Skocz do zawartości

Plecaki, torby na ramie


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki za linki chłopaki, rzeczywiście pare ciekawych i fajnych wyłapałem, właśnie w podobnym stylu jakiego szukam, chociaż niektóre ceny zaporowe. bo jednak mimo że mógłbym dać 500zł za torbe to godność człowieka nie pozwala mi przepłacać aż tak za coś co mogło by spokojnie kosztować 200-300zł

jednak mam już pewne ciekawe namiary

 

gdyby ktoś jeszcze chciał rzucić jakimś sklepem to chętnie obczaje

 

 

dla ułatwienia czego szukam zapodam pare rzeczy które zwróciły moją uwagę

http://walizki24.pl/product-zul-4252-Torba-na-aparat-i-laptopa-National-Geographic-Walkabout-NGW-2400.html - to torba przystosowana do aparatów co jest mi zbędne, a cena mnie szczypie w odbyt, ale za 200+ bym brał na luzie, spoko jest, troszke ma designu, sporo praktyczności (kieszonki itp)

 

http://walizki24.pl/product-zul-24098-Torba-na-laptopa-15-6-CAT-Combat.html- tutaj nie dali zdjęć pokazujących wnętrze więc nie do końca wiem co ta torba zawiera, ale też jest spoko, cena znacznie bardziej normalna, możliwe że jak sie nie pojawi nic lepszego to właśnie pójdę w tym kirunku

 

 

ps krupek idź sie kopnij w głowe, co?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dobry plecak na rower i do pieszych wycieczek - 300 zł max

 

Deuter ma podobno bardzo dobre, ale typowo na rower, źle się w nich chodzi

 

plecak na rowerze to tylko na krótkie jazdy po mieście, typu sklep, praca itp.

po kilku godzinach jazdy z plecakiem, który waży kilka kilo chyba bym umarł.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pany potrzebuje niedużego plecaka, do noszenia na co dzień. Jako, że od czasów szkoły nie miałem żadnego tak niestety moja wiedza na ich temat jest praktycznie żadna. Ważne żeby nie zapocić sobie pleców i żeby był możliwie zdrowy dla kręgosłupa. Coś polecacie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...