Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Wiadomo może czy to już będzie ostatnia część? Czy może przyjdzie nam kierować dziećmi Marcusa i Anyi w GOW6? Nie żebym nie lubił serii, wręcz przeciwnie, po prostu jestem ciekawy jak się to wszystko zakończy.

 

na 99% będą kolejne części bo:

 

Początkowa miała być tylko trylogia ale Epic i MS nie spodziewali się tak dużego sukcesu i po gow1 zmienili umowę na 10lat wyłączności serii dla MS, czyli jeszcze 6-7 lat :)

 

A ja jestem ciekawy jak będzie wyglądała nowa Horda i czy ten trailer będzie miał dużo wspólnego z grą bo mad world dla gow1 i ta zajawka gow2 pod względem klimatu i stylu gry nie mają za dużo wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Trailer bardzo mi sie spodobal,imho wygrywa z trailerami z pierwszych dwoch czesci.Bardzo podoba mi sie jak zmienil sie Dom,widac bez zadnych smiesznych analiz ze ma wyj.ebane czy przezyje czy nie...z tego motywu na 100% beda soczyste akcje w grze(stawiam ze przez jego postawie zginie ktos z teamu).Anya w druzynie tez zapowiada sie swietnie,pokazanie jak zmienia sie w zolnierza i stawia czola okrucienstwu calej wojny napewno doda smaczku calej fabule.Od skonczenia drugiej czesci nie moglem sie doczekac zakonczenia tej calej historii..a widzac tylko delikatny teaser czuje ze to bedzie konkrety kop miedzy oczy :ninja:

 

Edit:

ku.rwa muzyka z tego trailera siedzi mi teraz ostro w glowie :whistling:

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Normalnie śmiech bierze jak czytam takie opinie , chłopie pewnie przeżyłeś podwójny orgazm oglądając trajler :D.

 

Gra dopiero za ok ,ukazała się pierwsza zapowiedz a Wy już z podnietą oceniacie gra jako mega hit itp itd... skądś znam tą sytuację ... ? GoW2 także okrzyknięte mega hitem na rok prze premierą a wyszło co wyszło .

 

Dla EPIC nie liczy się zeby gra było dobra , tylko zysk jaki ta gra mam przynieść!

Odnośnik do komentarza

Gra dopiero za ok ,ukazała się pierwsza zapowiedz a Wy już z podnietą oceniacie gra jako mega hit itp itd... skądś znam tą sytuację ... ? GoW2 także okrzyknięte mega hitem na rok prze premierą a wyszło co wyszło .

 

Dla EPIC nie liczy się zeby gra było dobra , tylko zysk jaki ta gra mam przynieść!

 

WTF? Bo nie wiadomo o co ci chodzi :blink:

 

Przecież GoW2 był takim samym meghitem jak GoW1, jeśli nie większym.

Odnośnik do komentarza

Tak jeśli chodzi o singla , multi ..... jeśli dla kogoś bug i gilcze to mega hit to spoko ( mówię o multi )

Singiel BDB .

 

Sam osobiście się przejechałem na GOW2 bo po części pierwszej która mi się bardzo podobała napaliłem się na GoW2 głównie dla multi . Wywaliłem 220zl tylko po to by po 3 dniach gry czuć mega rozczarowanie i niesmak .

Odnośnik do komentarza
Normalnie śmiech bierze jak czytam takie opinie , chłopie pewnie przeżyłeś podwójny orgazm oglądając trajler :D.

 

Gra dopiero za ok ,ukazała się pierwsza zapowiedz a Wy już z podnietą oceniacie gra jako mega hit itp itd... skądś znam tą sytuację ... ? GoW2 także okrzyknięte mega hitem na rok prze premierą a wyszło co wyszło .

 

Dla EPIC nie liczy się zeby gra było dobra , tylko zysk jaki ta gra mam przynieść!

Masz racje..wsadzilem sobie moje spocone lapska w gacie,i bawilem sie moim lancerem az nie wystrzelilem w monitor z okrzykiem bojowym.

 

Gow 2 byl wyj.ebany w kosmos

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Normalnie śmiech bierze jak czytam takie opinie , chłopie pewnie przeżyłeś podwójny orgazm oglądając trajler :D.

 

Gra dopiero za ok ,ukazała się pierwsza zapowiedz a Wy już z podnietą oceniacie gra jako mega hit itp itd... skądś znam tą sytuację ... ? GoW2 także okrzyknięte mega hitem na rok prze premierą a wyszło co wyszło .

 

Dla EPIC nie liczy się zeby gra było dobra , tylko zysk jaki ta gra mam przynieść!

 

GOW2 jest megahitem a multi na linku/splicie to 10/10 online nie miałem problemów.

 

GOW3 tak samo będzie megahitem, jedynie cody lub halo mogą przebić girsy, tyle...

