Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

aha o tym że fabuła będzie w stylu Pulp Fiction też nie było, co o tym sądzicie ?

To jak w Pulp Fiction to raz ale dwa. I to w ogóle świetna wiadomość, że scenariusz tworzy Karen Traviss czyli fabularnie może być naprawdę dobrze.

 

Same świetnie newsy od wczoraj. Tylko ta data premiery, ehhh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja nie mowie, ze nie. Tylko jak gralem troszke w multi to widzialem tylko wszystkich turlajacych sie i strzelajacych z shota i dalem sobie spokoj.

jak kiedyś napisałem, że preferuję Lancera, to zostałem zbesztany i podany jako przykład tych, co to psują renomę polskim pro graczom.

przednio się uśmiałem : D

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Master_Lukas: Nie "da mu powód do życia" tylko "da mu d@@y", gdzieś Ty się uchował ;) ?

 

A co do przeplatanej fabuły i zmiany kierowanej postaci - Z.A.J.E.B.I.Ś.C.I.E :whistling:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Co jest skillowego w turlaniu sie i strzelaniu z shotguna do siebie?

Mamy zacząć wojenkę porównując Gearsy do strzelania się kolorowymi laserkami wiadomo w jakiej grze lub nabijania killstreaków w również wiadomo jakiej grze?

 

GoW ma to do siebie, że aby mieć jakiegoś skilla nie wystarczy mieć dobrego aima jak w każdej innej grze. Tu jest coś nowego, oryginalnego i dającego dużą satysfakcję z opanowywania nowych umiejętności i ogólnej progresji. Na co przychodzi ci noobek, dostaje z shota z odległości 1,5m, z której wg zasad gry powinien rozje.bać się w kawałki, ale on sobie wciśnie magiczne B na padzie i cię spiłuje. To jest przykład jednej z bolączek zaawansowanego gearsowego gracza. Dlatego wszystkie bronie, które wymagają jakichkolwiek umiejętności, jakiejkolwiek pracy przy "ogarnięciu" są przez graczy cenione. Taki boom czy lancer to zabawki, z których ciężko nie zdobyć choć jednego killa, inaczej z łukiem czy snajpą. Chociaż ja osobiście jestem zdania, że jeżeli nie podoba ci się coś w grze, jak np. bronie to nie widzę powodu dlaczego masz w nią grać i się męczyć.

Odnośnik do komentarza

Pewnie każdy to co lubi. No ale określenie "turlanie się i strzelanie w kółko" to trochę takie złośliwe spłycenie ;p.

 

O Halo się nie wypowiadam ale takie mw2 to co. To kampienie w krzakach (czy gdzie indziej) i strzelanie. Multi w mw2 to trochę takie polowanie; schowaj się, wypatruj i ubij. Gdzie tu zabawa? Kto pierwszy ten lepszy heh.

 

Ja wręcz odwrotnie, nie przepadam za multi. Nie gram w multi, również traktuje go jako dodatek do gier itd. Ale w Girsach 1 i 2 to jedyne multi które potrafi mnie przyciągnąć na dłużej i sprawia radość.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

aha o tym że fabuła będzie w stylu Pulp Fiction też nie było, co o tym sądzicie ?

To jak w Pulp Fiction to raz ale dwa. I to w ogóle świetna wiadomość, że scenariusz tworzy Karen Traviss czyli fabularnie może być naprawdę dobrze.

 

Same świetnie newsy od wczoraj. Tylko ta data premiery, ehhh.

 

A co do przeplatanej fabuły i zmiany kierowanej postaci - Z.A.J.E.B.I.Ś.C.I.E :whistling:

 

no ja mam pewne obawy co do tego, bo fabularnie zrobi się jeszcze papka jak MW2 czyli różne postacie i różne czasy które się mieszają na wzajem.

 

GOW1/2 ma u mnie + za to że akcja dzieje się właściwie w ciągu kilku.

No ale trzeba być dobrej nadziei bo samobójczy Dom który chce zginąć, laska w ekipie, nowe teksty Cole i jego okrzyk ,,wooołł!'' pewnie zryją mi banie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.