Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy jakos to oslabili czy co ale ogladajac gameplaye praktycznie nie wystepuja na nich pedalska technika melee+shot. ktos z grajacych moze sie do tego odniesc?

 

Rzeczywiście, nie dość że nie ma autoaima przy tym, to jeszcze sama kolba mocno słaba. Nikt tak nie gra.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

A ja mam panowie dla was propozycję. Zamiast się tutaj kłócić po prostu napiszcie co wam się nie podoba na forum Gears'ów, jest tam specjalny dział poświęcony becie Gow3, jeżeli faktycznie jest coś nie tak z tym obrzynem, czy z jakąś inną bronią to na pewno będzie narzekać mnóstwo graczy co się równa zmianie w pełnej wersji gry, po to jest beta w końcu.

Odnośnik do komentarza

Przeczytalem te "bzdury" ktore wypisujecie na temat tego nowego shota i jestem w szoku. Jestem nowy jezeli chodzi o xa i o gearsy ale napisze tyle: Cieszcie sie ze macie tak za(pipi)ista bete, jest zbalansowana i dopracowana. Mam duze doswiadczenie w graniu klanowym na ps3 i to co wy dostaliscie ( czy teraz tez ja dostalem na x ) jest jak niebo a ziemia w porownaniu z "hitami" na ps3. Taki Killzone 3 ktory mial byc gra roku na ps3 jest gniotem jakich malo. Zawsze szukalem gry w ktorej robie wszystko sam, zeby osiagnac dobry wynik sam musze na to zapracowac ( sam lub z teamem ) i takie jest gow3 w moim odczuciu. Nic za ciebie nie strzela, nic ci nie pomaga. Ta gra wymaga skilla. Trzeba w nia troche pograc zeby cos ogarnac. Moje pierwsze mecze to byla tragedia ale jara mnie to ze ktos mnie zalatwil tak jak ja jeszcze nie umiem. Tak jak napisalem jestem nowy w swiecie GOW ale wiem co to znaczy balans i dobra rozgrywka. GOW3 ma jedno i drugie. Sa jakies delikatne mankamenty( np. ten atak melee retro lancera ) ale calosc jest swietna.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie ciężko określić czym tak naprawdę jest skill a gow1 nie jest chyba najlepszym przykładem do pokazania swoich umięjetnosci z racji niedopracowanego kodu sieciowego :unsure: poza tym kombinacją łokieć strzał można pojechać każdego choć by nie wiem jak był szybki gibki i bóg wie co jeszcze ... a jak by jakimś cudem nie padł to i tak nie powiedzą ze ma skilla tylko ze jest drewniakiem ot cała filozofia gow1 :potter:

Wracając do 3 czy koś wie czy będzie deathmatch z zasadami egzekucji?

Odnośnik do komentarza

kalendarz bety

 

April 18th – April 24th: TDM on Thrashball and Checkout.

April 25th – May 1st: TDM and KOTH on Thrashball, Checkout, and Trenches.

May 2nd – May 8th: TDM, KOTH, and CTL on Thrashball, Checkout, Trenches, and Old Town.

May 9th – May 15th: TDM, KOTH, and CTL on Thrashball, Checkout, Trenches, and Old Town.

Odnośnik do komentarza

Zmieniam zdanie, to co dzisiejszego dnia się działo to jakaś masakra. w poniedziałek i wtorek gra była cud miód i orzeszki, mało dobra walka na shotguny i miód z ekranu, a dziś kurwa 80% gier była przeciwko hamburgerom, 5 osób z sawed-offami, taka gra to jest żenada :(

 

EDIT: sytuacja jest IMO identyczna jak w Modern Warfare 2, były te podwójne shoty bodajże 1887, również miały ogromny celownik i zabijały wszystko co się rusza i to na dodatek z bardzo daleka, zwykłe cheap kille.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...