 

A pogrubiony fragment :lol: Na pewno im nie zależy na dobrej grze, oni mają wy(pipi)ane w to, Cliff śpi na $$$ i gra w golfa z Billem.

Odnośnik do komentarza
Domowi pomaga też tajemnicza blondynka, podając mu broń. Wiemy już, że ma na imię Anya. Więcej na jej temat możemy podobno dowiedzieć się z książek z uniwersum Gears of War. Mamy nadzieję, że dziewczyna na stałe dołączy do składu.

 

Nie ma co, chłopaki o GoW wiedzą wszystko :D

 

Ups. My bad. Ale w takim outficie to żem jej jeszcze nie widział :)

Odnośnik do komentarza

Sorry panowie za oftop ale wie ktoś może jak nazywa się utwór w tym trailerze bo jest znakomity :thumbsup:

"Heron Blue" by Sun Kil Moon

 

canuks - ciebie zawiodl..innych nie,w swoim poscie nic nie gadalem o multi..gadka bylo czysto o tym co widac w trailerze pod wzgledem fabuly,osobiscie w du.pie mam multi bo w niego nie gram..che zakonczenie tej za(pipi)istej trylogii..i w 3 moga nawet wyje.bac muli..mi to zwisa :turned:

Edytowane przez BieŃ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się, że single będzie trzymał poziom, aczkolwiek dawanie nowego przydupasa do składu Marcusa, jakim jest chucherko Anya, do tego pewnie będzie wpleciony wątek miłosny na lini Marcus- "Ania", gdzie Anya zginie (pff... wiem, tanio, to brzmi, ale takie rzeczy się sprzedają :) będzie dla mnie, powtarzam DLA MNIE ruchem na siłę. Myślę, że napewno zobaczymy kolejnego Carmina, Claya bodajże, tylko oby Epic nie zrobiło znowu z niego "Kennyego" Gearsów. A, co do multi: Ja, nie chwaląc się: jako weteran GoW1, i troszkę Gow2, ale jednak w Gow 1 osiągnełem wszystko co się dało w owym czasie ;], mam nadzieję, że Epic przemyśli sprawę multi z 3 razy i nie przekombinuje go tym razem, czego sobie i Wam życze ;]

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Wpis.

 

Plus cholerne smoki ;/. Smoki mogliby sobie darować albo ich działanie przynajmniej. Tzn. ten piep.rzony odrzut po nich. Cholernie wkurzające.

 

No i walki na piły więcej problemów z nimi było niż pożytku. Oczywiście mowa o multi.

 

Zasięg miotacza.

 

No i największa bolączka multi od pierwszej części czyli piła............Ja to bym całkowicie usunął Lancera z multi heh. Tylko skillowa walka z jedynki na shotguny. No i oczywiście snajpy, łuk. W każdym bądź razie byle bez piły. No ale to nie niemożliwe raczej. Znaczy na pewno tak się nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Według mnie prostym i skutecznym rozwiązaniem byłby wrzucenie playlisty Hardcore - zasady egzekucji, bez piły, smoki robią tylko zasłonę dymną, bez broni na mapie typu boomshot, palnik, granaty (tym bardziej wczepiane w otoczenie) itp. Np. na mapie są same snajpy i łuki (chyba, że dojdzie jakaś nowa skilowa broń), jeśli wogóle coś leży. Snajpa na activie nie downuje jak w GOW1 itp. Do tego serwery bez przegiętej przewagi hosta i mnie mają :) Inni niech się piłują w innych trybach jak chcą i wywracają smokami i znowu tną i tak w kółko. Ja bym chciał pograć na publiku mniej więcej tak jak kiedyś w GOW1 16 exe z Polakami. Ale to raczej nierealne, w końcu rynkiem "rządzą" casuale, którzy o epickich walkach na shoty 1:1 mają takie pojęcie jak ja o fizyce kwantowej. Wiedzą za to gdzie jest B na padzie..

 

Edit: I jeszcze mogliby włączyć z powrotem strzał z shota na rashu (czy rollu jak niektórzy to określali), generalnie z biegu - to dodawało grze dynamiki, łokieć też nie był tak często używany nawet przez burgerów (mowa o GOW1 ofcoz). No nic czekam i pośmieję się na końcu ze swojej naiwności :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Więcej informacji o Gears of War 3, osiągnięcia i przyszłość cyklu

 

W nocy z poniedziałku na wtorek firmy Microsoft i Epic oficjalnie zapowiedziały wydanie trzeciej części serii Gears of War 3. Zobaczyliśmy wówczas pierwszy zwiastun oraz poznaliśmy termin premiery (8 kwietnia 2011 roku), aczkolwiek nie przedstawiono większej ilości detali na temat nowej gry. Czas leci i dzisiaj możemy się z wami podzielić kolejnymi szczegółami na temat GoW3 i ogólnie całego cyklu, które poszczególni dziennikarze wyciągają od dewelopera i wydawcy.

