wciąga i budzi na nowo fascynacje grami (i to niekoniecznie te najpopularniejsze pozycje)

 

poprostu moze byc tak ze spodobac ci sie 1 gra na 50, a reszta znudzi sie po 10 minutach, takie zycie

 

chociaz tak szczerze mowiac to jesteś siksa, ja mam 26 lat a nadal lubie pograc (chociaz jak wyzej napsialem tylko w naprawde wybrane tytuly)

 

 

btw wywal xboxa i kup ps3, odrazu bedzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

na karku mam 26 wiosen, miałem dni a nawet tygodnie kiedy nie chciało mi się grać . masz ten sam problem. czyli masz złe i dobre dni do grania. przyjdzie czas że i w pracy czy jak ty (tak myśle) na wykładzie bedziesz myślał jakie zrobić ustawienia samochodu czy zacząć misję pod koniec której jest boss z którym bedziesz miał ochotę sie męczyć przez 2 godziny. W najlepszym przypadku dobre spotkanie w peesa z kumplem z bro u boku.

Odnośnik do komentarza

ja generalnie prawie nie grywam już w gry odkąd zacząłem studiować - brak chęci, czasu, obowiązki i co tu mówić, znalazłem sobie ciekawsze rzeczy do robienie. Dodatkowo nie posiadam w miejscu gdzie studiuje tv, więc to dodatkowo przyczyniło się do porzucenia dawnego hobby. I pomijając to wszystko - dostałem niedawno pada od x360 i znowu poczułem feeling grania - na emulatorze pykam sobie w Vagrant Story, z kumplami ciskamy w tekkena, w kolejce czego Tomb Raider Anniversary, Rayman2, Soul Reaver (na te dwa ostatnie jestem na maksa napalony), Gex3 i Chrono Cross.

Jak więc widzisz, w moim przypadku pomógł powrót do oldschoolu, gier, które dla mnie osobiście były czymś więcej niż tylko głupimi grami. Oczywiście w okresie przerwy co jakiś czas w coś tam grałem - a to Guitar Hero (no, w to się dużo grało), a to Modern Warfare, ale generalnie w ogóle nie miałem podniety, że jakaś super grafika, albo super fabuła.

 

A tak poza tym - trochę nie rozumiem, czemu smuci cię brak chęci do grania. Przecież jest tyle innych umilaczy czasu, że dla mnie to nie jest żaden problem. To tak jakbym zaczął płakać, że nie smakują mi już ziemniaki, a w dzieciństwie je uwielbiałem. Skoro teraz nie smakują, to zacznę jeść ryż, zamiast na siłę wpychać w siebie pyry. A jak najdzie mnie na nie ochota ponownie, to po prostu do nich wrócę.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

pamietam jako lepek, ze kazda mozliwosc zagrania na konsoli przyprawiala mnie o wielokrotne orgazmy, wtedy byly jeszcze salony gdzie placilo sie piataka i mozna bylo grac godzina na ps1. Jakos w wieku 13-14 lat przerzucilem sie na komputer i od okolo 16 lat juz nie gralem wogole. Ostatnia gre jaka gralem dluzej jest WoW. Poniewaz od paru miesiecy pracuje, postanowilem sobie zakupic konsole zeby miec cos z tej pracy na wolne chwile. Do konsoli (360) zakupilem pare perelek jak NG2, PGR4, Bioshock, RE5 i pozyczalem od kumpla SC4 i Assassins Creed 2. Do tego rodzice maja w pokoju dziennym wy(pipi)any 46 calowy telewizor i oczywiscie z kabelkiem HD grafika jest kosmiczna. Zyc nie umierac. Jednak przeszlem RE do konca i nie mam ochoty grac. Caly tydzien mialem chate wolna bo rodzice sa na nartach, a ja wole poogladac tv niz grac. Wyroslem z gier? MOzna wyrosnac z gier? Moim zdaniem to forma rozrywki jak ogadalnie dobrego filmu albo sluchanie/robienie muzyki.

 

Mimo tych gier, konsoli i telewizora, wole np. posiedziec na necie albo poogladac tv. Ma ktos rade? Moze jakis tytul ktory mnie "wzkrzesi"?

 

Pozdrawiam Kjubix

Podłącz konsolę do Live, gdybym miał grać sam i zawsze offline, to też wolałbym już poczytać czy pogapić się w TV.

A wciągającym tytułem offline był dla mnie Fallout 3, może zobacz czy ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Żałosne IMO, płacze bo mu się nie chce grać :mellow:

 

po prostu nie graj...

 

Twoja odpowiedź jest żałosna. Człowiek po prostu martwi się o to, czy jego wielka pasja sprzed lat już wygasła i chciałby znowu poczuć tamte emocje, kiedy siadał przed konsolą z padem w łapie i nie mógł się doczekać, kiedy wpadnie w wir gry.

 

Znajdź sobie ulubiony gatunek gier, może wróć do starych gier - nie zawsze najnowsze szpile gwarantują największy fun.

 

Żałosne IMO, płacze bo mu się nie chce grać :mellow:

 

po prostu nie graj...

 

Twoja odpowiedź jest żałosna. Człowiek po prostu martwi się o to, czy jego wielka pasja sprzed lat już wygasła i chciałby znowu poczuć tamte emocje, kiedy siadał przed konsolą z padem w łapie i nie mógł się doczekać, kiedy wpadnie w wir gry.

 

Znajdź sobie ulubiony gatunek gier, może wróć do starych gier - nie zawsze najnowsze szpile gwarantują największy fun.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Ostatnio też bardzo mało czasu gram(mam 38 wiosen)ale bardzo wciągło mnie Shadow Complex.Może to sentyment do starych czasów i gierek 2D bo zapodałem też heart of darknes i też sie przy tym dobrze bawiłem.Zrób sobie przerwe, nic na siłe

Edit

Sorki że odkopałem trupa , nie zauważyłem daty.Prosze moderatora o skasowanie.

Edytowane przez Michas
Odnośnik do komentarza

Twój problem Omnia polega na tym, iż zbytnio polegasz na przeszłości. Za dużo myślisz o starych gierkach, starych konsolkach, starych jarań. Przestań żyć growymi wspomnieniami, kiedyś tego nie robiłeś i było lepiej.

Kup nową konsolę, grę z gatunku którego dawno nie ruszałeś i nic na siłe.

 

Good luck.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.