Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jak to możliwe, że nie ma lagów ? O_o Takie Halo: Reach przy Gears of War 3 wygląda śmiesznie, a gram przecież na tym samym łączu.

 

Multi wygląda o wiele ładniej niż singiel w poprzedniej części :) Ale powiem tylko, że nie ma czasu na oglądanie widoczków bo za szybko się wszystko dzieje :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciężko będzie mi się przestawić z FPS'a na TPS'a, dużo trudniej się manewruje postacią, ale i tak jest progres bo zaliczyłem parę killi, a dwa lata temu jak odpaliłem jedynkę to przez pół godziny nikogo nie ubiłem :potter:

 

I fakt to co mówili z tą symetrycznością, akcja dzieje się na całej mapie, nie ma właściwie jakiś ciężkich heatpointów. Bardzo mi się to podoba.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Można już betę ściągać.

 

Na VGC mają, że Bullet na X360 sprzedało się 680 tys. więc może w tym tygodniu nawet ze 400 tys. osób wpadnie do gry :)

 

tak tylko ile BSów to wersje Epic z betą

 

 

 

Mi wyszukuje jakby chciało, a nie mogło :/

 

widocznie masz coś z netem, może niski współczynnik MTU jak nawet w HR masz lagi, net w znanej sieci czy osiedlowy ?

 

kur...jeszcze tydzień :/

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Każdy, kto zamówi Gears of War 3 w pre-orderze, otrzyma dostęp do bety multiplayera gry Gears of War 3, która będzie trwała od 25 kwietnia do 15 maja 2011 roku. Kod dostępu do bety pojawi się w zakładce "moje zamówienia" przed jej startem.

Dzieki wrogu , kodzik już mam , właśnie wklepałem i pobieram 88mb GoW beta :D :D

Ultima daje gadzety do preorderka ... smycz niczego sobie :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Heh, znalazłem opcję na routerze do otwarcia jakiegoś nPnp czy coś w ten deseń i Nat mam otwarte, pierwszy mecz po zmianie wyszukało w minutę czy dwie i z tego co widziałem to już lagów w Reach nie mam :P

 

Co do gry to miałem dwa mecze z bolkami na podobnym do mojego poziomu (czyli jeśli idzie o girsy znikomy) i niezła rzeźnia była, 10 czy 15 fragów bez śmierci. Jak jest wyrównany poziom to gra się za(pipi)iście :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...