 

Kolejne szczegóły na temat Gears of War 3

 

Potwierdzony wczoraj tryb współpracy dla czterech graczy nie będzie ograniczał się do zwykłego wyboru postaci. Otóż związek między fabułą gry, a dodatkowymi żołnierzami będzie zdecydowanie bardziej wyraźny niż we wcześniejszych częściach. Dodatkowo aby zagrać specyficzną postacią, potrzebna będzie określona ilość graczy. Drugim bohaterem będzie zawsze Dom, aby wybrać Cola lub Bairda będą potrzebni odpowiednio trzej i czterej gracze. Według zapowiedzi Bleszinskiego, tryb współpracy powinien być bardziej dopracowany, a co za tym idzie ciekawszy niż dotychczas.

 

Na szczególną uwagę zasługuje scenariusz gry. O ile spełnią się zapowiedzi, to będziemy mieli do czynienia ze stylem znanym chociażby z Pulp Fiction. Gracz będzie uczestniczył w kilku historiach, dziejących się w różnych miejscach i czasie. Będą się one oczywiście zbiegać w podsumowaniu fabuły. Udział gracza w tych wydarzeniach będzie wymagał zmiany prowadzonej postaci. Marcus pozostaje oczywiście głównym bohaterem ale jego jednostka będzie od czasu do czasu porzucana na rzecz innego oddziału.

 

Akcja gry toczyć się będzie 18 miesięcy po wydarzeniach zamykających Gears of War 2. Należy spodziewać się nowych broni wśród nich Pendulum Lancer prekursora obecnej broni Markusa, czy też dwulufowej strzelby. Uwagę deweloperów zaprząta również damska wersja żołnierza, która pojawi się w grze.

 

Seria Gears of War w liczbach

 

Jak ujawnił Microsoft seria GoW sprzedała się do tej pory w ilości 12 milionów egzemplarzy. Ta liczba oczywiście wzrośnie kiedy tylko na rynku pojawi się trzecia cześć gry. Ta według najnowszych informacji, w wersji na Xbox 360, trafi do sprzedaży w Europie 8 kwietnia 2011 roku, poprzedzona wydaniem w Ameryce (5 kwietnia) i Japonii (7 kwietnia).

 

Gears of War 3 to nie koniec Gears of War

 

Fani Gears of War mają szereg powodów do zadowolenia, trzecia część gry została oficjalnie zapowiedziana. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrych wiadomości. Wygląda na to, że najnowsza odsłona przygód Markusa Feniksa nie będzie bowiem ostatnią produkcją, która podejmie temat wydarzeń na planecie Sera.

 

Większość graczy pamięta jeszcze wiadomości z zeszłego roku, według których Gears of War 3 miałaby trafić do sprzedaży dopiero na konsole następnej generacji. Szczęśliwie ta zapowiedź się nie spełniła. Podobnie wygląda sytuacja z deklaracją, według której trzecia cześć gry miałaby być definitywnym zakończeniem serii. Owszem, będzie to zakończenie fabuły, która rozpoczęła się 2007 roku wraz z debiutem tytułu. Nie musi to jednak oznaczać wstrzymania prac, nad dalszymi projektami związanymi z tą świetnie znaną i popularną dziś marką.

 

Oficjalna notka prasowa pojawiła się równolegle do programu Late Night with Jimmy Fallon, w którym uczestniczył Cliff Bleszinski. Wnioski, które nasuwają się po jej przeczytaniu wydają się oczywiste ? ?Gears of War 3 przynosi graczom wstrząsającą opowieść o nadziei, przetrwaniu i braterstwie oraz zamyka obecną fabułę Gears of War?. Konkluzje są jasne przynajmniej dla większości zagranicznych serwisów, w których zaczynają pojawiać się wstępne informacje o Gears of War 4. W tym przypadku warto chyba nawiązywać do Halo, gdzie trzy części gry miały zamykać historię, co nie zatrzymało kolejnych edycji Halo ODST, Halo Wars czy Halo Reach.

 

Informacje na temat GoW 4, wbrew dosyć wyraźnym przesłankom, nadal są oczywiście daleko idącymi spekulacjami. Wraz z nimi jednak, pojawia się masa ciekawych wiadomości na temat trzeciej odsłony serii.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51202

Odnośnik do komentarza

nareszcie laski w gearsach :D

fajnie jeszcze jakby dodali co-op na 4 w campanii i bede zadowolony

Dodali ;].

 

ale w trailerze jeszcze jedna rzecz przykula moja uwage.

gdzie jest Don??

Chodzi Ci o Dom-a? Przecież jest, to ten z brodą.

 

Przejrzyj temat 3-4 strony wstecz ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...