Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim celu nie mam pojęcia. Nie jestem scenarzystą GoW3 ;p

Napisałem "może" zresztą ja tylko gdybam.

 

Doświadczenia może nie ma na polu walki. Ale za to ma dużą wiedzę. To jest wojna ostateczna, wszyscy się przydadzą. Bez względu na to czy mają doświadczenie czy nie.

 

Tak czy siak babka by się przydała.

Już widzę te teksty i akcje Cola hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Liczę na jakieś nowe patenty i jeszcze większy rozpie.rdol niż w sequelu, o singla się nie martwię, na bank będzie gruuubo.Co do dżungli to jestem jak najbardziej za, dżungla w wykonaniu epic wyglądałaby z pewnością świetnie.

Jeśli chodzi o multi to mimo świetnego gameplayu nie mam żadnych oczekiwań, bo niestety epic już dwukrotnie pokazało, że nie potrafią zrobić dobrze działającej technicznie gry multi (chociaż to bardziej wina silnika, bo taki np. UTIII śmiga na tym samym silniku i lagi są w sumie tak samo duże jak w GoW2).Szczerze wątpię żeby w tym temacie się coś zmieniło.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Cliffy na twitterze powiedział, że mówił o dwóch grach w poniedziałek, a nie dwóch grach w trakcie show.

 

Jedna już została ujawniona.

 

W ogóle obserwujcie http://twitter.com/TheRealCliffyB , mam nadzieje ze jak sie obudze to zobaczę to co wszyscy chcemy :]

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo:

 

"Gears of War 3" Video Game World Premiere Trailer: "Ashes to Ashes"

 

Haha i co powiecie na blondynę ;] Jest i babka w składzie w końcu heh. Btw to jest Anya?

Dom jak staro wygląda.

Motyw kiedy Marcus wjeżdża z double shotgunem przezajebisty. (btw pierwsza nowa broń)

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o to cudo "Mad World" ?

Lubię też ten z dwójki

 

Mi się ogólnie podobają wszystkie trailery obydwóch części Girsów włącznie z tym z trójki. Choć przyznam, że Mad World najlepszy. No ale nie zapominajmy, że to dopiero pierwszy trailer. Do premiery jeszcze z 10 się ukaże.

 

Jeżeli to Anya to: a nie mówiłem ;p

Mogła to by być ona i póki co obstawiam, że to ona. Tym bardziej na tym trailerze wszyscy jakoś inaczej wyglądają: Marcus (twarz), Dom a nawet Cole.

No i te hasło "Brothers to the end" również wskazuje, że to może być Anya. Biorąc pod uwagę jej relacje z drużyną, z Marcusem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Twoje życzenie Słupek się spełniło :):

 

http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=723963

 

-kooperacja w 4 osoby - Marcus, Dom, Cole, Baird i inne postacie

-akcja gry dzieje się 18 miesięcy po wydarzeniach z dwójki

-miejscówka w trailerze została ochrzczona Char, wszędzie walają się tam ciała ofiar po atakach Młotem Świtu

-Dom od czasu śmierci żony nie dba o siebie i ma problemy z psychiką

-kobieta na trailerze to Ania, podczas gry będziemy widzieli jej przemianę w prawdziwego żołnierza

-nowy rodzaj przeciwników, który mutuje i transformuje się podczas walki

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Myślałem, że to ojciec Marcusa :D

 

Jeszcze jedna nowa broń to Pendulum Lancer.

 

Co op na 4 osoby w takiej grze O_o Pojechali po bandzie, będzie masakra :D Niech jeszcze powiedzą, że to na splita w 4 :P

 

Może być ciekawie z tymi nowymi przeciwnikami bo ewidentnie jest to trzecia frakcja w konflikcie, Locusty do nich strzelają :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja pjer/dole, jestem na maksa podjarany, trailer wymiata, jak dla mnie to jest prawie tak samo dobry jak Mad World.

 

I też w pewnej chwili myślałem, że to ojciec Marcusa, ale że Dom? Zmienił się strasznie.

 

Co-op na czterech niszczy mój umysł. To będzie długi rok.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

tutaj w HD

http://www.youtube.com/watch?v=hCYbEFe32z8

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Bj4iNRPtNs

 

Początkowo nie poznałem Doma ale chwilę później myślałem że akcja dzieje się z dobre 10 lat później :potter: Teraz wygląda jak jaskiniowiec-pijaczek z pod monopolowego, nowy mutant który łapie mackami - faaajny.

 

co-op dla 4! :ninja:

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Czyli trafiłem z Anya ;p;p;p

 

Co-op na 4, zdziczały Dom :wub: Kumacie jakie akcje będzie odwalał haha.

 

Jedno małe pytanie. 18 lat 18 miesięcy później WoW, trochę dziwne to. Ale takie posunięcie pewnie daje wyjaśnienia dla nowych broni, Locustów itd. i mechów !?

 

@Code no tak ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...